Strana 1 z 11 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 104

Téma: Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

Predvolené Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

Tak poradí niekto?
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

2. Predvolené Re: Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

mechanicke + elektronicke zabezpecenie
    Grand Vitara 1,9DDIS

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

Údajne najlepšie mechanické zabezpečenie momentálne na trhu je ZederLock.

Elektronické zabezpečenie sú podľa mňa vyhodené peniaze. Alarm si nikto už nevšíma aj keď húka o polnoci a na LoJack a podobné stačí keď auto zavrú do plechovej búdy a skončil. Najlepšie je urobiť tajný vypínač a hotovo.

Čo sa mi pozdáva viac ako elektronika je vyleptať čísla na všetky sklá.

Ale ak bude niekto chieť silou mocou auto ukradnúť, tak ho naloží na odťahovku a odvleče aj keby malo 10 zabezpečení

Lokalita
    Dubnica nad Váhom

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Elektronické zabezpečenie sú podľa mňa vyhodené peniaze. Alarm si nikto už nevšíma aj keď húka o polnoci a na LoJack a podobné stačí keď auto zavrú do plechovej búdy a skončil. Najlepšie je urobiť tajný vypínač a hotovo.
    Všetky sériovo vyrábané elektronické zabezpečovačky sa dajú odblokovať, alebo obísť, hlavne keď si ešte dajú nálepku aký je, to je zrovna návod pre zlodeja ako na to. Najlepšie, keď nepoznajú systém. Tajný vypínač niekedy viac zabaví zlodeja ako sériová elektronika o ktorej vie. Alebo si vyrobiť vlastný.
    Škoda 100, 120gls, Octavia super r.v.62, Ignis 1.3 4WD

Otázka by mohla skôr zniet, či zabezpečiť dodatočne alebo nie.

Ja si myslím, že pre autá o kt. sa tu bavíme ( Splash, Ignis, SX4, Vitara ) stačí štandardne zabezpečenie ( také, ako vyžaduje zákon ).

Ďalšou vecou je že ak si zlodej vyhliadne práve to Vaše auto, tak sa mu to s najväčšou pravdepodobnosťou aj podari.

Radšej by som investoval do dodatočného poistenia proti kráďeži, namiesto zabezpečenia.
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

Údajne najlepšie mechanické zabezpečenie momentálne na trhu je ZederLock.

Čo sa mi pozdáva viac ako elektronika je vyleptať čísla na všetky sklá.

Ale ak bude niekto chieť silou mocou auto ukradnúť, tak ho naloží na odťahovku a odvleče aj keby malo 10 zabezpečení

Skor som uvažoval o ZederLocku a označeni skiel. Ale autorizovane dielne nemontujú zederlocky. A inak potom pada zaruka na auto.

Moj nazor je taky, že ked ti chcu ukradnut auto, tak ti ho ukradnu. A nepomože ti nič. Iba ak poistenie. V podstate maš smolu.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal nalim
    Skor som uvažoval o ZederLocku a označeni skiel. Ale autorizovane dielne nemontujú zederlocky. A inak potom pada zaruka na auto.
    Z akého dôvodu padá záruka?

Informoval som sa aj na suzuki@suzuki.sk. Tam mi povedali, ze ak sa to nezrealizuje v autorizovanom servise, tak pada zaruka. A ked som sa ich pytal na čo. Tak sami nevedeli povedat na co? A to som im telefonoval. Lebo emaily im asi nefungujú. Pri montaži zederlocku sa vyberá volantová páka, alebo tyč. Ta sa potom trochu opracuva (frezuje).

Lokalita
    Rajecké Teplice

Ja si tiež myslím, že záruka nepadá, keď to robí servis ktorí ti dá na montáž záruku,
    a nič iné nepokazia, tak záruka platí ďalej v plnom rozsahu!
    A neviem o tom, že by pri iných systémoch padala záruka, ako by potom mohla vyžadovať poisťovňa zabezpečenie,
    keby ti po montáži padla záruka?
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

Strana 1 z 11 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •