Strana 6 z 11 PrváPrvá ... 45678 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 104

Téma: Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

1. Predvolené Re: Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

Rozmyslam nad zlepsenim zabezpecenia auta, momentalne tam mam len to co dava vyrobca. Ponuka suzuki oficialne nejaky zabezpecovaci system ktory aj montuju? Alebo si ho musim zohnat sam a dat im to namontovat?
    Octavia combi II 1,6 MPi , Suzuki SX4 sedan alias káčer

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

Ponukaju klasicke zabezpečovacie systémy čo sú na trhu. Namontovať to môžeš dať do ktorejkoľvek firmy čo robí so zabezpečovačkami.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

já fandím slovenskému Zederlocku, český Defendlock mě moc nebere, páč stačí sešlápnout spojku, urvat zámek na volantu, auto na lano a vijó. To se zederem nejde.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

4. Predvolené Re: Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

A orientacna cena zederu? Pripadne aj montaz v suzuki servise.........ak by niekto vedel

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    já fandím slovenskému Zederlocku, český Defendlock mě moc nebere, páč stačí sešlápnout spojku, urvat zámek na volantu, auto na lano a vijó. To se zederem nejde.
    Súhlasím, dokonca ak má auto lankami ovládanú prevodovku (drvivý počet dnešných áut), tak investícia do Defendlocku sú vyhodené peniaze. Stačí cvak-cvak štipačkami, tiahlami na prevodovke zaradiť dvojku, či trojku a auto vám odíde po vlastných so zamknutou riadiacou pákou.
    Škoda Octavia 1.9 TDi AGR 1/1998, Škoda Octavia 1.9 TDi PD BKC 1/2006

Lokalita
    ZH
    Moje Suzuki
    Mitsubishi ASX 2015, Suzuki SX4 1,5 GLX AC čierna metalíza

Hello guys.
    Má niekto zabezpečenie Zederlock namontované na SX4 hatchback? Treba, netreba - neviem .

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Zeder - test

Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

9. Predvolené Re: Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

Ten Zeder vyzera naozaj dobry.......Ak by som chcel auto naozaj zabezpecit, dam asi ten, len neviem ako je to zase so zarukou (ako pri montazi LPG).
    Pri novej octavke alebo VW by som to tam uz asi mal, no nie som si isty ci Suzuki su zaujimavy artikel pre zlodejov..........Skor by ma zaujimalo ci neexistuje statistika ukradnutych suzuki, teda tych novsich....
    ja zatial dufam ze na sx4 sedan nikto nedostane "chut" (kontroverzny vyzor by mohol odstrasit zlodejov!)

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Citácia Pôvodne odoslal tomasi Zobraziť príspevok
    Ten Zeder vyzera naozaj dobry.......Ak by som chcel auto naozaj zabezpecit, dam asi ten, len neviem ako je to zase so zarukou (ako pri montazi LPG).
    Pri novej octavke alebo VW by som to tam uz asi mal, no nie som si isty ci Suzuki su zaujimavy artikel pre zlodejov..........Skor by ma zaujimalo ci neexistuje statistika ukradnutych suzuki, teda tych novsich....
    ja zatial dufam ze na sx4 sedan nikto nedostane "chut" (kontroverzny vyzor by mohol odstrasit zlodejov!)
    Pomoze ti www.natankuj.sk - sekcia Kradeže aut.
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Strana 6 z 11 PrváPrvá ... 45678 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •