Strana 3 z 11 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 104

Téma: Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

Lokalita
    Rajecké Teplice

Predvolené Re: Ako zabezpečiť auto proti krádeži?

Citácia Pôvodne odoslal Duch
    Nehovoriac o tom, že RJ si zapamatáva štýl jazdy ako sa na tom aute jazdí a prispôsobuje sa tomu. Ak sa bude stále vyberať poistka tak sa tým stále bude mazať pamať nie?
    Bohužial ta sklamem, ale ako nahle vypneš klúč, tak sa do riadiacej jednotky nedostáva žiadna "štava" Je to z dôvodu jej ochrany.
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal TRUDO
    Hmmm dobrá vecička asi si to kúpim aj ja.
    Tak včera mi konečne došli šablony VIN Mark. A vysledok je na obrázkoch (len som niektoré znaky na fotkách zastriekal, nemusí každý vedieť VIN číslo môjho auta ).
    A nelepil som tie samolepky čo upozorňujú na to, čím je auto "chránené", vidieť to aj bez upozorňovania.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Image000.jpg‎ 
Zobrazení:	882 
Veľkosť:	10,0 KB 
ID:	143   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Image001.jpg‎ 
Zobrazení:	885 
Veľkosť:	18,8 KB 
ID:	144  

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Až mi zatrnulo jak je to jednoduché. Máme vůbec šanci proti zlodějům? Kde na to ti dacani chodí? Podívejte se na : Kradez auta?
    Věřím jedině tajnému vypínač na odpojení baterie nebo RJ. Když vám s tím neodjedou, tak to domlátí. Obojí je na h... -ouby.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Podľa mňa to je fake.

Video 1: Na konci je počuť ako naštartuje - asi to ťažko naštartoval s tým paralyzérom
    Video 2: Už X rokov sa používa diaľkové s plávajúcim kódom a keby aj nie, pred tým by si ten kód museli nahrať do toho ovládania z telky, čo zjavne neurobili, resp. na videu to nie je.
    Video 3: Ak sa nemýlim, je to Toyota Auris a na 90% nemá pneumatické ovládanie zámkov (takže to tlakom vzduchu asi neotvoríš) a tak isto na konci je počut štartovanie
    Video 4: No tomuto by som možno aj uveril, ale na druhej strane keď sa pozriem na konštrukciu zámku, tak neviem či to takým balónikom otvoríš. A zase štart motora na konci
    Video 5: ....a zase štart na konci.... a každy štart znel ako iný motor, takže asi každé z nich aj naštartovali???

Ale ako reklama na poisťovňu môže byť

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Jasné, že to nemůžou takhle zveřejnit jako návod k použití Ale pamatuji si, jak u nás ve firmě jeden mukl za slévárny otevřel zákazníkovi z Německa za pět minut nedobytného meďoura. Měl jsi slyšet ten řev který letěl po telefonu do mercedesu
    Jinak já mám pískovaná skla a registraci u evropské OCIS.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Citácia Pôvodne odoslal Chamo
    Citácia Pôvodne odoslal Duch
    Nehovoriac o tom, že RJ si zapamatáva štýl jazdy ako sa na tom aute jazdí a prispôsobuje sa tomu. Ak sa bude stále vyberať poistka tak sa tým stále bude mazať pamať nie?
    Bohužial ta sklamem, ale ako nahle vypneš klúč, tak sa do riadiacej jednotky nedostáva žiadna "štava" Je to z dôvodu jej ochrany.

Nejaké napätie tam musí byť inak by sa ti stále mazala pamäť v RJ. Takže auto by si nikdy nezvyklo na štýl jazdy majitela. Navyše keď chceš odpojiť a vybrať RJ z auta musíš odpojiť baterku a to by som ju určite neodpájal keby som nemusel
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Predvolené Re: Ako zabezpečiť auto proti krádeži

Dal som si v Prievidzi namontovať ZEDER. Je to zariadenie namontované nerozoberateľne na volantovú tyč, ktoré má zamedziť krádeži auta. Bližšie informácie nájdete na http://www.zederlock.sk. Zamyká sa to dutým kľúčom s piatimi rôzne veľkými otvormi na obvode, dobre sa to zamykanie ovláda - ide to hladko.
    __________________________________________________ _______
    Suzuki Splash 1,2 GS

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki
    Suzuki Swist 1,3 16V G13BB

chlapi asi najjednoduchsim a najbezpecnejsim zabezpecenim vozidla je nalepit nalepku

POZOR AUTO STRAZENE SVOKROU!!!!

a urcite to pomoze, no nemam pravdu?
    Lada 1200, Nissan sunny 1,6 i sport coupe,Lancia prisma 1,5 ie, Suzuki swift 1,3 16V r.v. 2001

Lokalita
    Banská Bystrica

Ja osobne nepouzivam ziaden zvlastny zabezpecovaci system pretoze ked niekto chce tak auto ukradne tak ci tak. Aj preto som si kupil japonske auto, pretoze patri medzi tie auta, ktore sa nekradnu az tak resp. vobec
    SUZUKI SX4 1,5 Urban Line

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Na margo zabezpečenia ešte aj Palivové čerpadlo - nádrž, zabezpečenie

Strana 3 z 11 PrváPrvá 12345 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •