Tak dnes som sa konečne povozil s Kizashi 2,4 4WD aj keď asi len 10km, ale vďaka aj za to

Beriem späť aj to jediné "negatívum" o ktorom som písal v téme Kizashi na Slovensku, a to "chatrnosť" pádiel radenia pod volantom. Opticky som z nich mal dojem "odlomenia" pri prvom vzhliadnutí, ale radí sa s nimi perfektne.

Moje subjetívne dojmy?

V režime automatu som necítil žiadne trhanie, auto pri prudkom zošliapnutí plynu dosiahne otáčky a tie drží a akceleruje. Rýchlo by som si zvykol na tento automat.

V režime manuál točí pekne až k červenému polu a nepreradí automaticky hore a pri spomaľovaní ani dole. Čiže ak z nejakého dôvodu chcete nechať motor vytočený, elektronika vám to neprekazí a naopak pri spomaľovaní môžete brzdiť motorom a elektronika za vás nepodradí.

Pri manuálnom režime je cítiť mierne "trhnutie" pri preraďovaní, ale to považujem za normálne a asi aj žiaduce.

Zmenu z automatu na manuál a späť vodič urobí len potlačením radiacej páky k sebe/od seba kedykoľvek.

Často krát som čítal, že Kizashi 2,4 má nedostatočný výkon. Pre niekoho možno výkon 131kW sa zdá málo, ale podľa mňa je úplne dostatočný. Auto zrýchľuje "parádne" z ktorejkoľvek rýchlosti a na bežné jazdenie fakt neviem k čomu by bolo dobré mať ešte o 50kW viac. Jedine že by mal niekto ambície jazdiť šprinty. A toto predsa nie je superšport

Jediné čo som mal pri jazde pocit bolo, že sa mi zdali sedadla na moju telesnú schránku široké ale asi som "rozmaznaný" z malých áut a tiež mi je jasné, že toto auto bolo primárne navrhované pre amíkov, ktorí sú 2x tak širokí ako ja

Kizashi - paráda. Ešte ho tak mať možnosť vyskúšať na Slovakia ringu