Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 17 z 17

Téma: Predĺženie záruky

1. Predvolené Re: Predĺženie záruky

Citácia Pôvodne odoslal durell Zobraziť príspevok
    Je to potešujúca správa lebo to znamená, že moja GV štatisticky vydrží bez poruchy na kľúčových súčiastkach aspoň 150 000 km.

No záruku by som si nepriplácal. Prečo?

Lebo už teraz som 1300 € v pluse len na servise pri 75 000 km.

Suzuki Žilina - predbežný rozpočet 1800 € materiál + práca, a na každej 15 000 prehliadke ušetrím minimálne 100 až 150 €.

Ja som rozvody zoservisoval včetne materiálu za necelých 500 €. V Suzuki som kupoval len 1 kladku.

Jednoduchá matematika hovorí, že aj keby tú záruku predĺžili zadarmo zarobili by na tom.
    Ja za tých 1300 € zrepasujem čerpadlo, Turbo a aj všetky 4 vstrekovače keď na to príde čas.

Som zvedavý ako si príde zákazník uplatniť reklamáciu na Turbo, čerpadlo a vstreky.
    Dostane prd - jalový. Lebo nezaobchádzal s autom v zmysle návodu na obsluhu, netankoval kvalitnú naftu, auto jazdilo mimo spevnených ciest => skrátené intervaly na 1/2. Nedochladzoval turbo pri zastavení na dialničnej pumpe ..........
    Jednoducho bude 1000 a 1 (ako šeh-ňur len Bla Bla omáčky) argument pre neuznanie.

SUZUKI mám rád, ale nech prídu s niečim konštruktívnym a zákaznikovi realne prospešným.
    Pěkně jsi to napsal, musím s tebou jen souhlasit. Já si vždy jen kladu otázku, pokud by mě například přestalo stahovat zadní levé okno, nebo by odešel motorek stěračů, nebo odešlo rádio, nebo cokoliv jiného z relativně drobných věcí, jestli by se také oháněli běžným opotřebením. Jako běžné opotřebení beru brzdové destičky, stěrače, ložiska kol, tlumiče, spojku.

Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Predvolené Re: Predĺženie záruky

Edited by Suuzuukii: Časť príspevku týkajúcu sa rozvodov som presunul do témy Rozvody

No ale preco pisem tu: pytal som sa na predlzenie zaruky na 5 rokov a zistil som, ze zaruka nie je limitovana len casom, ale aj kilometrami a to do 150000.

A na moje auto ju vyratali na 5 rokov na 336€.

Ked si predlzim zaruku na tých 5 rokov, musim absolvovat potom nejake povinne prehliadky? Za ktore samozrejme zaplatim?

Lokalita
    Matuškovo
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6DDIS 2016 Elelgance +

mňa to bude stáť 280€ a určite si to dám, bavil som sa s ním zatial len telefonicky ale už do telefónu mi stihol povedať že tá záruka je aj rozšírením a bude do nej spadať napr. aj spojka...treba chodiť na pravidelné prehliadky ale myslím že to stojí zato...a veľa záleží na prístupe servisu ak je to servis ktorý sa snaží všetko pretočiť tak že to nie je záručná oprava tak to nie je správny servis, mne sa snažili pomôcť aj s vecou ktorá sa ich vôbec netýkala a mohli mi rovno povedať že to v záruke nie je...

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Ja uz som pisala, ze som si dala predlzit zaruku. Ak pravidelne servisujete v autorizovanom servise, tak tam nie je ziadny problem. Podla zmluvy sa zaruka tyka vsetkeho ako pri klasickej 3-rocnej od vyrobcu. Ja som zatial nemala nikdy ziadny problem so servisom, co sa tyka zarucnych oprav a aj vzdy mi dobre poradili, ked sa vyskytol nejaky drobny problem, takze zatial velka spokojnost.

ja uz mam tiez chrobaka v hlave, zrejme si to tiez predlzim.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Exclamation Re: Predĺženie záruky

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •