Strana 5 z 12 PrváPrvá ... 34567 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 117

Téma: Profituning.sk - chiptuning

1. Predvolené Re: Profituning.sk - chiptuning

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Pretože atmosfericky benzín nemá zmysel chipovať. Nárast výkonu je nepatrný a nestojí to za tie peniaze.
    Cize sa mozem rozlucit s myslienkou zvysit vykon zo 120 PS na nejakych 140 PS na mojej benzinovej 1,6
    Btw. a co negativne skusenosti s chipovanim, su nejake?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Profituning.sk - chiptuning

No keďže berdo-vi povedali, že na jeho 1,5-ke dokážu dať hore max 10 koní, tak na 1,6-tke to o 20 asi len sotva dvihnú

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

20 koni sa neda, to ti urcite neurobia. Daj si spravit zvody + vyfuk, sanie a chip a tych 20 koni dostanes, len za aku cenu
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

4. Predvolené Re: Profituning.sk - chiptuning

Pre nejakych 8-10 koni sa to naozaj neoplati, aj ked snad by to pomohlo oziveniu v nizkych otackach. No na tuto oblast veru nie som expert.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    SX4 1,5

Citácia Pôvodne odoslal Psycho Zobraziť príspevok
    Cize sa mozem rozlucit s myslienkou zvysit vykon zo 120 PS na nejakych 140 PS na mojej benzinovej 1,6
    Btw. a co negativne skusenosti s chipovanim, su nejake?
    Ja som si dal chipnúť SX 4 1,5, kvoli nízkym otáčkam-oživeniu. Výkon sa mi zvýšil o 4 kone. Ináč meranie na brzde ukázalo že z uvádzaných 99 koní som mal len 97, no spravil to na 101. Som spokojný, pekne mi to ťahá z nízkych otáčok, no nečakaj nejaký zázrak. Aj maximálka sa zvýšila na brzde nameral 195. Spotreba neviem či klesla, nejako som neporovnával, no momentálne mám podľa počítadla 7,1 a jazdím tak 1/1 mesto a mimo a ešte na zimných. Keď bola zima tak mi to ukazovalo spotrebu 7,5, ale to som veľa spálil pri státí s nakopnutým motorom a pri rozmrazovaní a odhrabávani snehu /skoro každý deň/. A nejazdím nejako pomaly a na spotrebu.
    Aj na garančke som bol už s chipom, dokonca aj nálepku chiptuningu mám na aute a žiaden problém.
    Moja rada - ak čakáš že Ti chip spraví z benziňáku delo, tak nečipuj, ale oživenie otáčok - ja som spokojný

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal armas Zobraziť príspevok
    Moja rada - ak čakáš že Ti chip spraví z benziňáku delo, tak nečipuj, ale oživenie otáčok - ja som spokojný
    To je presne to čo by som potreboval aj ja...Ignis by mal oživnúť o trochu viac ako SX4 podľa výsledkov
    na brzde...ale aj tak by ma zaujímal rozdiel. Nebýva niekto s chipnutým Ignisom v TN kraji?

7. Predvolené Re: Profituning.sk - chiptuning

Citácia Pôvodne odoslal armas Zobraziť príspevok
    Ja som si dal chipnúť SX 4 1,5, kvoli nízkym otáčkam-oživeniu. Výkon sa mi zvýšil o 4 kone. Ináč meranie na brzde ukázalo že z uvádzaných 99 koní som mal len 97, no spravil to na 101. Som spokojný, pekne mi to ťahá z nízkych otáčok, no nečakaj nejaký zázrak. Aj maximálka sa zvýšila na brzde nameral 195. Spotreba neviem či klesla, nejako som neporovnával, no momentálne mám podľa počítadla 7,1 a jazdím tak 1/1 mesto a mimo a ešte na zimných. Keď bola zima tak mi to ukazovalo spotrebu 7,5, ale to som veľa spálil pri státí s nakopnutým motorom a pri rozmrazovaní a odhrabávani snehu /skoro každý deň/. A nejazdím nejako pomaly a na spotrebu.
    Aj na garančke som bol už s chipom, dokonca aj nálepku chiptuningu mám na aute a žiaden problém.
    Dal si za to vela? Ten rozdiel v tahu od spodnych otacok je vyrazny, alebo ani moc nie?

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    SX4 1,5

Výrazný nie je, hneď si to ani moc nevšimneš. Až po pár kilometroch, keď sa RJ spamätá, hlavne keď znova ideš po každodennej trase. Vtedy zistíš že nemusíš podraďovať tak ako predtým. V meste jazdím bežne na 5-ke aj tam kde je 40-ka. Proste uberiem nech mi klesne rýchlosť a potom kľudne pridám a motor pekne plynule zrýchluje. Nepodraďujem ani pri predbiehaní. Samozrejme že od 40-ky ma po stlačení pedálu nevtlačí do sedane, ale zrýchluje. A to stále hovorím o piatom zaradenom stupni.
    Vyšlo ma to okolo 360 €, v Profituning bez bloku.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Nič nové pod slnkom, ale prečítať si môžete Pri upravenom motore pozor na záruku

Suzuki SX4 zabehlo do posilňovne

mozno sa niecoho podobneho raz dockame, nemusi byt cez 200, stacilo by aj takych 160 konikov

Strana 5 z 12 PrváPrvá ... 34567 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •