Strana 4 z 12 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 117

Téma: Profituning.sk - chiptuning

1. Predvolené Re: Profituning.sk - chiptuning

No konecne niekto, kto dokaze 1,5l benzin. Idem im napisat.

EDIT: tak som volal do profituning.sk. Chlapik ustretovy, vsetko povedal. Cena na 1,5l SX4 benzin je 360 eur, vratane merania. Dlho som nad tym premyslal a teraz sa iba rozhodnut. Spominal, ze robil vcera Roomster 1.4 benzin a zakaznik nadseny. Vykon dokaze pri SX4 1,5l dostat hore asi o 10 koni max a cca 12 Nm.
    Suzuki SX4 1.5 GLX AC- rýchlo predaná

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Profituning.sk - chiptuning

Berdo: Myslim ze budes spokojny, pekne ti upravia priebeh vykonu aj krutaku pri samotnom zvyseni hodnot. Meranie pred a po je samozrejmost.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Ako je to s chiptuningom a zarukou? Mam Ignisa 1.3 od juna, aj by som ho dal upravit, prave som ho splatil a ten vacsi krutiaci moment ma laka. Ale neviem, ako by sa k tomu zachoval oficialny servis.
    Suzuki Ignis 1.3 GS 2007

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal obonsky
    .... neviem, ako by sa k tomu zachoval oficialny servis.
    To by zaujímalo aj mňa

Citácia Pôvodne odoslal berdo
    ....Cena na 1,5l SX4 benzin je 360 eur, vratane merania....
    Nie je to práve lacný špás

5. Predvolené Re: Profituning.sk - chiptuning

Co sa tyka zaruky, tak o tu sa u tychto novych aut nemusite bat. Samozrejme, pokial sa hned v servise nepochvalite, ze to mate upravene.
    Tieto nove auta sa programuju cez flashovaci protocol. To znamena, ze sa na aute nic nerozobera, nic neletuje, do riadiacej jednotky sa zasahuje iba softwerovo. Len pre väcsiu bezpecnost pri programovani, sa riadiaca jednotka programuje na stole a nie v aute.
    Kedykolvek sa da do auta nahrat povodny, original software. V servise nevedia zistit, ci bolo niekedy auto programovane a tiez nevedia vycitat software, ktory je v aute. Len treba pocitat, ze uprava suzuki atmosferickeho motora trva od 4 do 6 hodin. Auto sa musi najprv odmerat, je nutne urobit kompletne logy z AFR a lamdy a to iste prebieha po uprave. Je to nutne hlavne kvoli bezpecnosti auta a samozrejme zaruke z nasej strany.

Profituner:
    A co je pravdy na tom, ze Ignisy vyrabane v Hungarii sa nedaju upravovat len cisto softverovo, ale je potrebny fyzicky zasah do RJ?
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

7. Predvolené Re: Profituning.sk - chiptuning

Citácia Pôvodne odoslal Maňo
    Profituner:
    A co je pravdy na tom, ze Ignisy vyrabane v Hungarii sa nedaju upravovat len cisto softverovo, ale je potrebny fyzicky zasah do RJ?
    Zalezi na tom, aky je to rok, no ja som sa stretol iba s Ignisom 1,3 ktory nema eprom
    V kazdom pripade, vzdy ide iba o softwerovy zasah do riadiacej jednotky, hardwerovo sa nikdy nic nemeni.

Lokalita
    PETROVA VES-SKALICA
    Moje Suzuki
    SUZUKI SWIFT 1,3 GLX, AC, SE, r.v.2008

sevas chlapi, chcel by som sa vas spytat. mal by niekto zaujem dat si zmerat vykon motora na brzde v profituningu v blave? minimalny pocet aut 5, cena nejakych 42eur oproti standardnych 60. dik za zaujem.

Verim ze to nove zelezo na upravu Suzuki stalo dost, ale tak 428€ za SX4 je na moj vkus moc.
    skoda.
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

10. Predvolené Re: Profituning.sk - chiptuning

a ako je to s chiptuningom a lpg da sa to, a ako sa to znáša?
    Škoda 105L, favorit 136L LPG, octavia 1,6i LPG, ignis 2WD, ***i4 1,5 2WD

Strana 4 z 12 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •