Strana 2 z 12 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 117

Téma: Profituning.sk - chiptuning

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Profituning.sk - chiptuning

Vytlačím z toho aj 200km/h (tachometrických) pri dobrom vetre Do tých 200 to ťahá ale to ani nevyužívam. Mne ide skôr o pužnosť ale tak dá sa keď sa chce.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Duch: cize tvoj Ignis cipovali tak, ze fyzicky smatrali do RJ? Lebo asi tyzden sa o moznost nadopovat motor intenzivne zaujimam, a pripadalo mi to celkom fajn, kedze to nema vplyv na stratu zaruky ... pretoze som bol v tom, ze ide len o softverovu upravu RJ cez vhodny datovy kabel a SW. Aspon tak mi to vyslo z toho, co mi poslali z www.maxpower.cz. Ak ma niekto skusenost s chipovanim Suzuki, najma Ignisa, budem rad ked to sem napise. A Duch, prosim ta, nemas nahodou grafy motora pred, ale najma po uprave? Dikes.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Jasne mam grafy KLIK SEM Daval som ich uz na prvej strane ale ze si to ty tak to nemusis hladat :P

S "madarskym" Ignisom je to tazko. Ten sa chipnut neda bol som v maxtuning aj profituning a povedali ze ta RJ sa neda. Prilis jednoducha RJ bez pamate ci co alebo sa tam neda zapisovat ani presne neviem, ale nie som jediny co sa o to zaujimal a zatial nepoznam chipnuteho Ignisa (madarsky, 5dver). Na swift fore bola jedneho casu debata o chipovani, ani swift sa nedal ale ze sa to dalo nejak vyriesit a uz neviem k comu dospeli. Ci sa to niekomu podarilo alebo nie. Mne fyzicky zasahovali do RJ, vymontovali ju z auta rozobrali, odletovali procesor nahrali tam soft zase zaletovali, poskladali RJ a dali do auta. Dost komplikovane a je to len na tebe kedze sa nejedna len o napichnutie kabla do RJ. U vacsiny aut je to ide o 5min zalezitost. Odmeranie vykonu pred upravou, napichnutie kabla, nahratie noveho SW, odmeranie po uprave a koniec. Robota na 5minut

Do pekiel, vedel som ze v tom bude nejaky zadrhel, ked tam povodne mali, ze uprava Suzuki Ignis ... na otazku. Ale potom mi poslali, ze ziadny problem. Tak sa na to asi vykaslem, a dam to na LPG a viac do otacok .. liter plynu hore dole. Dikes za info, si ma dal do obrazu.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Este co som zabudol aby bolo v tom jasno. Chipnut sa podla vsetkeho da dizlovy Ignis. Ved ako kazdy dizel. Urcite ma uplne inu RJ - iny motor, ine palivo. Preto ti asi pisali ze sa Ignis da chipnut.

Pri dnesnej cene benzinu sa plyn ani neoplati :P Plyn je stale lacnejsi 16sk vs 29sk za liter ale to by som musel velmi vela km najazdit aby sa mi to oplatilo. To len tak na okraj ked chces reagovat tak radsej do temy o LPG

6. Predvolené Re: Profituning.sk - chiptuning

Tak mam pre Vas aj dobre spravy. Uz sme schopni upravovat softwerovo aj Denso a Mitsubishi riadiace jednotky Suzuki, ktore sme doteraz upravit nevedeli.
    Jedna sa napr. aj o spominany Ignis, no hlavne novy Swift 1,3 a Swift Sport 1,6, Vitara 1,6 a 2,0 atd, SX4 1,5 a 1,6 no aj Splash 1,0 a 1,2 atd
    Ked ze sa jedna o upravu riadiacej jednotky, ktore uz nemaju EPROM pamät(chip), ale program je zapisany v procesore, vycitanie a zapis prebieha cez komunikacnu linku, to znamena, ze jednotka sa nerozobera ani neletuje.
    Z nasich doterajsich skusenosti sa chiptuning na Suzuki oplati aj na benzinove atmosfericke motory. Mali sme strasne vela poziadaviek hlavne na nove Swifty 1,3 a 1,6 a SX4 no stale sme museli dat klientom negativnu odpoved, lebo sme ani nedufali, ze sa tieto auta buda dat vycitat a zapisat.
    Momentalne sme zakupili protocol na mnoho Denso, Mitsubishi jednotiek. Bola to velka investicia, lebo tieto auta vie upravovat fakt iba par firiem na svete, tak si asi viete predstavit cenove relacie hardweru.
    V kazdom pripade uz dane auta upravovat vieme a je mi velmi luto, ze sme si neodkladali cisla na vsetkych klientov, ktori si chceli svoje suzuki nachipovat.
    Ak bude mat niekto nejake otazky tak na mail info@profituning.sk, radi Vam odpovieme.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal profituner
    ...Ak bude mat niekto nejake otazky tak na mail info@profituning.sk, radi Vam odpovieme.
    Chcelo by to nejakú akciovú cenu pre členov SuzukiClubu

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

By som bol zvedavý, koľko sa dá ešte dostať z 1,2-ky Splasha

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Chip nie len o zvysovani koni. Prida ti to tak 7PS (odhadom) nieco na krutaku samozrejme ale co je najdolezitejsie je uprava priebehu kriviek vykonu aj krutaku. Zaber od nizsich otacok, lepsia odozva na plyn atd.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Viem viem Duch. Ale keď pozerám na krivky 1,2-ky tak výkonová je celkom pekná a na krúťaku by to bolo krajšie, keby jej kraje dvihli a cely priebeh vyrovnali, ale.... až si to dá niekto spraviť, prosím si potom grafy

Strana 2 z 12 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •