Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 23

Téma: Tuning diely na Swift, SX4, Vitara

Predvolené Re: Tuning diely na Swift, SX4, Vitara

Este by som chcel kúpiť túto masku.
    Uvidím či sa mi to podarí nájst na SR alebo v ČR.
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Citácia Pôvodne odoslal nalim
    Kontaktuj RIEGGER Bez problémov ti veci od suzuki sport dodajú. Sú z Prahy, ale tak na SR aj tak nikoho nenájdeš kto by to dovážal aspoň som zatiaľ nenašiel
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

3. Predvolené Re: Tuning diely na Swift, SX4, Vitara

Vyzerá to super. Čo je vlastne v tom sete? Tie fotky sú dosť malé.
    Suzuki SX4 1.5 GLX AC- rýchlo predaná

Citácia Pôvodne odoslal berdo
    Vyzerá to super. Čo je vlastne v tom sete? Tie fotky sú dosť malé.
    Je to tam očíslované. Musim zavolať spol. RIEGGER. Či to vedia zohnať, za koľko a za aky čas. Inak dík za typ Duch. Už si niečo objednával od nich?
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

5. Predvolené Re: Tuning diely na Swift, SX4, Vitara

Aha, uz mi to je jasne. Len tie ceny su trochu dost vysoke za to.
    Suzuki SX4 1.5 GLX AC- rýchlo predaná

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Je to tam očíslované. Musim zavolať spol. RIEGGER. Či to vedia zohnať, za koľko a za aky čas. Inak dík za typ Duch. Už si niečo objednával od nich?
    Áno. Mám od nich 4 bodové pásy SCHROTH. Takmer všetci swiftáci (swiftclub) majú od neho kit priameho sania Simota. Dobrý prístup, jednanie. Stačí sa opýtať a ak budeš súhlasiť dodá ti ich hneď ako to bude možné. Jasné, že pri 4bodoch alebo saní je ta cena iná ako pri dieloch z japonska. Ale s tým musíš rátať, ale za napísanie nič nedáš, aspoň budeš vedieť kolko šetriť
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

7. Predvolené Re: Tuning diely na Swift, SX4, Vitara

ja mam tie spojlere+ prahy tiež od Riegger...cena, ochota, jednanie, pristup, dodavka na SK a super zlava...

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Na tejto téme už dávno nič nového, dostal som sa sem náhodou a sú tu tiež zaujímavé veci. Napríklad tu Autodoplnky.cz. Len jedna vec ešte chýba, peniaze, ináč je to super. Je to veľmi zaujímavé, lebo v česku sa SX4 nejako moc nepredáva a ani maďari nemajú také niečo v ponuke. No a na slovensku pffff ešte že čo. Alebo sa mýlim?
    A ešte tak na okraj. Je to síce z iného súdka a síce ja som auto nekupoval na Slovensku ale v Maďarsku a ten istý predajca dnes ponúka SX4 4x4 vo výbave GS za 450 000Sk. Čiže za 15000€. Ja som dal 505 000 a to som kúpil o 35000 lacnejšie než sa tu predávala. No ale časy sa menia. Pre zaujímavosť by bolo dobré pozrieť si aj KIA SOUL. Tam sú aj doplnky a výbavy o akých sa suzuki ani nesníva ešte teraz. V základe je ESP. Oni včera začali predávať a už ich tam majú. A cena celkom lákavá. Jediné čo im chýba je 4x4. Asi sa poradie predaja rapídne zmení. Za január bola SX4 na druhom mieste za Fóbiou. Za druhý mesiac sa prepadla na piate. Aj tak mám moju SX4 rád a dúfam, že mi to ešte dlho vydrží. A preto! Do SUZUKI!
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

No nech som hľadal akokoľvek nenašiel som nikde tie brkotinky okolo zadnej značky, svetiel čierne vzadu aj vpredu ani chromované kľučky ako sú na Autodoplnky.cz.
    Mal som otvorené stránky dánske, fínske a čo ja viem aké ale všade len to isté.
    Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

docela dobrý výběr

http://www.auto-doplnky.com

Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy