Zobrazenie výsledkov 1 až 5 z 5

Téma: Palivový filter SX4 1,5

Predvolené Palivový filter SX4 1,5

Obzrel som celé auto nemozem najst palivový filter tak mi z toho vyplýva že bude súčasťou palivového čerpadla. Ak máte skúsenosti prosím o rady dakujem veľmi pekne ahojte

Predvolené Re: Palivový filter SX4 1,5

Citujem servisný manuál:
    Palivový systém sa skladá z palivovej nádrže, zostavy palivového čerpadla (so vstavaným palivovým filtrom a regulátorom tlaku paliva), zásobovacieho potrubia, vstrekovacích ventilov a potrubia prívodu paliva.
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

Lokalita
    Banská Bystrica

Citácia Pôvodne odoslal acla Zobraziť príspevok
    Citujem servisný manuál:
    Palivový systém sa skladá z palivovej nádrže, zostavy palivového čerpadla (so vstavaným palivovým filtrom a regulátorom tlaku paliva), zásobovacieho potrubia, vstrekovacích ventilov a potrubia prívodu paliva.

Kedže sa chystám tento rok urobiť udržbu už sám tiež ma zaujíma otázka palivového filtra. V uživatelskej príručke je pri kontrole po 60000km alebo 4r. pri položke palivový filter písané V-teda vymeniť. Menili alebo čistili ste už niekto tento filter alebo robili vám to v servise pri tejto kontrole????

Lokalita
    Banská Bystrica

Teraz čítam, že je to pre triedu 3 a 4 čo su naftové motory takže nič pre mna kedže ja mám 1,5 benzín

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal sx4man Zobraziť príspevok
    Kedže sa chystám tento rok urobiť udržbu už sám tiež ma zaujíma otázka palivového filtra. V uživatelskej príručke je pri kontrole po 60000km alebo 4r. pri položke palivový filter písané V-teda vymeniť. Menili alebo čistili ste už niekto tento filter alebo robili vám to v servise pri tejto kontrole????
    Palivový filtr u SX4 se v rámci běžných servisních intervalů nemění. Pouze v případě demontáže palivové nádrže z vozidla a ta se vzhledem ke své náročnosti běžně nedělá. Vlastní palivový filtr je součástí kompletu palivového čerpadla, je ponořen v nádrži a za normálních podmínek k němu není přístup.
    To, co píší v uživatelské příručce se tam zatoulalo zřejmě ze starých Swiftů, co měly palivový filtr vložený do palivového potrubí a mimo nádrž.
    "horský sokol"

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •