Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 25

Téma: Šetrič paliva

Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3 VVT

Predvolené Šetrič paliva

Ahojte,

Počuli ste už niekto niečo o tom alebo má s tým niekto nejakú skúsenosť? vyzerá to zaujímavo. Prikladám link: SAWER šetrič paliva

Predvolené Re: Šetrič paliva

kosmodisk

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Keby to bolo take jednoduche, preco to tam nemontuju uz vyrobcovia vozidiel? Vsak by im hned stupli predajne cisla - zvysenie krutiaceho momentu, znizenie spotreby az o 50%, znizenie prevadzkovych nakladov, technologicke revolucne riesenie,...

Chlapi, uz ste dost velki na to, aby ste verili na rozpravky.

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

Na zázraky neverím a na rozprávky starý.

Je to ako voda v koši.

5. Smile Re: Šetrič paliva

Citácia Pôvodne odoslal durell Zobraziť príspevok
    Na zázraky neverím a na rozprávky starý.

Je to ako voda v koši.
    Mne šetrič paliva šetrí.
    Naposledy upravil TimeiJuraj; 13-02-2011 o 09:56

6. Predvolené Re: Šetrič paliva

Citácia Pôvodne odoslal Lukas217 Zobraziť príspevok
    Ahojte,

Počuli ste už niekto niečo o tom alebo má s tým niekto nejakú skúsenosť? vyzerá to zaujímavo. Prikladám link: SAWER šetrič paliva
    Ahoj páči sa Ti palivový šetrič. Tak len ver. Sú jednotlivci ktorí nie že neveria ale nechcú. Ale to je ich postoj. Tak ako kedysi nikto neveril tepelným čerpadlám dnes je záujemcov čoraz viac. Je to vec informovania znalosti obchodných podmienok. Ak niečo nefunguje budeš reklamovať. Nerád by som bol ak by niekto pre zmenu chcel reagovať na to ako reklamovať. Ak zostaneme pri tom že tomu veríš tak si to zachovaj. Dnes sú tu kvalitné firmy aj produkty. Technológie napredujú a stále máme čo spoznávať. Tak ako sa skvalitňuje technológia výroby paliva – zvyšuje sa oktánové číslo palív posúvajú sa do popredia aj iné technológie a produkty. Ja palivový šetrič – katalyzátor používam v svojom aute už 3 roky – od iného výrobcu a úspora je taká ako deklaruje. Ja som zberateľom všetkého čo šetrí. A ešte som sa nesklamal to čo som si vybral. Všetko je merateľné a preukázateľné.
    Raz mi povedal – vlastne ten pán si to povedal pre seba. Citujem jeho úvahu. Stojí nám to za to investovať stále do úspory, stojí to nemalé peniaze: Potom si sám odpovedal Keby sme neinvestovali asi by tu naša firma dnes nebola.
    Môj doslov: Keď investujeme je to možno nákladné, to je pravda no sekundárny neskorší efekt rastúcich cien sa vždy prejaví vo vašej peňaženke. Tam kde mnohí len rozmýšľajú vy už šlapete. Investícia nie v jednom smere sa prejavuje vo vašej schopnosti a ochote investovať do podobných technológií v inom smere aj neskôr – pretože na to máte. Veď šetríte.
    Na záver prosím nevyjadrovať sa k môjmu komentáru ale k šetriču paliva. Toto je blog o šetriči paliva a nie mojom postoji. Mne šetrič paliva šetrí.

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,5 GS

a svist ju potom balil do folie ..
    SX4 Urban Line 1,5 GS

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Question Re: Šetrič paliva

Ak to šetrí 35, resp. 50% paliva tak mi vysvetli, na akom fyzikálnom princípe to pracuje

Lebo toto čo píšu k produktu: "Sada Vám umožní ušetriť 35% paliva pri benzínových a až 50% paliva pri dieselových motoroch pomocou zvýšenia kvality zápalnej zmesi a tým zvýšenia efektivity motora čo sa prejaví na znížení spotreby." , tak to je taký nič nehovoriaci blábol že až.

Rovnako ako to, čo sada obsahuje:

Sada obsahuje:
    - 11 článkový suchý HHO generátor SAWER z najodolnejšej nerezovej ocele typu 316L a špeciálnej EPDM gumy,
    - špeciálna prebublávacia nádoba - zásobník....

To je čo HHO generátor a prebublávacia nádoba?

A tá úspora paliva 35/50% je v akom režime. 35% úsporu paliva dokážem urobiť aj "ekonomickou" jazdou, oproti bežnej jazde ako jazdím.

Reklame neverím žiadnej, kým nevysvetlia na akom princípe to funguje.

Tepelné čerpadlá, ktoré si tu zmienil je "jednoduchá" vec a na pochopenie ich princípu činnosti stačia základné znalosti fyziky.
    Ale toto tu vyššie, to mi pripomína, ako mnoho podobných produktov, rozprávkovú snahu o výrobu zlata rozbitím atómu olova

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,6 GS 4x4 SE Outdoor Line

Citácia Pôvodne odoslal Shrek Zobraziť príspevok
    Keby to bolo take jednoduche, preco to tam nemontuju uz vyrobcovia vozidiel? Vsak by im hned stupli predajne cisla - zvysenie krutiaceho momentu, znizenie spotreby az o 50%, znizenie prevadzkovych nakladov, technologicke revolucne riesenie,...

Chlapi, uz ste dost velki na to, aby ste verili na rozpravky.
    Presne tak - a vlk prehltol babičku...............

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,6 GS 4x4 SE Outdoor Line

Citácia Pôvodne odoslal RTs - SX4 Zobraziť príspevok
    Presne tak - a vlk prehltol babičku...............
    A ešte som zabudol :
    ............ a červenú čiapočku ! Zaručene triezvy polovník, ich zachránil............!!!

Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •