Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 25 z 25

Téma: Šetrič paliva

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki
    Suzuki Swist 1,3 16V G13BB

Predvolené Re: Šetrič paliva

Ak má Vaše auto veľký objem motora (približne 3000cm2) a nedosiahla sa požadovaná úspora paliva môžete si druhý generátor jednoducho dokúpiť, zvýšiť tým produkciu plynu HHO.

najkrajsia cast clanku!!!! nedosiahla sa požadovaná úspora paliva, MOZETE si druhý generátor
    jasne ze mozem a mozem si este 10 takych KO..N namontovat aj do kufra nech uz potom nezerie auto nic, este mi to benzin v nadrzi bude vyrabat
    Lada 1200, Nissan sunny 1,6 i sport coupe,Lancia prisma 1,5 ie, Suzuki swift 1,3 16V r.v. 2001

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

Keby to tak genialne fungovalo nastali by asi len dva stavy.

Kúpili by to arabi a strčili do šuflíka, aby sa im nekazil kšeft s ropou.

Minimálne jedna automobilka by to už montovala.

Keby sa tak jednoducho dalo šetriť palivo asi by sa nikto neunúval s komplikovanými motormi, ich neustálym vývojom a zdokonalovaním všetkých častí vozidla ktoré majú vplyv na spotrebu.

BMW má nový systém s volnobežkou prepojený s GPS a auto využíva vyradenie motora na dojazd po značku s obmedzením rýchlosti, tak aby sa dojazdom znížila rýchlosť tak akurát a šetria asi tých 35%. Prečo? načo? taký komplikovaný systém, keď by to šlo tak jednoducho a pohodlne.

Myslím že v BMW majú iné mozgy ako tie čo vymysleli ten MAGIC BOX na spotrebu.

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

Melo doňho nedaj sa ukecať.

Veď ten musel byť na školení u Jehovistov alebo nejakej inej sekte.

To sa nedá nebrať osobne. Hromada braku ako v tele shopingu, zázračné veci.

Veď ten človek nás asi pokladá za dementných alebo čo.

Musel by som vrátiť diplom aj s titulom, keby mi prišli na to, že som si niečo také kúpil.

Zatvoriť do basy za podvod. - Ozaj mám známeho bachara - nedostane ani deku na spanie.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lokalita
    ZM
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2,4 JLX / 2010

Cool Re: Šetrič paliva

nie som zarytý pesimista , aj LPG chvíľu trvalo kým ho začali montovať priamo vo výrobných závodoch, ale zase ani slepý optimista , lebo keby to fakt fungovalo, tak to už niekto montuje do aút v nejakej garáži, dáva na to záruku a poskytuje servis. Ide tu skrátka o to, mať niekoho konkrétneho na pevnej zemi po ruke pre prípad možnosti reklamácie, a nie akási nehmatateľná www-stránka , je tam sice adresa, ale pozná niekto toho pána Radošu z Prievidze? Aj tých spokojných zákazníkov na dobré referencie tam má uvedených akosi málo - až 1 (slovom jeden - len kto vie či spokojný)

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •