Strana 4 z 7 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 62

Téma: Čierna skrinka do auta

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Predvolené Re: Čierna skrinka do auta

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Lze tedy aktivovat zcela nepřetržitý záznam až do zaplnění karty a nebo se nepřetržitý záznam skládá vždy z těchto sekvencí. Zřejmě tomu tak je z důvodu postupného přemazávání starých sekvencí. V tom případě by mně zajímalo, zda jsi nevysledoval hluchá místa v záznamu mezi jednotlivými sekvencemi. Někdy bývají až v řádu více sekund.
    Zaznam sa pri beznom ukladani sklada zo sekvencii dlzky 3 alebo 5 min. Hluche miesta som hladal a nenasiel, tiez ma to zaujimalo. Cakal som ze bude chybat cca 1-3 sekundy zaznamu jazdy, ale nechyba. Neviem ako to spravili, ale spravili to dobre.
    Pokial sa prepne zaznam do rezimu Emergency (ci uz manualne gombikom alebo na zaklade pokynu G-senzora), udalosti sa zaznamenavaju nepretrzite a v kuse az do vypnutia nahravania alebo zaplnenia karty (t.j. premazania vsetkych zaznamov, ktore nie su oznacene ako Emergency).

A ještě doplňující otázka, zda je tělo plastové, nebo z hořčíku a zda se svit displeje dá v noci zatlumit aby neoslňoval.
    Myslim ze to je plast.

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Shrek Zobraziť príspevok
    ....Pokial sa prepne zaznam do rezimu Emergency (ci uz manualne gombikom alebo na zaklade pokynu G-senzora), udalosti sa zaznamenavaju nepretrzite a v kuse az do vypnutia nahravania alebo zaplnenia karty (t.j. premazania vsetkych zaznamov, ktore nie su oznacene....
    ...ověřil jsi tuto záležitost? Nebo se spoléháš na to, co je psáno v manuálu. Jseš si jistý, že Emergency nezaznamená pouze sekvenci trvající 2 minuty?....
    Takto to totiž funguje u podobné kamery, která má stejný hardware.
    "horský sokol"

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Ano, mam to overene, funguje to tak. Zaznam bezal bez prerusenia az kym som nevypol zapalovanie. Bolo to dlhsie ako 3 min (tak to mam nastavene), ale uz som ten zaznam vymazal. Mozem to zajtra cielene otestovat a dam vediet.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

dnes som cielene otestoval a emergency zaznam skoncil po 3 minutach... skusal som to mimo auta bez zdroja, slo to len na baterky, ale tym to asi nebude.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Vzhľadom na to, že som o HD DVR uvažoval už dlhšiu dobu (ale chýbal moment - zážitok, ktorý ma definitívne priviedol k objednaniu) poprezeral som kadejaké stránky vrátane čínských a nakoniec som sa rozhodol pre túto:

HD DVR Kamera do auta 1280x720 s nočným videním a detekciou pohybu a českým menu
    Kameru som v piatok prevzal, v sobotu namontoval a dnes som ju už aj zas z auta vymontoval a zajtra ju zasielam späť predajcovi, odstupujem od zmluvy, žiadam peniaze späť. Aspoň som si vyskúšal montáž napájania popod palubku, cez A stĺpik a kraj strešného tapacíru k spätnému zrkadlu

Kamera 4x z 5-tich štartov auta zamrzne a jediný spôsob ako ju oživiť je odpojiť napájanie a vybrať baterku. Keď zamrzne, nereaguje na žiadne klávesy, na displeji je buď tma, alebo čiernobiele zrno, prípadne sprevádzané nepretržitým tónom vysokej frekvencie. Detekcia pohybu má úspešnosť asi tak 10% a aj to po nedefinovanom čase sa nahrávanie zastaví a má na háku všetko čo sa pred autom hýbe.

Asi si objednám to Mio, čo máš ty Shrek.... aj keď sa mi nechce zas zakaždým dávať kameru z auta von

Shrek, ide tam SD karta, či jedine microSD?

P.S.: Už som sa dočítal, len microSD.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Question Re: Čierna skrinka do auta

Takže kostky jsou vrženy. Po dlouhém badání na internetu jsem si strčil hlavu pod vodovod, dal si panáka a potom spadla klec.
    Objednal jsem auto kameru BlackVue DR380G-HD od firmy PittaSoft.
    Beaumonte, ale to je merceeedes medzi kamerami ako tak pozerám, aspoň cenou

Lokalita
    žilina
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 1,5 GLX AC

Zaujímave, ale nerozumiem. Nechcem byť ale keď zrazím zver, nevidím dôvod na to aby som volal policajtov. A rovnako nevidím dôvod, aby mi poisťovňa krátila plnenie poistného z havarijnej poistky, ktorá kryje tieto udalosti. Ale budiž, pokiaľ môže kamera takto pomôcť, tak prečo nie
    Nahlásiť by si to mal z dôvodu, že možeš byť obvineny z pytliactva. A čo sa týka tej poistky, on nemal havarijnú ale PZP-čko ktoré zahrňalo stret so zverou.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal stanleyhp Zobraziť príspevok
    Nahlásiť by si to mal z dôvodu, že možeš byť obvineny z pytliactva.
    To skôr zo zabitia, ale poľovníka, ktorý by po tom, ako sa (nedajbože) zrazím so zverou, prišiel a niečo také na mňa skúsil

Lokalita
    Praha CZ

Beaumonte, ale to je merceeedes medzi kamerami ako tak pozerám, aspoň cenou
    Přesně tak, je to Mercedes mezi kamerami, ale nemusíš mít zrovna ten model 500, nebo 400 (full HD). Stačí ten model 380 co je jen půl HD. On je totiž v mnohém lepší než ten v plném rozlišení. Lépe totiž pojme detaily v pohybu (s ohledem na použitý zobrazovací chip který nebývá úplná špička).
    Jinak tato kamera je v současnosti asi nejlepší na trhu a co hlavně, jako jediná se úplně celá schová za vnitřní zpětné zrcátko.
    "horský sokol"

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal stanleyhp Zobraziť príspevok
    Nahlásiť by si to mal z dôvodu, že možeš byť obvineny z pytliactva.....
    Z pytliactva nemůžeš být obviněn, pokud přejetou srnu vzápětí nevyvrhneš a nenaložíš do kufru.
    Ale nahlásit bys to měl z důvodu, že způsobená škoda vznikla třetí osobě (tedy majiteli honitby), a to je vedle stanovené výše škody (v Česku 100 000,- Kč) a zranění osob, další důvod k ohlašovací povinnosti.
    "horský sokol"

Strana 4 z 7 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •