Strana 2 z 7 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 62

Téma: Čierna skrinka do auta

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Predvolené Re: Čierna skrinka do auta

A tohle ti kretén klidně udělá i když jedeš na motorce. To si potom usteleš jedna báseň a zmetek ujede. Už se mi to letos stalo a to jsem ho rukou upozorňoval ať jede, protože se na mě lepil, byť jsem se rozhodně necoural. Předjel mě a krátce šlápnul na brzdu - černé BMW X5 - trochu mi zatrnulo, ale něco jsem čekal a tak jsem jel pomalu a u kraje.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Po včerajšom "zážitku" s arogantným kreténom na križovatke som si objednal HD DVR aj ja. Debilov je na ceste toľko, že jeden nikdy nevie, kedy sa mu zíde záznam dopravnej situácie.

Lokalita
    žilina
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 1,5 GLX AC

Ja ju mám tiež skoro mesiac, hlavne kvôli srnám a zajacom, ktorých je v poslednej dobe u nás akosi vela a radi prebiehajú cez cestu vtedy, ked to najmenej čakáš

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Question Re: Čierna skrinka do auta

Ako ti to pomôže pri srne, zajacovi?

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Cca 2 mesiace pouzivam Mio MiVue 358 a zatial plna spokojnost. Full HD rozlisenie, perfektne zvlada prechody svetlo/tma (tunely, podzemne garaze), perfektna kvalita zaznamu aj v noci. Mozem iba doporucit. Cena sice vyssia (cca 120 € + SDHC karta), ale spokojnost zarucena.

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Po včerajšom "zážitku" s arogantným kreténom na križovatke som si objednal HD DVR aj ja. Debilov je na ceste toľko, že jeden nikdy nevie, kedy sa mu zíde záznam dopravnej situácie.
    Jelikož vím, že jsi precizní člověk, rovnou se zeptám co to je za přesný model. Též potřebuji něco nového a spolehlivého s vysokým rozlišením proti těm "srnam a zajacom", co jezdí obvykle v Oktáviích a kašlou na předpisy.
    "horský sokol"

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    ... co jezdí obvykle v Oktáviích a kašlou na předpisy.
    Alebo na čiernych golfoch staršieho typu s tmavými fóliami...

No neviem, či by nebola účinnejšia otočná veža na streche (namiesto šíbra) s ľahkým guľometom (ako na OT 64, ak ešte niekto vie, čo to bolo).
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal fotograf Zobraziť príspevok
    Alebo na čiernych golfoch staršieho typu s tmavými fóliami...

No neviem, či by nebola účinnejšia otočná veža na streche (namiesto šíbra) s ľahkým guľometom (ako na OT 64, ak ešte niekto vie, čo to bolo).

Těžký kulomet KVPT ráže 14,5mm z OT 64 samozřejmě známe, ale pro účel co popisuješ by byl vhodnější Gatling Minigun.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Jelikož vím, že jsi precizní člověk, rovnou se zeptám co to je za přesný model. Též potřebuji něco nového a spolehlivého s vysokým rozlišením proti těm "srnam a zajacom", co jezdí obvykle v Oktáviích a kašlou na předpisy.
    Vzhľadom na to, že som o HD DVR uvažoval už dlhšiu dobu (ale chýbal moment - zážitok, ktorý ma definitívne priviedol k objednaniu) poprezeral som kadejaké stránky vrátane čínských a nakoniec som sa rozhodol pre túto:

HD DVR Kamera do auta 1280x720 s nočným videním a detekciou pohybu a českým menu

Na www.dx.com sú aj nejaké užívateľké recenzie a hlavne reálne videá z tejto kamery. V noci to síce nie je žiadne video použiteľné do hollywoodskeho filmu, ale pomer cena/výkon je podľa mňa slušný a mne bude isto postačovať.

Lokalita
    žilina
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 1,5 GLX AC

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Ako ti to pomôže pri srne, zajacovi?
    Kamarát minulú zimu zrušil predok auta na srne, ktorá mu skočila rovno pred auto. Prišli policajti, všetko nafotili, zdokumentovali a keď do výpovede uviedol ako sa to stalo, policajti mu povedali "viete nám dokázať že vam ta srna skočila pred auto?" Ináč by to kvalifikovali ako neprispôsobenie jazdy, kedže usek bol označený značkami pozor zver a už by mala poisťovňa dôvod na krátenie poistného.

Strana 2 z 7 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •