Zobrazenie výsledkov 1 až 2 z 2

Téma: Tuning a legislatíva

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Tuning a legislatíva

O xenónoch, ale nie len o nich Tuning je len odtiaľ–potiaľ, pozor na pokuty

O prestavbe xenónov je toho už dosť popísané v téme Xenóny - prestavba z H4 ale čo mňa zaujalo na vyššie linkovanom videu je, čo tam tá hovorkyňa mekoce o certifikátoch k doplnkom.

To chce tvrdiť, že keď mám na aute domontované zadné krídlo a predný spojler, ktoré sú originálne doplnkové dodatočne montované (v autorizovanom servise) príslušenstvo Suzuki s vyrazenými certifikačnými znakmi na každom diele, tak aj tak mám k nim mať ešte nejaké trápne lajstra v slovenčine???? Hrabe im????

Btw. ako mi chce policajt na ulici dokázať či to krídlo a spojler tam už boli alebo neboli pri opustení fabriky???

Lokalita
    BA - RAčA
    Moje Suzuki
    sx4 1.5 r2008

Predvolené Re: Tuning a legislatíva

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    To chce tvrdiť, že keď mám na aute domontované zadné krídlo a predný spojler, ktoré sú originálne doplnkové dodatočne montované (v autorizovanom servise) príslušenstvo Suzuki s vyrazenými certifikačnými znakmi na každom diele, tak aj tak mám k nim mať ešte nejaké trápne lajstra v slovenčine???? Hrabe im????

Btw. ako mi chce policajt na ulici dokázať či to krídlo a spojler tam už boli alebo neboli pri opustení fabriky???

tak z toho nechápem ani ja, chcem si dať objednať aj ja zadne krídlo, no ale ako som videl toto tak neviem neviem kedže s tým budú takéto zmätky , ach VIVA LA SLOVAKIA kde je všetko neobyčajné
    sx4 1.5 r2008
    strieborna metaliza

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •