Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234
Zobrazenie výsledkov 31 až 36 z 36

Téma: Strešný box

Predvolené Re: Strešný box

Absolútna spokojnosť - aspoň čo sa týka boxu.
    Ja mám prevedenie čierne, ale vyzerá to tak, že farba bola nanesená na šedý box a tak sa odiera (skladujem v pivnici pri stene a tak si musím dávať pozor).
    Preto odporúčam klasický šedý.

2. Predvolené Re: Strešný box

Zdravim vsetkych, kedze mame v plane kupit stresny box na SX4 chcel by som sa opytat aky pouzivate vy a najlepsie ak viete pridat aj fotku SX4ky s vasim boxom na streche... nie kazdy box sa na auto aj hodi.... Vdaka, velmi mi pomozete..

Lokalita
    kraj ZA
    Moje Suzuki
    F16 E 1.6i 4x4

Predvolené Re: Strešný box

Citácia Pôvodne odoslal holovac Zobraziť príspevok
    Zdravim vsetkych, kedze mame v plane kupit stresny box na SX4 chcel by som sa opytat aky pouzivate vy a najlepsie ak viete pridat aj fotku SX4ky s vasim boxom na streche... nie kazdy box sa na auto aj hodi.... Vdaka, velmi mi pomozete..
    Vsetko zalezi od toho, ake dlhe predmety v nom potrebujes prevazat, kolko si ochotny do toho investovat alebo za kolko si to dokazes zohnat.
    Taktiez je rozdiel ci tvoja SX4 ma alebo nema originalne pozdlzne nosice uz na aute z vyroby.

Ja som ako priecniky pouzil tieto nosice "S45" medzi originalne lyziny a nelutujem ani cent.
    Su v skutku velmi tiche, vobec nezvysuju vysku auta a spotreba s nimi je v podstate rovnaka, ci na aute su alebo nie su.

Ako box mame od Thule Spirit 780, ale ten dnes maximalne zozenies len od ruky alebo niekde vo vypredaji, co bol aj moj pripad. Vnutorny objem je cca 380L a bez problemov don dostanes lyze 182 cm.
    Jeho nastupca dnes je trochu vacsi Dynamic 800, ale rozdiel v cene zan ako za novinku bol cca niekolko stovak, co som nebol ochotny zaplatit. Dnes je cena uz nizsia, ale aj tak to bola stale dobra kupa.
    Obrazky by som nejake asi nasiel, ale momentalne nie som doma. Takze mozno az neskor.
    Zvysenie spotreby je max. cca 0.5~0.8 L/100km a akusticky komfort je tiez na vybornu.

PS.: Na dovolenke som sa trochu viezol vo new VW Passat Variant s orig. lyzinami, na tom boli ovalne priecniky od Thule + nejaky Atlantis alebo Ocean, ale na konci jazdy nam v hlave hucalo este dost dlhu dobu.
    Takze radil by som Ti osobne sa previezt a az potom kupovat. Nosic budes pouzivat hlavne na dlhe trasy a ...
    ex cars: ...
    current cars: Fiat Sedici 1.6i 4x4 Emotion (from 12-08) / Suzuki SX4 S-Cross 1.6i 4x4 Elegance (from 12-13)

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

5. Predvolené Re: Strešný box

Citácia Pôvodne odoslal palino22 Zobraziť príspevok
    Začína sa sezóna prác na záhradke, na dovolenky a podobne a naše autíčka toho moc v kufri neuvezú. Popozeral som sa po strešných boxoch - ceny značkových výrobkov sú vysoké.
    Našiel som ale boxy aj za ľudové ceny a toto by som chcel dať do pozornosti pre tých menej solventných: ULTRAPLAST.
    (Hneď som si jeden objednal - na Ignisa - Moby Dick 5.)

suhlasim Palino,

od Ultra Plastu som si objednal box MD19 za vybornu cenu a na druhy den som ho mal doma, navyse doprava bola zadarmo . Momentalne maju 50% zlavy, takze kto uvazuje nad kupou stresneho boxu, jednoznacne odporucam Moby Dick od Ultra Plastu.

6. Predvolené Nízky strešný box

Ahojte,
    rozhodol som sa vymeniť môj starý box Thule (mimochodom bude na predaj), za iný. Len tentokrát chcem extra nízky (mám nízku bránu) a nebaví ma zakaždým dávať dole box.
    Našiel som jeden len 30cm vysoký.
    http://stresnenosice-boxy.sk/stresne-boxy
    Pozná z Vás niekto Yakima boxy?

Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •