Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 36

Téma: Strešný box

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Strešný box

Dnes som urobil TN-BA letisko a späť s boxom na streche... výsledok o 1,5 litra vyššia priemerná spotreba (8.3 litra) ako rovnaká trať bez boxu.... aj keď naposledy na letných.... tak povedzme že samotný box urobil 1 liter hore pri rýchlosti na diaľnici 130-140km/h.... celkom akceptovateľné... aspoň pre mňa teda.

Čo ma ale teší, že aerodynamický hluk ani pri 140-tke nebol skoro žiadny, až pri 150-tke to začína pískať trochu.

Inak plazit sa na Splashi s truhlicou porovnatelnou s velkostou auta 150 kmh tak to uz musit byt tak trosku aj adrenalin, nie? Nehadzalo ta kvoli bocnemu vetru?
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Absolútne nie. Neviem či to je tým, že to je Thule a je to už odskúšaný aerodynamický tvar, alebo podvozkom Splasha, ale takmer som ani necítil, že ju mám na streche.
    Tá 150-ka bola iba zo 2-3 razy pri obiehaní, ináč tých 130.

Začína sa sezóna prác na záhradke, na dovolenky a podobne a naše autíčka toho moc v kufri neuvezú. Popozeral som sa po strešných boxoch - ceny značkových výrobkov sú vysoké.
    Našiel som ale boxy aj za ľudové ceny a toto by som chcel dať do pozornosti pre tých menej solventných: ULTRAPLAST.
    (Hneď som si jeden objednal - na Ignisa - Moby Dick 5.)

Inac, Suzuki, pozrel som si teraz este raz foto tvojho Splashu s truhlicou, a musim ti povedat, ze keby si ma niekde na dialnici co ja viem pri 140kmh predbehol s tymto, tak by som sa asi dal k fanusikom UFO
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Maňo, asi sa tomu ťažko verí, ale 150 s tým ide úplne bez problémov. Viac som neskúšal, ale plyn na podlahe nebol ani náhodou. Len už potom začne aerodynamický hluk a spotreba rapídne stúpa. Ale do 140 úplna pohoda.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

ADAC test strešných boxov

Výsledky testu:
    1. Thule Pacific 600
    2. Kamei Delphin340K
    3. Atera Carver II 440
    4. ATU Jetbag 450
    5. Neumann Whale
    6. Hapro Roady 450
    7. Thule Ranger 500
    8. Mont Blanc Vista 380

Aku dlzku stresneho boxu by ste odporucili na Sx4? Tak aby sa dalo kufor uplne a aby sa clovek nezohybal ako tibetsky mnich a aby ani v predu velmi netrcal. Pozeral som dlzky tak do 200 cm, ale neviem presne aku dlzku strechy ma Sx4. Dakujem.
    Škoda Felicia r.v.´99, Suzuki Sx4 1.6 GLX 4x4 r.v.´09, Subaru Impreza WRX STI ´09

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Ja som kupoval tak, že na nete som si nejaké vytipoval, potom išiel do Thule centra a priamo na mieste sme "prirovnávali" boxy rovno na aute.

10. Predvolené Re: Strešný box

Citácia Pôvodne odoslal palino22 Zobraziť príspevok
    Začína sa sezóna prác na záhradke, na dovolenky a podobne a naše autíčka toho moc v kufri neuvezú. Popozeral som sa po strešných boxoch - ceny značkových výrobkov sú vysoké.
    Našiel som ale boxy aj za ľudové ceny a toto by som chcel dať do pozornosti pre tých menej solventných: ULTRAPLAST.
    (Hneď som si jeden objednal - na Ignisa - Moby Dick 5.)
    Zdravím, ako si (alebo ako si bol) spokojný s tým boxom Moby Dick5? Mám tiež Ignisa, tak zvažujem tento kratší typ boxu. Dik.

Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •