Strana 7 z 7 PrváPrvá ... 567
Zobrazenie výsledkov 61 až 64 z 64

Téma: Olej do 1.6 benzín

1. Predvolené Re: Olej do 1.6 benzín

ma niekto skusenost s olejom shell 0w40? 1.6 88kw. je to dobra viskozita?
    Naposledy upravil mambov; 18-02-2014 o 09:25

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Olej do 1.6 benzín

Citácia Pôvodne odoslal mambov Zobraziť príspevok
    ma niekto skusenost s olejom shell 0w40? 1.6 88kw. je to dobra viskozita?
    Oleje s viskozitou 0W-40, stejně jako 5W-40 jsou velmi dobré oleje s vysokou výkonostní třídou, ať už se jedná o značku Shell Helix Ultra, Castrol EDGE, nebo jiného výrobce. Rozhodně to považuji za lepší volbu, než v současnosti vychvalované a vnucované lehkoběžné oleje s viskózní třídou 0W-20.
    "horský sokol"

3. Predvolené Re: Olej do 1.6 benzín

Zdravicko,

Chcem sa opytat skusenejsich motoristov....
    Planujem si z netu objednat olej na SX4 (1,5, 82kw) Shell helix ultra 5w-30 (tento olej mi vyhodil priamo Shell ako vhodny od vyrobcu), avsak na nete sa stretavam s roznymi variantami toho konkretneho oleja....ako napr. Shell helix ultra 5w-30 / EXTRA / AM-L / AV-L / AF / AG .....takze sa chcem opytat ci su v tom nejake zasadne rozdiely.
    Ojednavali ste uz niekto zo stranky olejshop.eu ? tam som zatial videl najlepsie ceny...tak ci je to poctiva stranka a origos produkty a nie nejaky fake napodobeniny olejov.
    Diky pekne

Lokalita
    žilina
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 1,5 GLX AC

Predvolené Re: Olej do 1.6 benzín

Citácia Pôvodne odoslal SPARK Zobraziť príspevok
    Zdravicko,

Chcem sa opytat skusenejsich motoristov....
    Planujem si z netu objednat olej na SX4 (1,5, 82kw) Shell helix ultra 5w-30 (tento olej mi vyhodil priamo Shell ako vhodny od vyrobcu), avsak na nete sa stretavam s roznymi variantami toho konkretneho oleja....ako napr. Shell helix ultra 5w-30 / EXTRA / AM-L / AV-L / AF / AG .....takze sa chcem opytat ci su v tom nejake zasadne rozdiely.
    Ojednavali ste uz niekto zo stranky olejshop.eu ? tam som zatial videl najlepsie ceny...tak ci je to poctiva stranka a origos produkty a nie nejaky fake napodobeniny olejov.
    Diky pekne
    ja používam shell helix ultra 5w-30 ag,objednávam na www.svetolejov.sk

Strana 7 z 7 PrváPrvá ... 567

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •