Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 23

Téma: Vitarka

1. Predvolené Re: Vitarka

Este pred kupou som si nechal dorobit alarm a cuvacie senzory (pre manzelku ). Neskor som si dal primontovat bocne ochranne listy. Inak nic. Trochu ma stve, ze na dvojke v nizsich otackach je auto trochu lenive a motor dychavicny a niekedy treba podradit jednotku. Na inych autach, co som doteraz mal a mam, problem nie je (okrem Ignisu, kt. tym trpel tiez). Aku mas ty skusenost.
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS, r.v. 2007 / Toyota Avensis Verso 2.0 D4D, r.v. 2005 / Suzuki Ignis 1.3 GL / Toyota Yaris 1.0

2. Predvolené Re: Vitarka

Mas pravdu treba ho podržat trošku v otačkach potom taha celkom slušne na ten objem a vahu čo musi tahat. Tiež chcem dat cuv.senzory a tie boč.lišty+folie na okna.
    Grand Vitara 1,9DDIS

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Predvolené Re: Vitarka

A ako si spokojný s tým dieselovým motorom? Na to, že je vraj pomerne slabý, sa názory dosť líšia. Trochu zrejme pomáha aj prevodovka, ktorá je skôr na silu ako na rýchlosť. Len ten 6-ty prevodový stupeň potom žalostne chýba. Je to však auto viac-menej do terénu a nie na dialničné preteky... Fakt je, že univerzálne super-auto neexistuje. Máš na svojej GV aj ťažné zariadenie?
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal fotograf
    A ako si spokojný s tým dieselovým motorom? ...
    Kuk 2 prispevky hore
    Citácia Pôvodne odoslal iMAGiNE
    Trochu ma stve, ze na dvojke v nizsich otackach je auto trochu lenive a motor dychavicny a niekedy treba podradit jednotku. Na inych autach, co som doteraz mal a mam, problem nie je (okrem Ignisu, kt. tym trpel tiez).
    Citácia Pôvodne odoslal redbull919
    Mas pravdu treba ho podržat trošku v otačkach potom taha celkom slušne na ten objem a vahu čo musi tahat.

5. Predvolené Re: Vitarka

Nie nemam asi by som ho nevyužil
    Grand Vitara 1,9DDIS

6. Predvolené Re: Vitarka

Imagine mas tam aj defendlock?? ja som ho tam dal namontovat predajcovi a nejako mi to tam hrkoce. budem musiet to ist reklamovat.
    Grand Vitara 1,9DDIS

7. Predvolené Re: Vitarka

Citácia Pôvodne odoslal redbull919
    Imagine mas tam aj defendlock?? ja som ho tam dal namontovat predajcovi a nejako mi to tam hrkoce. budem musiet to ist reklamovat.
    Nie nemam, ak by som daval mechanicke zabezpecenie tak asi najskor Zederlock.
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS, r.v. 2007 / Toyota Avensis Verso 2.0 D4D, r.v. 2005 / Suzuki Ignis 1.3 GL / Toyota Yaris 1.0

8. Predvolené Re: Vitarka

Budem informovat ako som dopadol, dufam ze sa tam dostanem tento tyzden.
    Grand Vitara 1,9DDIS

Lokalita
    Bratislava

Čaute vitaru mam novú od februára 2008. Má nabehaných 18000km. Super autíčko až na tú 6tku ako sa tu spomína. Spotrebu robím okolo 8 - 9,5l/100km A to Bratislava, diaľnica, terén aj príves a horná truhla. Často s ňou behám v teréne, no vadí ťažne zariadenie pri priechodnosti ho šúcham ale šak je na 3 tony no a ochrana podvozku nič moc. Motor má dostatočný výkon na také auto a to hlavne na 3stupni a 4stupni fakt super ťahá. Je hlučný ako traktor ale tak to má byť, žiadne uhladené mestské dieslel na santa fe a podobne. Mám aj defenda a bez problémov nehrkoce ani nič. Úpravy zatiaľ žiadne ale plánujem keď budú financie tak kryty podvozku duralové a hlavne nejaké pneumatiky A/T - máte ich niekto? aký rozmer by sa tam hodil a mohol by byť?... Koža a vyhrievané sedadlá v aute úplné super aj audio no GPS bieda
    Grand Vitara 2008

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

No to som pocul, ze ta origo navigacia je nic moc. Az sa to na take auto nehodi...
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •