Strana 4 z 7 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 61

Téma: Disky na Splash

1. Predvolené Re: Disky na Splash

Citácia Pôvodne odoslal monty Zobraziť príspevok
    Počkaj, ak máš Splash na 15kach tak musíš mať zapísané aj 14ky. Ja mám napísané 15ky v kolonke disky a pneu v TP, a 14ky sú dolu v poznámkach takým malým písmom.
    mas pravdu..pardon
    este som sa nestretol aby boli napisane rozmery aj tam.. dakujem velmo. teraz uz naozaj len pohladat

2. Predvolené Re: Disky na Splash

prepacte zasa za offtopic.. ale nasiel som si tu v bazare jedny pouzivane disky.. 5,5 J 4x100 mm ET 45 15-ky..cize som myslel ze poho.. a povedal som ze to je na splash...dnes mi volal ten predavac ze zistil ze na splashi je priemer diery 54 a hentie maju 56, alebo nieco podobne.. som z toho zostal opat nechapavy.. to je aky udaj? ako budem vediet ci mi budu sediet alebo nie?

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Predvolené Re: Disky na Splash

ak nie sú orginál tak sa tam dávajú vymedzovacie krúžky z plastu. Buď kúpiť krúžky u dovozcu diskov alebo v mototechne
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Bol som presmerovany sem, nakolko som omylom zalozil duplicitnu temu. A ako tak citam, diskusiu, neda mi sem nenapisat k zimnym pneu. A konkretne k sirke. Tak preco teda uzsie? Urcite nie kvoli odporu snehu a pod. Ale kvoli tlaku. Tlaku pneumatiky na cestu. Smyklavu. Pri sirke 165cm vyvyja auto (pneumatika) vacsi pritlak na povrch cesty, akoby to bolo pri sirke 185cm. Proste hmotnost sa menej rozlozi a pneumatika viac tlaci a ma mensiu tendenciu preklzovat. V tomto pripade o cca 12%.

zimne pneu: Objednal som si Matador MP58 za smiesnych 118,33 EUR / 4ks. (www.pneupex.sk)

disky: nove plech. 14" za 148 EUR / ks (www.aaa-pneu.sk).

Kazdopadne odporucam na zimu plech. disky a nebat sa uzsich. Splash ma vraj na zimnych 165-kach nizsiu spotrebu ako na letnych 185-ach! Stratite trosku na jazdnych vlastnostiach za sucha, ziskate ale na prejazdnosti a este aj usetrite.

Lokalita
    Veľké Rovné.okr.Bytča
    Moje Suzuki
    Splash 1,2 GLX

Ja mam zimne a aj letne 165 a je to uplne dostacujuce.
    Splash 1,2 GLX Bright Red (2008)

Lokalita
    Žilina
    Moje Suzuki
    SX4 1,5

zimne pneu: Objednal som si Matador MP58 za smiesnych 118,33 EUR / 4ks. (www.pneupex.sk)

Prišli ti??? Máš to overené??? Lebo tam majú fakt za dobrú cenu MATADOR 205/60 R16 MP59 92H tak silno uvažujem.....

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Dnes mi poslali sms, ze zajtra pridu. S postovnym to bude 122,93 EUR (za 4ks). Povodne som kvoli peniazom, chcel kupu zimnych pneu odlozit na oktober-november, ale ta cena bola vraj len do 6.9., tak co som mal robit. Mozno to bol len trik, ale za taku cenu? No nekup to. Zajtra su tu. Uz len tie disky...

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Nebol to trik. Je september a potrebuju sa zbavit skladovych zasob zimnych gum z minuleho roka aby mali prazdne sklady na zimne tohto roku. Takze si mozes zo svojich gum odpocitat uz jeden rok
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Žilina
    Moje Suzuki
    SX4 1,5

Jasne ze vsetko starne - ale ako vies ze kupis cerstve a nie par rokov stary sklad???

Citácia Pôvodne odoslal udenac Zobraziť príspevok
    Jasne ze vsetko starne - ale ako vies ze kupis cerstve a nie par rokov stary sklad???
    Skus pozriet DOT-ku na gume. Je na jednej zo stran pneu dole pri patke gumy (tesne nad diskom, ak uz je obuta). Je 4-ciferne cislo. Prve dvoj-cislie je tyzden v roku a druhe je rok. Gumy pred rokom 2000 mali len troj-cislia. Jednociferny bol prave rok!!! Ale toto su uz len gumy na srotoviskach.
    Škoda Felicia r.v.´99, Suzuki Sx4 1.6 GLX 4x4 r.v.´09, Subaru Impreza WRX STI ´09

Strana 4 z 7 PrváPrvá ... 23456 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •