Strana 4 z 6 PrváPrvá ... 23456 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 51

Téma: Dacia Duster 1,6 4x4 vs. Suzuki SX4 1,6 4x4

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Dacia Duster 1,6 4x4 vs. Suzuki SX4 1,6 4x4

Největší nebezpečí dneška, které se šíří jako mor je neustálé snižování ceny finálního výrobku.
    A toto snižování je podmíněno používáním levných výrobních komponentů.
    No a pro výrobu levných komponentů se používá pořád stejný trik, stejný jako pro výrobu neoriginálních dílů. A sice vedle výroby v regionech s levnou a nekvalifikovanou pracovní silou, ještě případně použití levné stavební oceli namísto drahé strojní.
    "horský sokol"

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

no ved aj ta cena novej sx4ky na SR sa mi zda dost mala a teda 9999€ ja osobne si myslim ze pri takejto cene sa tiez setrit niekde muselo ...

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Suuzuukii Rozvody a turbo este nemenil na tej fabii?....u TSI je to feature
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    ... A sice vedle výroby v regionech s levnou a nekvalifikovanou pracovní silou, ještě případně použití levné stavební oceli namísto drahé strojní.
    O tom by som ti vedel niečo (teda veľmi veľa) napísať...
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal deividmanBB Zobraziť príspevok
    no ved aj ta cena novej sx4ky na SR sa mi zda dost mala a teda 9999€ ja osobne si myslim ze pri takejto cene sa tiez setrit niekde muselo ...
    Obávám se, že ano. A nejvíce se dá cena ošidit na těch nejdražších dílech. Takže se bude závada P0420 zřejmě objevovat stále častěji a to napříč všemi značkami.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Nie je tu iná lepšia téma, ktorá by súvisela s Dusterom, takže: Nissan Terrano sa vracia ako prezlečený Duster

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Dacia Duster 1,6 4x4 vs. Suzuki SX4 1,6 4x4

"Kdo je tedy vítězem? Podaří-li se vám rozhodnout se do vyprodání zásob u Suzuki (sleva 45 tisíc Kč; běžná cena modelu je 394.900,- Kč), pak se jazýček vah dosti výrazně přehoupne k SX4, je modernější, kultivovanější, nabídne menší spotřebu a pokud vám až tolik nezáleží na objemu zavazadelníku a místě na zadních sedadlech, nemá Dacia protiargument.

Ačkoliv je rumunský vůz bezpochyby králem v kategoriích impozantní vzhled (je to opravu kus auta), Suzuki je v mnoha ohledech v cenové hladině 350 tisíc korun jednoduše lepším vozem."
    na prvom mieste je spolahlivost ludia, pre mna urcite a pokial niekto cital auto tip a test dacie po 100000km, tak vie o com hovorim. Citujem slova pana redaktora: V servise sme boli častejšie ako na ceste. Takze niet co dodat a ten co si kupi tu hnusnu haraburdu je u mna nula

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal deividmanBB Zobraziť príspevok
    ...Takze niet co dodat a ten co si kupi tu hnusnu haraburdu je u mna nula
    Ja by som to až tak radikálne nevidel vieš koľko je v Nemecku takých núl Ako auto na zničenie do lesa, na chatu, chalupu, prečo nie.

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Ja by som to až tak radikálne nevidel vieš koľko je v Nemecku takých núl Ako auto na zničenie do lesa, na chatu, chalupu, prečo nie.
    to si myslis, tak si u mna nula ale nie sak je to kazdeho vec, ale nemyslim si, ze viac vydrzi ako sx4ka, mozno sa mylim

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

No, pravdupovediac, ak by som mal obmedzený rozpočet, chcel vyslovene auto na zničenie do lesa a na chalupu, do ktorého zbalím 4 osoby a chcel by som nové (t.z. Jimny nie, lebo je malý a GV nie, lebo je cez rozpočet a jazdené nebudem chcieť), tak ako prvé ma napadá práve Duster.

Pred časom na Prima TV robili test Dustera, boli s ním kdesi na Ukrajine a to kade prešiel bolo až neuveriteľné. Bez mazania si medu okolo huby, SX4-ka je na tom v priechodnosti horšie.

Ale ako jediné auto v rodine na každý deň by som to nechcel. Má ho Administrátor a nemá to ani 3 roky a už tečie olej popod hlavu, v zime to z neznámeho dôvodu odmietlo štartovať, aj keď baterka bola 100%-ná, stačilo odpojiť a pripojiť a po 10 sekundovom točení to nakoniec naskočilo, žerie to aj trávu popri ceste a tak

Strana 4 z 6 PrváPrvá ... 23456 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •