Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 25

Téma: Komfortný trojblik smeroviek

Lokalita
    SLOVENSKO
    Moje Suzuki
    SX4 S-CROSS 4x4 1.6 VVT

Question Re: Komfortný trojblik smeroviek

Ako to dopadlo, funguje to???
    Ako to zapokit cez ten "mini" konektor?

Pripadne neskusal niekto zapojit rele od VW cislo 000 953 227 A ???

Ďakujem za rady a odpovede.

fantastic 4
    A stále SUZUKI
    SX4, SX4 S-CROSS .........
    ALLDRIVE FOREVER

Lokalita
    žilina
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 1,5 GLX AC

Predvolené Re: Komfortný trojblik smeroviek

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Ja už tripplingujem asi pol roka. Má to využitie hlavne na diaľnici. Ovládanie blikačov mám pomerne cilivé takže vtedy keď treba rázne vrtieť volantom napríklad na kruhovom objazde, sa ťažko triafa "len ťuk". Lebo ak to pridržíš trochu dlhšie tak netrojbliká. Prejde do iného režimu. Alebo trošku necitlivo urobíš ťuk a je to zapnutie blikačov natvrdo. A vtedy práve točíš volantom naopak a sa ti vypne a musíš zapnúť blinker znovu. Treba si na to zvyknúť. Montáž som robil tak ako je doporučené, len na odizolovanie drôtikov do blikačov treba dať pozor, radšej opáliť izoláciu pájkou, ako odizolovávať nožom, alebo podobne. Potom naletovať a zaizolovať, najlepšie samo vulkanizačnou páskou. Ja pamätám ešte časy, keď boli v aute drôty. Teraz sú len drôtiky. Do hlavných svetiel išli 4mm štvorcové. Dnes???...
    Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

Lokalita
    SLOVENSKO
    Moje Suzuki
    SX4 S-CROSS 4x4 1.6 VVT

Thumbs up Re: Komfortný trojblik smeroviek

Citácia Pôvodne odoslal costelo Zobraziť príspevok
    Ja už tripplingujem asi pol roka. .
    Aký konkrétne typ máš namontovaný.
    Zaujíma ma to pre použiteľnosť a "jednochuchosť" montáže.

Budem rád za radu.
    ĎAKUJEM!

fantastic 4
    A stále SUZUKI
    SX4, SX4 S-CROSS .........
    ALLDRIVE FOREVER

Moje Suzuki
    SX4 GS 4x4

Mám od Cybertronicu. Montáž pokiaľ vieš čo chceš a trochu auto poznáš, tak maximálne hodinu. Návod je priložený. Potrebuješ prívod od zapaľovania teda drôt v poistkovej skrini pod kapotou, ktorý je pod napätím pri zapnutom kľúči, kostru a dva pripojíš na jednotlivé prívodné drôty k blikačom. To je ten, ktorý ide k stredu žiarovky, nie k pätici. Ľavý pravý to je jedno. A fungujú aj zadné. A aj kontrolky. A je to. Jednoduché.
    Do Suzuki.
    Wartburg 353 -1000, 66-75/ Wartburg353W, 75-79/ Wartburg 353W Combi, 79-98/ Wartburg 353W 98-00/ Fiat 126,00-01/ Škoda Rapid 1,3 01-03/ Suzuki Swift 1,3GLX 85k 03-08/ Suzuki SX4 GS 4x4 + GAZ69 80-,+JEEP Grand Cherokee 2,5TD

Lokalita
    Turzovka/Žilina
    Moje Suzuki
    Ignis 1.3VVT 69kW

ahojte
    Mam moznost si kupit trippling za 36,99e vo Forstingeri. Chcem sa opytat ci sa to oplati je to od ceskeho vyrobcu. Je tam este poznamka ze je na vsetky auto s kladnym ovlad. napatim a 12Vpalubnym napatim....bol by s tym problem namontovat na ignisa?
    Suzuki Ignis 1.3VVT r.v.2005

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Nechapem, ako Vam ten 3-blik moze nevadit. Ked som kupoval svoje prve auto - Fabiu I. spred faceliftu, bol som cely stastny, ked som zistil, ze to tu prisernost nema (dovtedy som mal skusenosti len s faceliftovanou verziou, ktora to uz mala). Podobne som bol nateseny pri Splashi, hoci som uz ani nedufal, ze podstatne novsie auto, to mat nebude. Urcite poznate situacie, ked omylom tuknete do smerovky (a ta vam potom blika 3-krat, hoci by ste najradsej, aby neblikla vobec), ci kratko pred krizovatkou sa zaradite napr. z laveho pruhu do praveho pred nejake auto a nechcete jeho vodica tym, ze ho mozno chystate zabrzdit odbocovanim. Pri takychto manevroch zasadne bliknem len tolko, kolko, je potrebne, aby to vodici videli a aby bolo jasne, ze ziadne dalsie manevre, ktore si smerovku vyzaduju, nechystam. Podobne "vymozenosti" nedovoluju auto ovladat Vam, a uz vobec neprospievaju bezpecnosti. Platit mi pride logicke za odstranenie takychto volovin a nie namontovanie ich. Brrrrrrr.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Zajímavý názor! Má to hlavu i patu!
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    BLAVA ne?
    Moje Suzuki
    aktualne BMW 320i cabrio, Octavia 1.6, manzelkin Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal jofinko Zobraziť príspevok
    ahojte
    Mam moznost si kupit trippling za 36,99e vo Forstingeri. Chcem sa opytat ci sa to oplati je to od ceskeho vyrobcu. Je tam este poznamka ze je na vsetky auto s kladnym ovlad. napatim a 12Vpalubnym napatim....bol by s tym problem namontovat na ignisa?
    Cesky vyrobca je urcite lepsi ako Cinsky.
    Zapojit sa to da, aj ked schemu od toho by som musel vidiet aby som to zopovedne vyhlasil.
    Ale Ignac ma palubne napatie 12V a smerovky spinane plusom.
    To napr. niektory Renault ma opacne. Tam sa to otaca relatkami potom ta polarita.
    Ale skor sa priklanam k nazoru lorenzlubosa ze je to jednak zbytocne a potom aj otravne podla mna.

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

podľa mňa to zbytočné nie je. Ja som si na to zvykol natoľko že keď sadnem do ignisa tak mi to chýba. Keď nechceš aby to neblikalo trikrát tak keď ťukneš v tom istom smere alebo opačne prestane to. Mne to zasa pripadá ako komfortná vec a najlepšie je to na dialnici.
    Ale každý máme svoj názor a niekomu to vadí.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •