Zobrazenie výsledkov 1 až 6 z 6

Téma: Prehľad autoslalomových tratí

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Prehľad autoslalomových tratí

Prehľad tratí, ktoré sa jazdia v rámci seriálu Autoslalom:

Pezinská Baba - Paddock - technická trať (jazdec - scorpio13 - Suzuki Ignis): dĺžka - 820 metrov, počet bránok - 55, najvyššia rýchlosť - 75 km/h

Púchov - areál Matadoru - divácky atraktívna prehľadná trať (jazdec - Aleš Hreha - Honda S2000): dĺžka - 1200 metrov, počet bránok - 53, najvyššia rýchlosť - viackrát vyše 100 km/h

Piešťany - letisko - najdlhšia a najrýchlejšia trať (jazdec - Marek Moravčík - Duch Racing - Citroen Saxo): dĺžka - 1900 metrov, počet bránok - 61, najvyššia rýchlosť - 155 km/h

Trenčín - letisko - rýchla trať, zaujímavá aj pre divákov (jazdec - Marek Moravčík - Duch Racing - Citroen Saxo): dĺžka - 1550 metrov, počet bránok - 57, šírka bránok - 4 m, najvyššia rýchlosť - cez 130 km/h

Trebatice - motokárová dráha (variant proti smeru hodinových ručičiek): dĺžka - 1200 metrov, počet bránok - 24, najvyššia rýchlosť - 130 km/h

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Prehľad autoslalomových tratí

Pekny prehlad trati. Za ten cas co AutoSlalom existuje sa jazdilo este aj v Liptovskom Ondreji na takom mensom letisku. Bola to velmi pekna trat len uz trochu daleko. Jazdilo sa aj na letisku Janikovce pri Nitre. Mne sa ta trat pacila ale zrusili ju, ktovie preco. Mozno kvoli nie moc setrnemu asfaltu. Bol pokus na Pezinskej babe postavit novu trat ale nepodarila sa tak ako by si ju jazdci predstavovali a tak sa jazdila len par krat a opat je v kurze stara povodna trat.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Trebatice - motokárová dráha (variant v smere hodinových ručičiek), (jazdec - Suuzuukii - Suzuki Splash): dĺžka - 1200 metrov, počet bránok - 24, najvyššia rýchlosť - 130 km/h

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Nová trať Bojnice: dĺžka - 1200 metrov, počet bránok - 43, šírka bránok - 4 m, najvyššia rýchlosť - cez 100 km/h

VIDEO TRATE

Z tejto trate teda osobne dobrý pocit nemám ani trochu

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Mne sa ta trat paci. Ma svoj rytmus, taka plynula nie moc pomala. Je to priamo pod Bojnickym zamkom. Parada
    Len je pravda ze je to na parkovisku, su tam obrubniky dost blizko a niekde aj stromy. Ten povrch mohol byt tiez lepsi hlavne tie travnate prechody. Ale co sa da robit. Som zvedavy a uvidime co to da.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

SlovakiaRing - variant 3, (jazdec - S.Pecha - Citroen Saxo VTS): dĺžka - 2500 metrov, počet bránok - 65, najvyššia rýchlosť - 160 km/h

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •