Strana 2 z 8 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 71

Téma: Športová sedačka miesto sériovej

Predvolené Re: Športová sedačka miesto sériovej

ok neda, ale povedzme si to narovinu.. Jazdis cisto len slalom ci do vrchu ci nieco podobne s tym autom ako napr. Duch?? Pokial nie tak je Ti nejaka skrupina uplne na dve veci..
    Ja potrebujem aj nejaky komfort, mam to auto na bezne jazdenie do prace, na dovolenky atd.. Mam tam vyhrievanie co je v zime na nezaplatenie, da sa polohovat a cez to vsetko ma vyborne bocne vedenie.. Takze otazka znie, ozaj potrebujes nejaku skrupinu??

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Áno, súhlasím, všetko je o tom, aké kompromisy je človek ochotný urobiť. Ja nemám problém na konci sezóny na zimu nahodiť "komfortnú" sériovú sedačku s vyhrievaním, ktorú mám a na jar zas dať škrupinu. Do roboty a z roboty sa dá prejsť aj v nej aj keď je to menej komfortné a na nejakú dovolenku 1x v lete to zas vymeniť tiež nevidím ako nejakú extra námahu.
    ...ale uvidí sa, lebo keď to tak rátam všetko dokopy, tak začínam mať pocit, že by bolo finančne výhodnejšie kúpiť extra nejakého jazdeného Swifta Sporta, alebo Ignisa Sporta a s tým sa zabávať

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Konecne si to pochopil Kup Ignisa este kym nezacnes s nejakymi extra upravami Splasha. Vybavim dovoz, prepis vsetko

Ano skrupina ma svoje nevyhody ale aj sportova sedacka zo Swifta ma jednu podstatnu nevyhodu. Neda sa kombinovat so 4 bodovymi pasmi. Sedacka moze mat akekolvek bocne vedenie ale vzdy sa bude v zakrute alebo pri brzdeni clovek posuvat a naklanat. Takze ked sedacku tak kompatibilnu so 4 bodovymi pasmi. Napr. Integra mala taku a podobne, je ich kopec tych aftermarketovych.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Talking Re: Športová sedačka miesto sériovej

Citácia Pôvodne odoslal Duch Zobraziť príspevok
    Konecne si to pochopil Kup Ignisa este kym nezacnes s nejakymi extra upravami Splasha. Vybavim dovoz, prepis vsetko
    Neseeer nebo tě rozhodím.... prde

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Neseeer nebo tě rozhodím.... prde
    ...a co takhle Swifta Sport 1.6?

Bez n
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

cena je dobra, ale aby to clovek kupil len na to co ide tych par krat do roka na slalom to vobec nema zmysel.. auto potrebuje jazdit, a nie stat v garazi a raz za cas ho vytiahnut.. a po pravde, kto si kupi vseobecne suzuki, nema moc na to aby spekuloval s kupou druheho auta na zabavu.. A ten co ma, tak jazdi ine auta..

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lightbulb Re: Športová sedačka miesto sériovej

Panebože Kuli a turbo do Swifta ma aký význam, zmysel? Život nie je len o robení vecí, ktoré sa zdajú, že majú logiku, alebo význam, zmysel Aký má potom význam, zmysel, že niekto kúpi starý Fiat 127 a prerobí ho tak, že poráža autá 3x silnejšie? Fun fun fun, nie?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    ...a co takhle Swifta Sport 1.6?
    Uvidí sa čo bude, ono sa dá kúpiť dosť zaujimavých kúskov aj za rozumnú cenu, napríklad pozri tento Ignis Sport za 2.950,-€, je síce ťuknutý predný nárazník, ale nič tragické, na zábavu ako stvorené.

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	ignissport.jpg 
Zobrazení:	130 
Veľkosť:	82,2 KB 
ID:	5446 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	!!tJ5iTQBW0~$(KGrHqUOKi8EyuFhS3YQBM29lgciPg~~_27.JPG 
Zobrazení:	129 
Veľkosť:	47,0 KB 
ID:	5447 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	!!tJ5iEQEW0~$(KGrHqUOKpYEy+jC0B))BM29lUGPng~~_27.JPG 
Zobrazení:	139 
Veľkosť:	66,0 KB 
ID:	5448

Ale už som od sedačky odskočil dosť ďaleko

ved ano, o tom hovorim.. To je o tom, ze porobit auto, ale nie kupit druhe, lepsie nez clovek ma, pretoze je najvacsi predpoklad ze na take auto nema, kedze si kupil to co si povodne kupil nie? ale zase mozno ty si vynimka ze si kupil splasha a este mas doma zbytocnych 10litrov na behaneho sporta ktoreho kupis len na slalomy
    co sa tyka mojho turba, to je zaluba, a nestala 10 litrov a je to nieco vynimocne raz by som Ta v tom previezol a zistil by si o com to je

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Kulinecko Zobraziť príspevok
    ....a este mas doma zbytocnych 10litrov na behaneho sporta ktoreho kupis len na slalomy ...
    Viď vyššie, cena aut nezačína až od 10 litrov

Citácia Pôvodne odoslal Kulinecko Zobraziť príspevok
    ...co sa tyka mojho turba, to je zaluba, a nestala 10 litrov a je to nieco vynimocne raz by som Ta v tom previezol a zistil by si o com to je
    Jasne, a o tom to je, ty si dal X tisíc do turba, preto lebo si to chcel a lebo ťa to baví. Ja zas by som radšej dal 3 litre plus nejaké ďalšie 1-2 litre do dovozu a počiatočných investícií, vykuchal to a bavil sa na tom. Čo človek, to kus blázna

Ale zas, čo je lepšie, je na dlhú polemiku, či dať 4-5 do "špeciálu" alebo to investovať do auta každý deň, ale zas znášať kompromisy čo s tým súvisia.
    Lebo keď zrátam, že teraz dám len 4x 190.-€ za disky + 4x 100.-€ za gumy (a to už som skoro na polovici sumy, čo stojí ten Ignis Sport vyššie), tak aj to sa mnohí za hlavu chytajú. A už teraz viem, že keď zrealizujem túto investíciu, tak pôjdem cestou úprav Splasha a na kolesách sa to nezastaví

Strana 2 z 8 PrváPrvá 1234 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •