Strana 9 z 9 PrváPrvá ... 789
Zobrazenie výsledkov 81 až 84 z 84

Téma: Športové pružiny - zníženie - vplyv na životnosť sériových tlmičov

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Športové pružiny - zníženie - vplyv na životnosť sériových tlmičov

Predpokladam ze kupoval original zo Suzuki. Pokial to chces mat nizsie kvoli jazdnym vlastnostiam tak by som daval kvalitnejsie znacky. Alebo chod do beznych autodielov a vypytaj si tlmice a pruziny na Swifta Sport. S tlmicmi nebudu mat problem ale pruziny asi nezozenies ine ako original.

Co sa tyka rozsirenia tak to mozes docielit bud podlozkami ale tam by si nemal davat moc siroke. Ja mam skusenosti len s 15mm a to len vzadu, lebo som to nechcel davat na hnanu napravu, kvoli spolahlivosti dielov. Inak sa da rozsirit rozchod kolies este diskami. Daj sirsie disky s nizkym ET.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Športové pružiny - zníženie - vplyv na životnosť sériových tlmičov

Citácia Pôvodne odoslal swift1.3 Zobraziť príspevok
    diely si zohnal kde??
    Od známeho.

3. Predvolené Re: Športové pružiny - zníženie - vplyv na životnosť sériových tlmičov

je tam treba aj nejaky extrem zasah. ci tie diely zo swift sport budu na swift 1.3 pasovat bez problemov ?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Je to len "šróbovačka", všetko pasuje. Ja som menil aj horné uloženia tlmičov, tie originál nezvládli po výmene tlmičov a pružín zaťaženie na slalome.

Strana 9 z 9 PrváPrvá ... 789

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •