Strana 6 z 9 PrváPrvá ... 45678 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 84

Téma: Športové pružiny - zníženie - vplyv na životnosť sériových tlmičov

Predvolené Re: Športové pružiny - zníženie - vplyv na životnosť sériových tlmičov

az by mal niekto zaujem, v blizkej dobe pojdem po sportove podvozky zo swift sport, viem doviezt aj navyse, pripadne sportove sedacky az by niekto chcel, na swift, splash a sedacky by mali ist aj do sx4..

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Športové pružiny - zníženie - vplyv na životnosť sériových tlmičov

Kuli, ešte sa dajú tie podvozky zo Sporta zohnať?

Lokalita
    PETROVA VES-SKALICA
    Moje Suzuki
    SUZUKI SWIFT 1,3 GLX, AC, SE, r.v.2008

vcera mal ist pre ne. ci isiel nakoniec to neviem. skus mu zavolat. t.c. tu tusim niekde je.

tak tak, aj som bol.. skoda suuzuukii ze si nezavolal keby si chcel mohol som Ti jeden cestou rovno priviezt.. teraz uz zasa az budu minimalne dvaja aby sa mi oplatilo tam ist.. najlepsie je vzdy volat ked nieco treba, lebo aj tu uz som dlho nebol nejak nestiham sledovat co sa deje

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Kuli, keď by si zas išiel, daj vedieť. Ja este zvážim iné alternatívy, plus dám odvážiť auto, aby som vedel reálnu hmotnosť a nie papierovú a potom sa rozhodnem čo a ako ďalej.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lightbulb Re: Športové pružiny - zníženie - vplyv na životnosť sériových tlmičov

Citácia Pôvodne odoslal Deezel Zobraziť príspevok
    ... máš overené, že to sadne presne zo Swifta Sporta na Splasha? Swift Sport váži podľa papierov 1070 kg, Splash 990 kg....
    Splash si dnes vyliezol na váhu a tá ukázala, že s polovicou nádrže a komplet povinnou výbavou, plus par somarinkami v kufri váži 1080kg.
    Čiže to čo píšu v techničáku, že má 1065kg je reál, keď vezmem do úvahy tlmenie čo som nalepil, fotostatív v kufri a zopár drobností. Tých 990kg to je nejaký blud len na webe.

Suuzuukii poslal som Ti sukromnu spravu, buduci tyzden sa chystam pre nejake veci tak by som Ti vedel podvozok priviezt. Ale aj inym, ak by este niekto mal zaujem

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Asi to vezmem, musím ešte prezistiť reálne zníženie svetlej výšky, ak bude do 1,5cm, tak pôjdem do toho. V pondelok dám vedieť.

vidis stacilo sa ma opytat.. to znizenie viac ako tych 1,5cm nie je.. predsa len je to mestske auto aj ten sport..a preto som do toho isiel aj ja.. vsetko ostatne co uz znizi auto o 3,5cm a viac je uz pre mna nepouzitelne.. denne vyliezam na obrubniky predieram sa aj polnymi cestami, neupravenymi, atd.. a to este predny sport naraznik je potiahnuty jemne nizsie nez povodny..takze by ma neskutocne stvalo keby som pri kazdom lezeni na obrubnik suchol naraznik..

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Presne ako hovoríš, tiež mám vpredu ešte "podnárazník" a na niektoré vyššie obrubníky už nemôžem ani teraz loziť, takže preto nad tým toľko špekulujem. Teraz som ešte pozeral na auto, "primeriaval" tých 1,5cm... na 99% beriem, potvrdím ti to zajtra sms v priebehu dňa, ešte by som dal rád reč s mechanikmi, ale zatiaľ každý s kým som sa bavil, čo do toho aspoň trochu vidí, povedal, že by to bol isto dobrý krok, ktorý autu pomôže v jazdných vlastnostiach... samozrejme mierne obmedzenia, ako pri parkovaní a podobne, budú.

Strana 6 z 9 PrváPrvá ... 45678 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •