Zobrazenie výsledkov 1 až 8 z 8

Téma: Športový filter a výfuk - výkon - graf merania

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki
    Suzuki Swist 1,3 16V G13BB

Predvolené Športový filter a výfuk - výkon - graf merania

skusim pridat graf merania na valcovej brzde po dani sportoveho filtra znacky GREEN a koncovej casti sportoveho plnopriechodzieho vyfuku KN a vyhodeni strednej casti tlmica, to len aby ste verili predavacom ze sport filter prida na vykone 5 a viac koni
    Priložené súbory Priložené súbory
    Naposledy upravil suzukac; 15-08-2010 o 21:59
    Lada 1200, Nissan sunny 1,6 i sport coupe,Lancia prisma 1,5 ie, Suzuki swift 1,3 16V r.v. 2001

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Question Re: Športový filter a výfuk - výkon - graf merania

Teraz som z toho normálne mantinel Toto je graf po "tuningu". A pred tým to malo aké hodnoty?

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,5 GS

Predvolené Re: Športový filter a výfuk - výkon - graf merania

ozrejmi nam prosim dany graf a hodnoty..

inac kolko stalo meranie a ako to vyzera v tej prevadzke u nas v Kosiciach?
    SX4 Urban Line 1,5 GS

4. Predvolené Re: Športový filter a výfuk - výkon - graf merania

Jestli jsem to dobře pochopil, tak se jedná o Suzuki Swift 1,3 16V r.v. 2001 kde byl výkon 62,5kW. Pak tam nárůst výkonu je zhruba 5kW, t.j. 7koní. Ovšem většina sériových motorů má minimálně 10% výkonu navíc, než je psáno a tím se již i s "úpravou" dostáváme do mínusu.

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,5 GS

takze meranie po uprave nema zmysel, kym nevykonas meranie pred upravou..

preto tu nikto nemoze s istotou povedat, ci dana uprava naozaj spravila zvysenie vykonu o 5 koni..

(.. a ano, koluju reci, ze japonske auta maju v skutocnosti o nejake percento vykonnejsie motory ako sa pise v technicaku, avsak taktiez som uz videl meracky, kde napr. BMW malo nizsi namerany vykon ako v technicaku)
    SX4 Urban Line 1,5 GS

6. Predvolené Re: Športový filter a výfuk - výkon - graf merania

Citácia Pôvodne odoslal BHG Zobraziť príspevok
    takze meranie po uprave nema zmysel, kym nevykonas meranie pred upravou..

preto tu nikto nemoze s istotou povedat, ci dana uprava naozaj spravila zvysenie vykonu o 5 koni..

(.. a ano, koluju reci, ze japonske auta maju v skutocnosti o nejake percento vykonnejsie motory ako sa pise v technicaku, avsak taktiez som uz videl meracky, kde napr. BMW malo nizsi namerany vykon ako v technicaku)
    Brzdit před úpravou a po úpravě je samozrějmně první pravidlo úprav motorů. Z vlastní zkušenosti můžu napsat, že na Škodě Favorit, karburátorový motor, vložka KN filtru nic, výfuk Sebring, koncový díl 2koně. Měřeno před i po, měřeno nezávisle na sobě. Ono to není tak dávno, když měřili výkon na brzdě novému Swiftu 1.3 a místo 68kW naměřili 77kW.

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal Pepin Zobraziť príspevok
    Jestli jsem to dobře pochopil, tak se jedná o Suzuki Swift 1,3 16V r.v. 2001 kde byl výkon 62,5kW. Pak tam nárůst výkonu je zhruba 5kW, t.j. 7koní. Ovšem většina sériových motorů má minimálně 10% výkonu navíc, než je psáno a tím se již i s "úpravou" dostáváme do mínusu.
    skoro presne az nato ze narast s sportovym filtrom a koncovym vyfukom je cca 5 koni nakolko seria ma 85 koni 63 Kw a ozaj som nemal zmeranu seriu a tuto temu som zalozil iba kvoli tomu aby ste neverili "predajcom" a mudrlantom ze kvalitne "sportove" sanie prida cca 7 koni a co ja viem kolko NM!!! pokial by bolo tak jednoduche s filtrom a vyfukom napchat 15 koni ako oni slubuju tak by sme vsetci mali 110 a viac konove auta na 10 koni vykonu treba robit ine mechanicke upravy! zmena kompresneho pomeru, zvacsenie skrtiacej klapky, zvody bez katu a toto moze v reale pridat CCA 15 koni
    Lada 1200, Nissan sunny 1,6 i sport coupe,Lancia prisma 1,5 ie, Suzuki swift 1,3 16V r.v. 2001

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal BHG Zobraziť príspevok
    inac kolko stalo meranie a ako to vyzera v tej prevadzke u nas v Kosiciach?
    meranie som mal v profituningu zdarma, den otvorenych dveri a v prevadzke ide tak z kolesa na koleso

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •