Strana 1 z 5 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 50

Téma: Zvolávacie akcie na Suzuki

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Zvolávacie akcie na Suzuki

Na tejto stránke si môžete skontrolovať, či ste neprepásli nejakú bezpečnostnú zvolávaciu akciu na svoje auto.

Je potrebné zadať rok výroby (obdobie od-do), značku a model a vyhodí vám zvolávacie akcie.
    Následne po kliknutí na číslo konkrétnej zvolávacej akcie sa zobrazí popis možnej chyby, kvôli ktorej je zvolávačka realizovaná a výrobné čísla karosérií, ktorých sa to týka.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,6 GS AAC/AT

Predvolené Re: Zvolávacie akcie na Suzuki

Tak na môj Ignis nebola žiadna zvolávačka
    Suzuki Swift 1,3 GLX (1998-2003), Suzuki Ignis 1.3 GS AC (2004-2009), Honda Jazz 1,4 Comfort (2009-2013), Suzuki SX4 1,6 GS AAC/AT (2013-...)

3. Predvolené Re: Zvolávacie akcie na Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Na tejto stránke si môžete skontrolovať, či ste neprepásli nejakú bezpečnostnú zvolávaciu akciu na svoje auto.

Je potrebné zadať rok výroby (obdobie od-do), značku a model a vyhodí vám zvolávacie akcie.
    Následne po kliknutí na číslo konkrétnej zvolávacej akcie sa zobrazí popis možnej chyby, kvôli ktorej je zvolávačka realizovaná a výrobné čísla karosérií, ktorých sa to týka.
    No dobre a čo keď zistím že je na mojom aute nejaká chyba na, ktorú bola vyvolaná zvolávačka čo potom. Mám ísť do najbližšieho servisu a dat si to odstraniť ???
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal TRUDO
    No dobre a čo keď zistím že je na mojom aute nejaká chyba na, ktorú bola vyvolaná zvolávačka čo potom. Mám ísť do najbližšieho servisu a dat si to odstraniť ???
    Po správnosti by mal importér dotknutým zákaznikom zaslať list, v ktorom by ich o každej zvolávacej akcii mal informovať s tým, aby navštívili svojho predajcu a ten tieto "opravy" je povinný vykonať bezplatne.

V prípade, že sa na teba niektorá zvolávačka vzťahuje a importér na teba zabudol, tak behni do autorizáku, oznám im túto skutočnosť, mali by si byť schopní oni preveriť, či sa ťa zvolávačka skutočne týka, alebo nie a následne ju vykonať, resp. ti oznámia prečo sa ťa to netýka.

U Suzuki som túto procedúru síce ešte neabsolvoval, ale u jednej talianskej automobilky som prešiel presne týmto procesom - nikto mi nedal nič vedieť - išiel som do servisu - preverili to a povedali že áno, že mám pravdu.

5. Predvolené Re: Zvolávacie akcie na Suzuki

No myslel som si že to bude presne ako si popísal, ale chcel som rozvinúť túto tému.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Zvolávacia akcia č. R/2008/099 zo dňa 15.9.2008 pre Swift 1.3, 1.5 a 1.6 motor 3-dverové:
    Výrobné čísla:
    od TSMMZA31S00300902 do TSMMZA31S00565911,
    od TSMMZA21S00177124 do TSMMZA21S00571665,
    od TSMMZA11S00106322 do TSMMZA11S00571682.
    Dôvod: možnosť nechceného vystrelenia bočného airbagu.

Zvolávacia akcia č. R/2007/180 zo dňa 4.2.2008 pre Grand Vitara:
    Výrobné čísla:
    od JSAJTA74V00114727 do JSAJTA74V00216420.
    Dôvod: možný únik paliva.

Zvolávacia akcia č. R/1008/120 pre Grand Vitara 1.9 DDis:
    Výrobné čísla:
    od JSAJTD44V00100031 do JSAJTD44V00306862,
    od JSAJTA44V00206550 do JSAJTA44V00300997.
    Dôvod: možnosť vzniku požiaru z dôvodu odpojenia hadice intercoolera.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Vyzera to tak ze mam problem teda Ignis Sport. Nasiel som si zvolavaciu akciu na poloos a jej zle ulozenie. Ked si to zoberem podla datumu vyroby tak sa ma to netyka ale ked si porovnam "poskodene" VIN tak to obsahuje aj moje VIN. V Nemecku to urcite neodstranili kedze u nich nikdy nebolo v servise nema ziaden zaznam aj predajca mi to potvrdil. Prvy servis som dal robit ja uz na SR ved malo len 15 000km najazdenych.
    Nechcem teraz hladat priznaky, poruchy ze uricte je nieco zle ale... Ked stojim na mieste a tocim volantom tak mi nieco puka v naprave. Nepamatam si ci mi to robilo aj pred nehodou alebo az po nej. Jazdim tak uz od augusta aj slalomy aj v meste a doteraz sa nic nestalo tak asi to tak ma byt aj ked u inych aut co jazdim nic take nepocujem. Stoji to minimalne za napisanie mailu do suzuki. Poslem im tento link vysvetlim o co ide a nech sa k tomu vyjadria. Uvidime co z toho.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Duch
    Vyzera to tak ze mam problem teda Ignis Sport. Nasiel som si zvolavaciu akciu na poloos a jej zle ulozenie. ........... Stoji to minimalne za napisanie mailu do suzuki. Poslem im tento link vysvetlim o co ide a nech sa k tomu vyjadria. Uvidime co z toho.
    Som zvedavý, či o tom importér v SR bude vôbec niečo vedieť, keďže Ignis Sport sa na Slovensku oficiálne nikdy nepredával, či áno?

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Nie tu sa to nikdy nepredavalo. Zvolavaci list ak nejaky vobec posielali tak prisiel predchadzajucemu majitelovi do nemecka.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Zdravim. Mne našlo: parking brake cable may detach. (Parkovacia brzda).
    O tyždeň idem na servisnu, tak sa budem informovať.
    Škoda 100, 120L , Sx4 (1,6 5dv. GS, 4x4, ABS, ESP, AAC, MP3, 2007)

Strana 1 z 5 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •