Strana 5 z 5 PrváPrvá ... 345
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 50

Téma: Zvolávacie akcie na Suzuki

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Zvolávacie akcie na Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal suzuzu Zobraziť príspevok
    Ďakujem za odpoveď. Takúto pozvánku posielajú doporučene alebo klasicky len do schránky???
    Mne prišla doporučene.

Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 2.0, r.v. 2006 | Suzuki SX4 1.6 AWD NAVI, r.v. 2010

Citácia Pôvodne odoslal suzuzu Zobraziť príspevok
    Ahoj, dostanem pozvánku na zvolávaciu akciu aj keď mám auto na leasing???
    Auto na leasing, "pozvanka" (vid priloha) dosla asi pred troma tyzdnami, na kontrole sme boli pred dvoma, nic zavadneho v suvislosti so zvolavackou nebolo zistene.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Zvolavacia_akcia_Suzuki_2012.jpg‎ 
Zobrazení:	216 
Veľkosť:	92,2 KB 
ID:	7382  
    Suzuki Grand Vitara 2.0, r.v. 2006 | Suzuki SX4 1.6 AWD, r.v. 2007 | Suzuki SX4 1.6 AWD NAVI, r.v. 2011

3. Predvolené Re: Zvolávacie akcie na Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal bomo Zobraziť príspevok
    Auto na leasing, "pozvanka" (vid priloha) dosla asi pred troma tyzdnami, na kontrole sme boli pred dvoma, nic zavadneho v suvislosti so zvolavackou nebolo zistene.
    Ahoj, kvôli akému modelu ti prišla pozvánka??? Aký maš presný dátum výroby auta??? Ďakujem za odpoveď.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Question Re: Zvolávacie akcie na Suzuki

Aj niečo rozoberali, alebo len kukli a že dovidenia?

Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 2.0, r.v. 2006 | Suzuki SX4 1.6 AWD NAVI, r.v. 2010

Ahoj, kvôli akému modelu ti prišla pozvánka??? Aký maš presný dátum výroby auta???
    Suzuki SX4 1.6 AWD NAVI, presny datum vyroby neviem. Auto sme prevzali na druhy den ako ho doviezli z fabriky k dealerovi, posledny oktobrovy tyzden.

To tiez neviem, auto sme nechavali na par hodin v servise, pretoze sme zaroven v ramci zaruky reklamovali dalsie veci (uvolnene spatne vnutorne zrkadlo, piskajuci klinovy remen, odpadavajuci lak na zadnych blatnikoch, stierace atd). V kazdom pripade k zvolacke povedali, ze vsetko je ok a naseho auta sa to netyka.
    Suzuki Grand Vitara 2.0, r.v. 2006 | Suzuki SX4 1.6 AWD, r.v. 2007 | Suzuki SX4 1.6 AWD NAVI, r.v. 2011

6. Predvolené Re: Zvolávacie akcie na Suzuki

Suzuki SX4 1.6 AWD NAVI, presny datum vyroby neviem. Auto sme prevzali na druhy den ako ho doviezli z fabriky k dealerovi, posledny oktobrovy tyzden.

To tiez neviem, auto sme nechavali na par hodin v servise, pretoze sme zaroven v ramci zaruky reklamovali dalsie veci (uvolnene spatne vnutorne zrkadlo, piskajuci klinovy remen, odpadavajuci lak na zadnych blatnikoch, stierace atd). V kazdom pripade k zvolacke povedali, ze vsetko je ok a naseho auta sa to netyka.
    Ja som si auto bral od predajcu koncom novembra 2011 a dátum výroby mám 20.9.2011 (date). Teda aspoň si myslím, že je to dátum výroby. Viem to podľa certifikátu k autu (taký žltkavý papier). Pozri sa do neho a hneď budeš vedieť dátum výroby svojho auta.

Som prekvapený koľko závad si reklamoval... Opadávajúci lak na zadných blatníkoch??? Popíš to trocha bližšie, prípadne ak máš foto a so stieračmi si mal aký problém???

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Tak to mám z krku. Dáva sa dole len plast, ktorý kryje tyč riadenia v kabíne pri pedáloch. Optická kontrola "zmontovania" tisíchranu, všetko ok. 10 minutovka.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Tak to mám z krku. Dáva sa dole len plast, ktorý kryje tyč riadenia v kabíne pri pedáloch. Optická kontrola "zmontovania" tisíchranu, všetko ok. 10 minutovka.
    To tam opět nabrali nějakého zodpovědného pracovníka, co montuje tyče řízení? Co tady čtu, samé závady lidského faktoru - nechápu.
    Takhle dělat u mého zaměstnavatele . . .
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Dnes som sa pytal v servise, ci sa ma dotyka tato najnovsia zvolavacka..fesi kukol do PC a.. ze nie. Mali u mojeho vozu asi robosi dobru naladu pri vyrobe
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Strana 5 z 5 PrváPrvá ... 345

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •