Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 20

Téma: Fotostatív s prísavkami

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Question Fotostatív s prísavkami

Vie niekto o nejakom slovenskom e-shope, kde sa dá objednať kvalitný fotostatív s prísavkami na upevnenie na sklá a karosériu auta?

Niečo takéto ako DELKIN "FAT GECKO" MINI prípadne ešte lepšie s dvoma prísavkami.

Predvolené Re: Fotostatív s prísavkami

Chvíľu som sa snažil niečo vygoogliť ale nenašiel som. Iba to, že rozoberali aj na inom suzuki fore ale tam nie som registrovany ale Duch áno tak možno napíše.
    Niečo vhodné som raz videl v obchodíku so "špionážnymi" kamerami ale teraz to neviem nájsť.
    Suzuki Splash 1.2 GS

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 2WD, M13A, 2006

..tiež som nad tým rozmýšľal. Jazdím pomerne dosť (30 tis ročne) a na cestách vidím kadečo, mať tak možnosť to odfotiť, by bola celkom dobrá "zbierka". Ešte k tomu mať tak ovládanie spúšte na volante ,,,
    Suzuki Ignis 1.3, 2WD, 2006
    LPG Stag

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Vie niekto o nejakom slovenskom e-shope, kde sa dá objednať kvalitný fotostatív s prísavkami na upevnenie na sklá a karosériu auta?

Niečo takéto ako DELKIN "FAT GECKO" MINI prípadne ešte lepšie s dvoma prísavkami.
    Šel bych ještě dále... Představoval bych si malou digitální kameru za sklem vpředu i vzadu, s permanentním zaznamem na určitou časovou smyčku, za účelem trvalého dokumentačního monitoringu provozu přede mnou i za mnou. Situace co panuje na silnicích mně už sere. Jsem odhodlán něco podobného pořídit ať to stojí co to stojí. Když někdo něco takového objevíte, dejte vědět
    "horský sokol"

Noo tak tu je ten stojanček (aj s kamerkou) čo som spomínal že som niekde videl.. Špionážna kamera s IR nočným videním do auta s 8-LED na micro SD kartu
    Suzuki Splash 1.2 GS

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Sances Zobraziť príspevok
    Noo tak tu je ten stojanček (aj s kamerkou) čo som spomínal že som niekde videl.. Špionážna kamera s IR nočným videním do auta s 8-LED na micro SD kartu
    Díky za info, okamžitě jsem objednal dva kousky a chystám se systém dále rozvíjet, abych ho dovedl k naprosté dokonalosti.
    "horský sokol"

Prajem veľa zdaru s týmto.
    Mne by zatiaľ celkom stačil ten stojanček a naň by som si upevnil foťák alebo moju SD kamerku. Ale vecička je to šikovná, veď napíšeš ako sa osvedčí v teréne. A možno aj niečo zaujímavé hodíš na web.
    V Košiciach mám občas pocit že ľudia za volantom ani nie sú ľudia... Neviem čím to je..
    Možno si dám povedať a tiež objednám. Alebo odkukám ako to majú urobené policajti - majú dostať - alebo nedávno dostali na vyskúšanie takéto dokumentačné autíčka..
    Suzuki Splash 1.2 GS

Lokalita
    Praha CZ

Na této špionážní kameře je nejlepší to, že nahrává na časovou smyčku. To jest, že v závislosti na kapacitě SD karty maže starý záznam a kontinuálně nahrává dál. Jenom bych ještě potřeboval typ kamery, která má samostatně miniaturní objektiv. Toto bych zabudoval skrytě do auta pro neustálý skrytý monitoring kabiny. Právě mně totiž vykradli vozidlo, tím způsobem, že mi rozbili malé přední trojůhelníkové okénko u SX4 a pak si zevnitř otevřeli. Po zjištění, že toto okénko stojí cca 150 €, což je více než čelní sklo z druhovýroby jsem byl na mrtvici.
    "horský sokol"

No ano, ale to by zas chcelo aby sa ti to "očko" spustilo napr. na pohybový senzor Nemôžeš asi kabínu nahrávať nonstop. Smyčka Ti tam asi nepomôže lebo ak bude dvoj hodinová a na vykradnutie prídeš o 3 hodiny..
    Najlacnejšie by ju bolo napojiť napr. na dverný snímač aby ju spustil. Donedávna sme si takto vyrábali lacné "autoalarmy" napojené na vnútorné osvetlenie. To si kúpil bezdrátový zvonček z dosahom 300m a napojil ho vnútorné osvetlenie. No a ak ti niekto otvoril auto tak ti to doma alebo vo vrecku okamžite zvonilo.
    Výhoda je že je to prenosné a lacné - také amatérske, vnútorné osvetlenie sa samozrejme nemusí rozsvietiť, ide len o impulz.
    Suzuki Splash 1.2 GS

Lokalita
    Praha CZ

Právě že můžu nahrávat nonstop. Záznam probíhá ve smyčce, tzn. že se automaticky přemazávají staré záznamy. Nahrávání začne automaticky po zapnutí kamery (připojení napájení) a zastaví se, pokud není zaznamenán v kameře žádný pohyb. To je vlastnost této kamery za 87 €. Jediný zádrhel je v tom, že cela kamera je kompaktní, t.zn. že se nedá skrýt. Bylo by potřeba, aby objektiv byl zvlášť. Jinak ale na monitorování provozu před vozidlem a za vozidlem během jízdy je to ideální. Délka záznamové smyčky při použití SD karty 8 GB je asi 3 hodiny s automatickým přemazáváním záznamu při překročení této doby. Lze tam použít kartu až 32 GB s dobou záznamu až 12 hodin, ale cena této karty převyšuje cenu kamery.
    "horský sokol"

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •