Zobrazenie výsledkov ankety: Autom roka 2011 sa stane?

Hlasujúcich
16. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Alfa Romeo Giulietta

2 12,50%
  • Citroën C3/DS3

1 6,25%
  • Dacia Duster

6 37,50%
  • Ford C-Max/Grand C-Max

0 0%
  • Nissan Leaf

1 6,25%
  • Opel Meriva

0 0%
  • Volvo S60/V60

6 37,50%
Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 20

Téma: Car of the Year 2011

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Predvolené Re: Car of the Year 2011

Najpodarenejsia je podla mna nova 5-ka od BMW. Nudne dokonala, technologicky na spici, ale po ROKOCH opat pekne BMW. Nepredpokladam ale, ze by vyhrala, aj ked v rebricku najlepsich asi bude. Je to nuda tento rok. A vsimli ste si 1 zaujimavost? Opat jeden z MALA rocnikov, ked absentuje Skoda. A akosi je to mozno aj poznat. Sama sed. Dacii Duster by som to veru prial. Neviete niekto, ma aspon tato Dacia pozinkovanu kasnu? Co ma vsak prekvapilo najviac, je uplny novy Passat (B7). Este ani netusime, ako bude vyzerat, ale medzi nominovanymi nechyba. Znamena to, ze si VW trufa splnit kvoty potrebne s jeho ucastou (zaciatok predaja, pocet predanych kusov). Urcite bude na urovni a predpokladam, ze takisto skonci v konecnom rebricku najlepsich. Tak uvidime. Tentoraz to bude zaujimave. A z mojho pohladu aj nezaujate (chyba "domaca" Skoda).

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Pochybujem ze ma Dacia pozinkovanu kasnu a nemusim ani pisat ze jej neprajem to vyhrat lebo take sa nestane predsa je to sutaz o AUTO roka

Co je na Dustri vynimocne, dobre alebo pekne? Absolutne nic. Celu techniku pohonu 4x4, napravy, diferencialy atd. ma z Nissanu Qashqai, takze tam meno Dacia netreba hladat. Karoseria sa im v celku podarila uznavam ze sa snazili ale ten nechutny interier, ble. Uplne to iste ako Sandero, absolutny nezaujem vytvorit nieco krajsie. Ma to byt lacne auto len ked vedia spravit SUV a zvonka celkom v pohode tak preco tak zhumusili ten interier?

To ze tam nie je Skoda mi vobec nevadi. S cim by tam asi tak bola
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Ze Dacia ma techniku Nissanu a Renaulta... A? A co? A ze ma palubku zo Sandera? Co ma byt? Ze sa Ti nepaci? Nekupuj. Voli sa auto roka, navyse uz vyse 10tich rokov s dorazom na "value for money". Nie najkrajsia pristrojovka, inovativna technika...atd. Voli sa celok. Co. A za kolko. A v tomto Duster poraza konkurenciu s nevidanym naskokom. To nevidi len slepy.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Exclamation Re: Car of the Year 2011

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Musíme počkať na užšiu kvalifikáciu pretože s 35 voľbami mi systém anketu neumožňuje (23 max.)
    Tak je to tu môžem pustiť anketu, keďže je známe užšie pole finalistov: Alfa Romeo Giulietta, Citroën C3/DS3, Dacia Duster, Ford C-Max/Grand C-Max, Nissan Leaf, Opel Meriva a Volvo S60/V60.

Lokalita
    Martin
    Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,5i Freeze

Európskym Autom roka je prvýkrát elektromobil. Nissan Leaf

Čítajte viac: http://auto.sme.sk

Car of the Year 2011 se stal Nissan Leaf.

Way of life!

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Question Re: Car of the Year 2011

Nech mi niekto vysvetlí ako "volia" auto roka. Lebo ako keby boli každý rok iné "váhy". Jeden rok sa autom roka stane úplne obyčajné auto, absolútne nevýrazne dizajnovo a technicky možno lepší štandard (2010 - VW Polo) a o rok neskôr sci-fi projekt Nissan Leaf Halucinácia celá anketa Car of the Year.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Nepisal som ze to bude nieco pokrokove a ekologicke? Pisal a je to tam. Je to proste v mode, takze muselo vyhrat take auto.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Martin
    Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,5i Freeze

Nič nové?

World Car of the Year 2011: Nissan Leaf

Pro rok 2011 World Car Steering Committee nominovala následující tři vozy: Audi A8, BMW řady 5 a Nissan Leaf.
    Na newyorském autosalonu byly vyhlášeny výsledky ankety Světové auto roku (World Car of the Year). Z finalistů letos porotci vybrali Nissan Leaf.

zdroj:www.auto.cz
    Way of life!

Lokalita
    Kosice, SR
    Moje Suzuki
    Suzuki Swift 1.3 GS, 2009, 17", JR Filter

Jednoznacne Nissan Leaf. Kua elektromotory su buducnost. Akonahle pridu palivove clanky umoznujuce dojazd na jedno nabitie 500+km (nasledne rozsirenie moznosti nabijania/natankovania) tak mame vyhrane. Moj hlas (jediny) patri jednoznacne Nissanu

J.

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

...až se bude psát rok 2...., až se všichni přestěhujem do velikých měst až, až - skupina Katapult - a co dětí? Mají si kde hrááát . . . no nevím pokud budeme elektřinu vyrábět z jádra.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •