Strana 5 z 11 PrváPrvá ... 34567 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 105

Téma: Priemerná spotreba - motor 1.2

Lokalita
    Topoľčany

Predvolené Re: Priemerná spotreba - motor 1.2

Posledné meranie dotankovaním 8,8l čisto mesto... Zmenil som čerpačku a tých 8,8 sa mi nejak nezdá (priemer z predošlých meraní cca 6 litrov) Tento týždeň som si spravil menší výlet cca 360km.. Spotreba bude asi určite menšia... Keď dotankujem napíšem hodnotu...
    Suzuki Splash 1,2 GS Lagoon Turquoise

Ked chces zmerat spotrebu, tak treba dotankovat na tej istej pumpe, najlepsie aj na tom istom stojane.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Topoľčany

Citácia Pôvodne odoslal Maňo
    Ked chces zmerat spotrebu, tak treba dotankovat na tej istej pumpe, najlepsie aj na tom istom stojane.
    Ved tak som to meral... Zmenil som čerpačku kvôli kartičke so zľavou, natankoval doplna a po 119,4km znovu doplna a bolo to 10,52 litra, čiže na 100km 8,8... Len mám taký pocit že tam síce je zľava na benzíne ale meradlo ukazuje viac než je skutočne do auta naliate, alebo mal moj splash mikulašsky apetit a zjedol viac než obvykle...

To bude asi nejaky oeb, rovnako ako na Oktan-e v BB. Sice lacny, ale poprve skackavy, a po druhe nenazraty benzin. Radsej si priplatim za Shell V-Power, alebo Tesco. Ale na tom V-Poweri to fakt zerie o daco menej, oproti obycajnemu Shellu cca o pol litra, oproti tescu cca o tri deci.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

To bude asi nejaky oeb, rovnako ako na Oktan-e v BB. Sice lacny, ale poprve skackavy, a po druhe nenazraty benzin. Radsej si priplatim za Shell V-Power, alebo Tesco. Ale na tom V-Poweri to fakt zerie o daco menej, oproti obycajnemu Shellu cca o pol litra, oproti tescu cca o tri deci.
    Někde jsem včera při bloudění na netu čet, že nejvíc se dá najet na Carreru. Já ji používám, ale nesleduji to. Potvrzuji, že nemám nic společného se společností OMV
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45
    .... Potvrzuji, že nemám nic společného se společností OMV
    Škoda, mohli sme mať lacný benzín

Lokalita
    Topoľčany

No môže byť.. Prešiel som zo Slovnaftu a obšas Avanti na Oktan ...

Lokalita
    Topoľčany

Tak som to bol dotankovať a spotreba z víkendového výletu (okresky, dedinky, mesto) vyšla 5,8l...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Dnes Trenčín - Vrátna a späť (2x114km - z toho cca 2x80km diaľnica 130-140km/h) s boxom na streche, 2 osoby, priemerná spotreba podľa počítača 7.7 litra.
    A celkom som sa zabavil, keď sa ma snažil zo semafórov na konci Žiliny spraviť Opel Vectra a nejak sa mu to nepodarilo kým sa pruhy zbehli Kukal ako žaba z prachu, že aká krabička s boxom na streche a nemal na ňu

Aj ja sa občas takto vytešujem na križovatkách..

Mne podľa palubného drží teraz 5,8 podľa výpočtov - 6,1

Všetko mesto

celkom dobréé
    Suzuki Splash 1.2 GS

Strana 5 z 11 PrváPrvá ... 34567 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •