Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 19 z 19

Téma: Eko magnetizéry

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Predvolené Re: Eko magnetizéry

Žiaľ, je to blud. Ďalší zo spôsobov, ako ľudí obrať o nejaké tie euriaky.
    Veď takýmto spôsobom by sa porušil jeden zo základných zákonov - o zachovaní energie. Nedá sa znížiť spotreba pri zvýšení účinnosti (výkonu motora) a súčasnom znížení emisií. To by musel byť podstatne odlišný fyzikálno-chemický proces, ako primitívne spaľovanie fosílneho paliva (resp. jeho derivátov).
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Páni predstavte si, že to funguje!!!
    Osobne to mám už cca 1 rok, kúpil som si hneď 10 sád, namontoval ich na jedno auto - spotreba sa znížila o 133% !!! a už neviem, čo s benzínom. Po každom odjazdení 1000km sa mi totiž nádrž sama doplní a benzín musím vypúšťať, lebo by začal pretekať hrdlom von. Rovnako zo 108 koňového motora mám razom 250koní pri zachovaní objemu a zá****ej spotrebe. Zrýchlenie je tiež mimoriadne - ešte len stojím a už ručička je na 100vke. Maximálka sa zvýšila na 300km/h, otáčky ostali ako pri 170ke. Sviečky sú tak čisté, že ich ani nevidno - sú priesvitné. No a to najlepšie na záver - keď naštartujem - ostane také ticho, že nepočujem nič, ani manželku.

Myslel som, že tu máte zdravý rozum aspoň v týchto veciach...
    Škoda Octavia 1.9 TDi AGR 1/1998, Škoda Octavia 1.9 TDi PD BKC 1/2006

Citácia Pôvodne odoslal sklamany_zo_suzuki Zobraziť príspevok
    Páni predstavte si, že to funguje!!!
    Osobne to mám už cca 1 rok, kúpil som si hneď 10 sád, namontoval ich na jedno auto - spotreba sa znížila o 133% !!! a už neviem, čo s benzínom. Po každom odjazdení 1000km sa mi totiž nádrž sama doplní a benzín musím vypúšťať, lebo by začal pretekať hrdlom von. Rovnako zo 108 koňového motora mám razom 250koní pri zachovaní objemu a zá****ej spotrebe. Zrýchlenie je tiež mimoriadne - ešte len stojím a už ručička je na 100vke. Maximálka sa zvýšila na 300km/h, otáčky ostali ako pri 170ke. Sviečky sú tak čisté, že ich ani nevidno - sú priesvitné. No a to najlepšie na záver - keď naštartujem - ostane také ticho, že nepočujem nič, ani manželku.

Myslel som, že tu máte zdravý rozum aspoň v týchto veciach...
    mam podobnu skusenost napisal si to perfektne podobne nieco mam namontovane aj ja, ja som zobral radsej 20 sád človek nikdy nevie. Vraj sa to predáva rychlostou blesku. Ja som si z toho co mi preteka ten benzín z nadrze kupil uz druhe auto. Inac 1L davam po 33centov
    Naposledy upravil marcelko; 27-06-2010 o 23:07

Citácia Pôvodne odoslal marcelko Zobraziť príspevok
    mam podobnu skusenost napisal si to perfektne podobne nieco mam namontovane aj ja, ja som zobral radsej 20 sád človek nikdy nevie. Vraj sa to predáva rychlostou blesku. Ja som si z toho co mi preteka ten benzín z nadrze kupil uz druhe auto. Inac 1L davam po 33centov
    Mne vyteka z tej nadrze 100 oktanovy neviem ako tebe.
    Inac keby mal Duško "DUCH" zaujem jemu dam odberatelsku zlavu skrz racing

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Diky, diky. Mohli by sme sa nejak dohodnut. Sponzoring a tak trochu to spropagovat. Urobime dieru do sveta
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal Duch Zobraziť príspevok
    Urobime dieru do sveta
    Jenom aby vám někdo potom neudělal díru do něčeho jiného - v lepším případě - kastli.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Ale vážně - ať hodí kamenem - kdo nikdy v životě neudělal nějakou hloupost, kdo nikdy nenaletěl šikovným obchodníkům-podvodníkům.
    Vysmívat se takovýmto způsobem se - mě osobně nelíbí
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Veľké Rovné.okr.Bytča
    Moje Suzuki
    Splash 1,2 GLX

35,79 litra 95-ky (Jurki) na 729,3 km priemer 4,9 l Rýchlosť 90-100 km/h, 3-4 osoby v aute a cca na 70% z jázd pustená klíma.

Tých 4,9 litra bol spotrebovaných a nie vyprodukovaných! (...beriem 100 ľudí 100 názorov)
    Splash 1,2 GLX Bright Red (2008)

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

He, ked uz ste tu spomenuli aj onu Autoreklamu. Pravdu povediac, tu poznam detailne. Nie ako zakaznik, ale ako strojca ich rychleho padu
    pozor na AUTO-REKLAMA s.r.o.!

Byan: Tvoj email som dostal, no do poslednej chvile som nevedel, ci budem v KE. Napokon som nebol. Snad nabuduce. Urcite rad

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •