Zobrazenie výsledkov 1 až 3 z 3

Téma: Dvojité dno

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Predvolené Dvojité dno

Mam asi uplne zbytocnu otazku, lebo odpoved tusim....

Dal som si Splashika prerobit na plyn a nadrz, aj ked je prisposobena velkosti dojazdovej rezervy, predsa len trci hore o nieco viac a bol som teda nuteny teplovzdusnou pistolou "predizajnovat" bednicku, ktora je pod batozinovym priestorom. Co si budeme hovorit....nevyzera eno-nuno, no posluzi takmer rovnako. Napriek tomu by som rad zohnal taku istu nejaku, ale plytsiu. Viem, viem, asi tazko? Neviete mi niekto aspon poradit, kde by mi vedeli vyrobit onu bednicku novu, resp. vyrezat mi do nej otvor presne taky, ako potrebujem (to by som ale musel kupit novu zrejme uz)? Ma kazdy Splash dvojite dno kufru? Ak nie, ako je riesene dno v tychto pripadoch? Vopred dakujem za akukolvek radu.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Dvojité dno

Mali by sa robiť Splash-e aj bez toho "plastového organizéra", lebo keď si pozrieš na www.spare.suzuki.hu doplnok "koberec do batožinového" č. 990E0-51K21 alebo 990E0-51K24, tak je tam napísané "with SPLASH logo, only for vehicles without factory fitted trunk organizer".

Otázka je, či sa také vozia aj k nám?

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Predvolené Re: Dvojité dno

Ja som prave volal do servisu (KE) a povedali mi, ze aj zakladny model Splash-u ma to dvojite dno a ze bez neho sa nerobia... Ale diky za odkaz, mozno skusim patrat u susedov..

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •