Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 17

Téma: Prestavba na turbo

Predvolené Prestavba na turbo

caute, rozmyslal niekto nad prestavbou serioveho motora na turbo? swift, ignis, splash, ci sx4?
    ja som sa do niecoho takeho pustil na swifte 1.3, r.v.2005. turbo bude tlacit tlak 0.6baru co seriovy motor by mal zvladnut bez dodatocnych uprav az do 0.8baru. samozrejme je potrebne vymenit silnejsie vstrekovace, map senzor, sekundarnu riadiacku alebo plne programovatelnu, ta je ale cenovo velmi draha. narast vykonu by tak u motora 1.3 mal byt z povodnych 93koni az na cca 155. pouzil som kompletny turbo kit od firmy zage turbosystems, sekundarnu rj greddy emanage gold, vstrekovace 370cc, greddy map pre turbo, a ostatne diely z kitu. montaz mi zabrala necely tyzden po praci vzdy, vikend cele dni..dalo by sa to intenzivnym venovanim skratit aj na 2-3dni.
    pre blizsie info aj foto z prestavby kuknite temu na swiftclub.sk "mozem na moje auto namontovat turbo".

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Prestavba na turbo

Ono tých turbo kitov je na Swift celkom dosť, napríklad aj od R´s Racing Parts Japan, akurát že tie ceny sú také, že dovidenia

Lokalita
    Praha CZ

Ale legalizovat to v papírech asi nepřipadá v úvahu, což?
    "horský sokol"

hej tych kitov je viac druhov. ja som zobral od zage, a co sa tyka kvality spracovania som velmi spokojny, akoby to ani nerobili taiwanci.. ostatne, aj tak vsetko robi v konecnom dosledku cina
    uvidime vysledny efekt az to cele rozbeham.
    samozrejme nejake vymyslanie so zapisom do papierov neplanujem.. kto vie ci by to aj slo a ak, tak by som skor porodil nez to povybavoval..
    ten kit co sem dal suuzuukii je robeny na styl kompresoru, turbo je pohanane klinovym remenom.. v kite ale chybaju vstrekovace a map..dalsie investicie navrch. a neviem si to celkom predstavit, ako je to turbo mazane, kedze nic take tam nevidno..
    edit: mazanie som nasiel, ale nevyzera to byt tlakom oleja.. no zvlastny sposob ako turbo vyuzit ako kompresor
    Naposledy upravil Kulinecko; 29-05-2010 o 22:19

Tak po nejakom cas, auto je na kompletku hotove. vsetko namontovane, riadiaca jednotka naprogramovana, turbo slape tak jak ma, az nad moje ocakavania.. Bola potreba vymenit este aj sviecky s vyssim teplotnym indexom, tak som tam dal ngk co sa davaju do Eva. Vykon auta neporovnatelny s povodnym, odhadovanych cca 150-160 koni, krutiaci moment cez 200Nm, presne info bude ked to niekedy dam odmerat Teraz uz len treba vymenit tachometer, lebo ten moj je len po 200 a brzdy upgrade, tieto seriove uz to nezvladaju..

tak nech ti robi radost to male zihadlo

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Kulinecko Zobraziť príspevok
    Tak po nejakom cas, auto je na kompletku hotove. vsetko namontovane, riadiaca jednotka naprogramovana, turbo slape tak jak ma, az nad moje ocakavania.. Bola potreba vymenit este aj sviecky s vyssim teplotnym indexom, tak som tam dal ngk co sa davaju do Eva. Vykon auta neporovnatelny s povodnym, odhadovanych cca 150-160 koni, krutiaci moment cez 200Nm, presne info bude ked to niekedy dam odmerat Teraz uz len treba vymenit tachometer, lebo ten moj je len po 200 a brzdy upgrade, tieto seriove uz to nezvladaju..
    Nebolo by lacnejšie a jednoduchšie kúpiť iné auto

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Ked ho milujes nie je co riesit Pokial viem tak Suzuki turbo benzin nema v ponuke.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Duch Zobraziť príspevok
    Pokial viem tak Suzuki turbo benzin nema v ponuke.
    Myslel som úplne iné auto, nie iné Suzuki

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Da sa samozrejme kupit aj lepsie auto za sucet tych penazi (auto + uprava) - ale to si moze kupit ktokolvek. Turboswifta nema nikto okrem Kulinecka - aj keby prisli do predajne Suzuki s 50 tis €, nedostanu ho. A v tom je caro tej upravy...

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •