Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 24

Téma: Oprava karosérií za studena

1. Predvolené Re: Oprava karosérií za studena

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Citácia Pôvodne odoslal TRUDO
    No bohužiaľ v ZA kraji som nič nenašiel na opravu kasní za studena
    Ja čo som vygooglil narýchlo, tak jedna firma v BA a jedna tuším v Ilave.
    Ilavu som našiel aj ja.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

2. Predvolené Re: Oprava karosérií za studena

ešte tak niečo vymyslieť na škrabance a kamienky a lakírnici skrachujú!!!!
    ignis 1328 2WD rv 2005

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Oprava karosérií za studena

Po dnešnom, na prvý pohľad nevinnom, krúpobití, mám na streche zo 10 preliačenín. Nič extrémne, ale sú tam a naštvali. Ale čo už, možem sa tak na to akurát vy...... Nemá zmysel s tým čokoľvek robiť, navyše keď to nebolo isto iste posledné krúpobitie.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    Po dnešnom, na prvý pohľad nevinnom, krúpobití, mám na streche zo 10 preliačenín. Nič extrémne, ale sú tam a naštvali. Ale čo už, možem sa tak na to akurát vy...... Nemá zmysel s tým čokoľvek robiť, navyše keď to nebolo isto iste posledné krúpobitie.
    Keď som dnes skontroloval auto na dennom svetle, tak som zistil, že to je horšie ako sa večer zdalo

Tak som to nahlásil na poisťovňu a dám to spraviť. Chvalabohu zdá sa, že si to odniesla "len" strecha a kapota. Chcem to dať spraviť práve Smart-Fix-om, nemám chuť nechať auto gitovať a lakovať.

Asi to dám urobiť do firmy Presi-dent, do Dúlova to nemám ďaleko a zdá sa, že by mohli byť OK, hneď odpísali na otázky aj keď je sobota.
    Alebo prípadne do Master v Ilave, podľa fotky to vyzerá, že už nejaké to auto urobili.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Master - oprava karoserii.jpg‎ 
Zobrazení:	1178 
Veľkosť:	71,3 KB 
ID:	150  

Lokalita
    Dubnica nad Váhom

Aj naši to idú dať asi do Ilavy tiež im to u nás pekne poťukalo na bavoraky ja som mal naštastie v garaži chvíľu pred tým som to stihol
    Škoda 100, 120gls, Octavia super r.v.62, Ignis 1.3 4WD

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal veteran
    Aj naši to idú dať asi do Ilavy tiež im to u nás pekne poťukalo na bavoraky ja som mal naštastie v garaži chvíľu pred tým som to stihol
    Ilava momentálne neberie žiadne zakázky, sú všetci v Nemecku a tam majú toľko roboty, že mi povedali, že niekedy v zime by sa to dalo spraviť

Idem to dať spraviť do Presi-dent.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Dnes som sa opäť presvedčil, že na Slovensku ešte veeeeeeľmi dlho potrvá, kým sa podnikatelia a firmy budú správať k zákazníkom seriózne (česť výnimkam).

Prečo?

1. Dva týždne som nerobil nič iné, len telefonoval s dvoma "subjektami", ktorí vytláčajú karosérie za studena a zakaždým keď som volal, tak mi bolo povedané, zavolajte zajtra, pozajtra......
    S jednym z nich som bol predbežne dohodnutý na tento piatok na opravu s tým, že prídem predtým na obhliadku, v akom rozsahu je poškodenie. A dnes na obhliadke už piatok neplatil, možno že budúci týždeň a cena opravy 15-18 tisíc
    2 Druhý subjekt ma odkázal na človeka, ktorý ani nie je ich zamestnancom, ale patrí nemenovanej firme, s ktorou sa momentálne dali dokopy. Samozrejme že tento človek ani len netušil, že už druhý týždeň vyvolávam a snažím sa objednať a tak mi ponúkol najbližší termín za cca mesiac

Poznámka: Medzi tieto dva subjekty nepatri firma Master z Ilavy. U tých práve vyzdvihujem, že mi hneď oznámili skutočnosť, že do zimy nebudú mať čas moje vozidlo prijať na opravu, a ani o firmu Roman Zelenak z Bratislavy, ktorý ma podobne informoval, že je veľmi zaneprázdnený a ak mi to neponáhľa, nech skúsim zavolať za 2 tyždne.

Nakoniec idem dať auto urobiť do ElaCar Suzuki Piešťany, klasickou technológiou - pregitovať, prebrúsiť, prelakovať.

Suma sumárum, za 18 tisíc mi musia strechu a kapotu nalakovať na kompletku s prstom v nose. A navyše nebudem musieť tŕpnuť, že auto bude odstrojovať niekto, kto vidí Suzuki prvý krát v živote, doláme nejaké úchyty a potom to tam bude hrkotať naveky vekov.

Takže za tohto stavu ja osobne opravu karosérii vytláčaním za studena neodporúčam, firmy tak trochu zneužívajú svoje postavenie (monopol) a za ten čas čo som strávil telefonovaním s nimi a behaním kade tade, v nádeji, že auto nebude treba lakovať, som už mohol mať auto opravené, keďže Suzuki v Piešťanoch to stihne za 3-4 dni

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Celkom zaujímavá minisada na opravu 5 premáčklin. Dá sa to objednať aj z Čiech od Renovator.cz. Za 900.-CZK to nie je až tak zlé.

9. Predvolené Re: Oprava karosérií za studena

Ak by mal niekto zaujem v okoli Trnavy, tak aj ja robim taketo opravy karoserii. Kontakt 0908168123. Mam s tym dost skusenosti.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Suuzuukii: Ale to nemas znova na Splashi nie? Ty mas stastie na tie krupy
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy