Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 16

Téma: Karbónová fólia

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Question Karbónová fólia

Vie niekto kde sa dá kúpiť fólia v imitácii karbónovej štruktúry za rozumnú cenu?

Zatiaľ som našiel len tento shop.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Predvolené Re: Karbónová fólia

Skús pozrieť tu. Ale je to skoro to isté...pripadne sa prehrábni ďalšou ponukou.

3. Predvolené Re: Karbónová fólia

Čaute páni, nechcem aby ste to brali ako reklamu, ale karbon fólia je aj tu.
    Za 10€ máte 1 meter, šírka 60cm

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    ZH
    Moje Suzuki
    Mitsubishi ASX 2015, Suzuki SX4 1,5 GLX AC čierna metalíza

Má niekto z Vás urobený tuning vo forme karbónovej fólie na karosérii? Lebo doteraz som také nič v okolí nevidel na modeloch Suzuki, ale len na iných značkách áut. Od stredy tohto týždňa to mám na svojom čiernom aute aj ja a vyzerá to OK . Mám to na kapote a streche.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Kto a kde ti to lepil? Daj nejaké foto.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Zopár obrázkov, čo som len tak na rýchlo našiel

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	204.jpg 
Zobrazení:	598 
Veľkosť:	90,3 KB 
ID:	5280 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	bild221.jpg 
Zobrazení:	470 
Veľkosť:	92,7 KB 
ID:	5281 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	spa0203s.jpg 
Zobrazení:	439 
Veľkosť:	85,5 KB 
ID:	5282

Lokalita
    ZH
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Kto a kde ti to lepil? Daj nejaké foto.
    Podopytoval som viacero firiem a nakoniec som sa rozhodol pre firmu vo ZV. Vykonali dobrú prácu (pekne sa s tým vyhrali) a kúpil som si aj číru ochrannú fóliu, kt. si budem aplikovať sám. Tá karbónová fólia je od firmy 3MScotchlite™.
    Zatiaľ nemám urobené fotky, v blízkej dobe ich chcem urobiť (preto som si bol včera umyť auto ) a potom ich "zavesím" aj sem.

ja mam dost nemile info o tejto folii. je sice na efekt pekna, a aj sam som zvazoval ju dat na kapotu, ale skor ako ochranu laku pred kamienkami.
    folia je vsak velmi hakliva na skrabance a ked uz sa raz poskriabe vyzera to dost zle, o dost horsie ako skrabanec na laku. staci jemne prejst nechtom a skrabanec je na svete. a teda z bezneho uzivania, nejake kriky, konare, pripadne aj vrany ktore s oblubou luskaju orechy na kapotach a strechach tak to su vsetko vplyvy znehodnocujuce foliu. tvrdia ze sa s autom moze ist do umyvarky, no ak ma tie bezne kefy tak verim ze to doskriabe celu foliu..
    toto vsetko ma dost odradza od jej kupy..

Lokalita
    ZH
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal Kulinecko Zobraziť príspevok
    ja mam dost nemile info o tejto folii. je sice na efekt pekna, a aj sam som zvazoval ju dat na kapotu, ale skor ako ochranu laku pred kamienkami.
    folia je vsak velmi hakliva na skrabance a ked uz sa raz poskriabe vyzera to dost zle, o dost horsie ako skrabanec na laku. staci jemne prejst nechtom a skrabanec je na svete. a teda z bezneho uzivania, nejake kriky, konare, pripadne aj vrany ktore s oblubou luskaju orechy na kapotach a strechach tak to su vsetko vplyvy znehodnocujuce foliu. tvrdia ze sa s autom moze ist do umyvarky, no ak ma tie bezne kefy tak verim ze to doskriabe celu foliu..
    toto vsetko ma dost odradza od jej kupy..
    Je to vec názoru. Táto fólia sčasti ochráni karosériu pred drobnými kamienkami, atď, ale ide hlavne o tuning. Ak človek chce ochranu laku pred kamienkami, konármi zo stromov a rôzne iné, tak si dá skôr *****parentnú ochrannú fóliu. My tu vrany nemáme , do lesa s autom nechodím, do umyvárok s kefami nechodím a keď nejaký neprajník chce, tak auto poškriabe hoci aj na parkovisku.

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •