Zobrazenie výsledkov 1 až 8 z 8

Téma: Ručná autoumývareň Pronto Wash OC Laugarício Trenčín

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Ručná autoumývareň Pronto Wash OC Laugarício Trenčín

Tu som bol len raz, auto umyli dobre, ale až potom som si uvedomil, že som nikde nevidel vodu, ani odtokové kanály, keďže boxy sú postavené ako prenosné bunky na parkovisku.
    Vo vnútri majú len pojazdné vozíky s prípravkami, ale netuším ako a čím autá oplachujú
    Cena necelých 10€.

Predvolené Re: Ručná autoumývareň Pronto Wash OC Laugarício Trenčín

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Tu som bol len raz, auto umyli dobre, ale až potom som si uvedomil, že som nikde nevidel vodu, ani odtokové kanály, keďže boxy sú postavené ako prenosné bunky na parkovisku.
    Vo vnútri majú len pojazdné vozíky s prípravkami, ale netuším ako a čím autá oplachujú
    Cena necelých 10€.
    To je tá nová oplachovacia metóda uz som o nej pocul tažko povedat ked ti to je podozrive ako to vlastne robia. Skus sa nato opytat co by ti vlastne na to povedali...Ale ked je auto ciste...Ja som bol naposledy na wap trochu drahsie ako doma na strednom SK, 2,66 Eur 7 min. v tom sampon, vosk, oplachnutie.
    Ja ked tak tak sam. Co sam neurobis....nemas
    Naposledy upravil marcelko; 05-05-2010 o 22:57

3. Predvolené Re: Ručná autoumývareň Pronto Wash OC Laugarício Trenčín

Auta sa neoplachuju..Technologia spociva s nastriekanim pripravku na spinave auto nasledne tu spinu zotieraju do handier a potom sa na take poriadne nedoumyvane auto aplikuje tekuty vosk ktory sposobuje pocit dobre umyteho auta...takze umyvanie celkom riskantne..pokial mate radi svoje auticko a jeho lak..ratajte s umyvanim na oko..vapka je vapka..tí chalani tam zarabaju minimum..takze aj tak pristupuju k praci.
    Jednoducho povedane technologia nevhodna do nasich podmienok a hlavne v zime..to je o nicom.. nech vam vravi kto chce co chce. Som stastne byvaly zamestnanec takze info mate z 1.ruky

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Talking Re: Ručná autoumývareň Pronto Wash OC Laugarício Trenčín

Vravím, prvý a posledný krát

5. Predvolené Re: Ručná autoumývareň Pronto Wash OC Laugarício Trenčín

Ja vyuzivam rucnu autoumyvarku s techologiou prontowash uz dlho. Viac o prontowash najdete na almip.sk. Podla mna je to jedna z najlepsich umyvarok. Nejde len o cistenie ale aj pristup. Pracujem v Bratislave a taktiez chodim striedavo do prevadzky ktoru maju v Apollo Business Centre 2 ako aj v Laugariciu. Dokonca som uz aj celkom kamarat s chalanmi co tam robia. Pokial ten pan co pisal je jeden z tych zamestnancov, ktori boli prepusteny nakolko okradali firmu, tak sa ani necudujem, ze hovori tak ako hovori.
    Ja vsak chcem povedat len za seba, je to rucna autoumyvarka, kde ako v jedinej som nasiel naozaj neskutocne profesionalny a na zakaznika orientujuci pristup. Na margo technologie ProntoWash, nie som odbornik na umyvanie aut, ale auto umyte techologiou ProntoWash vyzeralo vzdy lepsie a dokonca mam pocit a dlhsie ostalo ciste. Takze ako sa hovori kolko ludi tolko chuti. Mozem povedat, ze ja im davam jednotku s hviezdickou. Treba len skusit a ohodnotit sam.
    Martin.

6. Predvolené Re: Ručná autoumývareň Pronto Wash OC Laugarício Trenčín

Ja ručnú autoumývareň Prontowash využívam už viac ako dva roky. Našiel som ju ešte keď bola otvorená prvá prevádzka v Novej Dubnici v akomsi dvore a potreboval som súrne umyť auto. Bol som veľmi milo prekvapený s výsledkom ich práce a hlavne s tým že auto skutočne vyzeralo dlhšie čisté ako keď som ho umýval inde. Auto umývam najmenej 1x za mesiac a odvtedy som nebol v inej umyvarke. A prečo by som aj mal? Keď som si pozeral ich stánku almip.sk zistil som že sú celosvetový líder v ručnom umývaní a umýjú denne viac ako 10 000 vozidiel. Náš Swiftík a taktiež oktávka i po mnohých umytiach vyzerájú naozaj skvele. Taktiež som bol v ručnej autoumývarke Prontowash-u v Bratislave a videl som tam okrem iného umývať touto technologiou aj Aston Martin či novú Q7.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Question Re: Ručná autoumývareň Pronto Wash OC Laugarício Trenčín

Aj tak ale ešte stále neviem akým spôsobom odstránia z karosérie drobné nečistoty, ako piesok, prach a podobné častice. Pokiaľ to nie je oplachom (čo nie je), ale nejakým "mechanickým" spôsobom (zotieraním handrami), tak to teda ďakujem neprosím.
    To že v ručných umývarkách auto najskôr poriadne owapkujú má svoj význam. Nehovoriac, ako pri tejto technológii "vystriekajú" podblatníky a podvozok od soli v zime?

8. Predvolené Re: Ručná autoumývareň Pronto Wash OC Laugarício Trenčín

Na podvozok som bol aj ja veľmi zvedavý. Keďže používam túto ručnú autoumývareň už viac ako dva roky prvá otázka ktorú som položil pri servisnej prehliadke šéfovi servisu bola v akom stave je podvozok na mojom aute pretože využívam autoumývareň Prontowash, či autá ktoré sa umývajú klasickou metódou majú podvozok v lepšom stave. Jeho odpoveď bola že podvozok je na svoj vek v dobrom stave tak ako aj na iných autách. Opýtal sa ma či niektorá umývarka používa zdvihák pri umývaní podvozku pretože pokiaľ je auto na zemi nie je možné podvozok dobre umyť. Jeho ďalšia otázka bola či pri čistení podvozku rozoberú spoj medzi plastom a kovovou konštrukciou, pretože najviac soli je práve v záhybe kde sa spája plastový podvozok s kovovou konštrukciou. Moja odpoveď bola že som ešte nebol v umývarke kde by toto robili. Odpovedal mi tak potom je jedno či používate klasickú ručnú autoumývareň alebo ručnú autoumývareň prontowash. Na margo umývania. Svoje auto mám veľmi rád a nikdy by som ho nedal do umývarky kde by mi ničili lak. Klasické umývarky používajú na umývanie kopec vody pretože to inak nevedia a je to najjednoduchší spôsob ale nie určite najšetrnejší. Už ste niekedy skúsili priložiť vapku bližšie k laku? tak to skúste čo spraví tlak vody s vašim lakom a nebodaj aby tam nebola jamka od kamienka. Ja osobne som za nové veci a pokiaš sú lepšie ako tie staré prečo ich nevyužiť?

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •