Zobrazenie výsledkov 1 až 7 z 7

Téma: Ručná autoumývareň OC MAX Trenčín

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Ručná autoumývareň OC MAX Trenčín

Sem chodím, keď sa mi nechce, alebo nie je čas na vlastnoručné umytie. Celkom spokojnosť, vždy som mal auto umyté dôkladne, aj keď som počul už prípad, že bolo treba reklamovať odfláknutú robotu.

Cena za umytie auta zvonku (karoséria, prahy, kolesá) necelých 10 €. Mne vždy zatiaľ navyše umyli aj rohože, aj keď to v rozsahu prác uvedené nie je. Drobnosť, ale poteší.

Predvolené Re: Ručná autoumývareň OC MAX Trenčín

Vzdy ked idem do Maxu, co je v poslednej dobe pomenej si vsimnem tu umyvaren smerom vpravo od vchodu Cize je dost pravdepodobne admine ze ta stretnem skor tam ako inde

Lokalita
    Martin
    Moje Suzuki
    SUZUKI SX4 1,5i Freeze

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Sem chodím, keď sa mi nechce, alebo nie je čas na vlastnoručné umytie. Celkom spokojnosť, vždy som mal auto umyté dôkladne, aj keď som počul už prípad, že bolo treba reklamovať odfláknutú robotu.

Mne vždy zatiaľ navyše umyli aj rohože, aj keď to v rozsahu prác uvedené nie je. Drobnosť, ale poteší.
    Maš ty pravdu aj ja tam rád zájdem keď sa mi nechce

Myslím si že v tom videu je objasnená aj Ručná autoumývareň OC Laugarício Trenčín
    Way of life!

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal Dysky Zobraziť príspevok
    to je u vás v Trenčíně ???? a za 10€ ???
    Asi přijedu umýt
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    SX4 1,5

TESCO varovanie!!!

Pozor na Tesco ...
    Vážení, neviem, či nakupujete v Tescu, ale toto vám môže byť užitočné. Chcem vás varovať pred niečím, čo sa mi stalo. Stal som sa obeťou šikovných podvodníčok. Ako podvodníčky pracujú dve pekné 18-ročné dievčatá prídu k vášmu autu, keď dávate nákup do kufra. Začnú vám umývať sklo a ich prsia vypadávajú z blúzky. Kto by sa nepozrel, že?
    Keď im poďakujete a ponúknete peniaze za prácu, povedia: \'Nie\' a požiadajú vás, či by ste ich nezaviezli k ďalšiemu supermarketu. Keď súhlasíte, obe sa posadia na zadné sedadlo. Počas cesty sa začnú navzájom ***uálne dráždiť. Potom jedna z nich prelezie na predné sedadlo a urobí vám to ústami, zatiaľ čo druhá vám ukradne peňaženku. Moju peňaženku mi ukradli minulý utorok, v stredu, dva razy vo štvrtok, v sobotu a takisto včera!!
    A pojdem aj dnes!

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

A jé je! U vás taky?
    A jsme úplně
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Neva, ja sa vrátim k téme
    Asi som ich prechválil. Včera som tam dal umyť auto, a predok teda nič moc, poostávalo dosť zashnutých vnútorností po lietajúcich objektoch, čo skončili na kapote.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •