Strana 5 z 6 PrváPrvá ... 3456 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 52

Téma: Vitara s ESP alebo bez ESP

Lokalita
    Kysuce
    Moje Suzuki
    1,9 DDiS, 3.dver.model 2010, čierne,

Predvolené Re: Vitara s ESP alebo bez ESP

môžbyť , ale s rezervou sa mi to viac páči, hneď vidno príslušnosť k terénu

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

Dá sa s opravnou sadou spraviť aj kameňom alebo konárom prepichnutá guma, keď je otvorená jak diviačia tlama.

Lokalita
    Kysuce
    Moje Suzuki

plne súhlasím, a lepiť s gučou blata, to radšej meniť celé koleso

Lokalita
    Kysuce
    Moje Suzuki

k pôvodnej téme: ESP alebo bez ESP
    Môj názor: na cesty áno, v teréne nie, čo je v súčasných modeloch už akceptované /vypínatelné ESP/,

Lokalita
    Piešťany
    Moje Suzuki
    Grand Vitara, 2010, 1.9 DDiS,3d

ahojte, kúpil som grandvitaru 1.9 diesel rv. 2010 a po naštartovaní motora sa mi na prístrojovke objaví na cca 2 sek. žltý obdĺžnik sevise ESP system. Je to porucha systému, alebo ma len upozorňuje, že by som mal navštíviť servis. ďakujem

Moje Suzuki
    GV 2010 2.4VVT

Citácia Pôvodne odoslal vrchár Zobraziť príspevok
    ahojte, kúpil som grandvitaru 1.9 diesel rv. 2010 a po naštartovaní motora sa mi na prístrojovke objaví na cca 2 sek. žltý obdĺžnik sevise ESP system. Je to porucha systému, alebo ma len upozorňuje, že by som mal navštíviť servis. ďakujem
    Tento úkaz s ESP robí aj mne (GV 2,4VVT r.v. 2010), že nahodí oranžový trojuholník a na displaji vypíše Check ESP system - bol som v servise a bolo mi povedané, že ak poklesne napätie batérie pod 11,8 V (príde mi to dosť natesno od prevádzkového napätia batérie) tak to vyhodí túto chybu. Ale ESP sa samo skalibruje po niekoľko 100 metroch pri jazde autom v priamom smere. Snímače ESP a ABS sú spoločné takže ak si chceš overiť či to funguje tak poriadne zabrzdi aby zareagovalo aj ABSko a tak si aspoň overíš, že snímače sú OK. Ja som po tom oranžovom ESP varovaní a samokalibrácii ESP za jazdy vyskúšal aj funkciu ESP na snehu a auto zareagovalo kontrolkou na palubke a zároveň aj brzdením elektronicky zregulovalo šmyk v rozsahu funkcie ESP. Takže nemal by to byť problém.

Lokalita
    Piešťany
    Moje Suzuki

je dosť možné že to môže byť ten pokles batérie,teraz sú dosť veľké mrazy a vypisuje mi to hlavne pri prvom štarte, keď prejdem pár km. a štartujem teplý motor už to nepíše. ABS mi funguje to som odskúšal pri silnom brzdení. Zrejme funguje aj ESP, pri ceste na chalupu na snehu preblikávala kontrolka na palubovke.
    Tak ďakujem za odpoveď zrejme sme to vyriešili. Pre ilustráciu pridávam fotku ak by ešte niekto zareagoval.
    Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20160115_170403.jpg 
Zobrazení:	62 
Veľkosť:	92,0 KB 
ID:	8644

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

je dosť možné že to môže byť ten pokles batérie,teraz sú dosť veľké mrazy a vypisuje mi to hlavne pri prvom štarte, keď prejdem pár km. a štartujem teplý motor už to nepíše. ABS mi funguje to som odskúšal pri silnom brzdení. Zrejme funguje aj ESP, pri ceste na chalupu na snehu preblikávala kontrolka na palubovke.
    Tak ďakujem za odpoveď zrejme sme to vyriešili. Pre ilustráciu pridávam fotku ak by ešte niekto zareagoval.
    Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMG_20160115_170403.jpg 
Zobrazení:	62 
Veľkosť:	92,0 KB 
ID:	8644
    No ja mam model GV diesel 2008, po starte sa mi vzdy zobrazi kontolka ESP a zhasne, je to kontrola systemu, vsetko funguje ako ma... Ty mas zobrazenie kontroly asi takto v zobrazeni tabulky, kedze mas novsi model. Ked kontrolky zhasnu, tak je to o.k.
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Lokalita
    Kysuce
    Moje Suzuki

mam to iste, za chvílu sa oznam stratí, bol som u kamaráta na diagnostike, ukazalo chybu brzdového spínača, kazal viackrát prudko zabrzdiť ak bude oznam nadalej vypisovať, mam sa staviť, že sa na to pozrie, ale jazdiť sa da nie je to porucha systému jazdim už na tom vyše mesiaca

Lokalita
    Piešťany
    Moje Suzuki

auto som kúpil v septembri a toto sa začalo objavovať až v decembri, po otočení kľúča do druhej polohy sa rozsvietia všetky kontrolky, po pár sekundách zhasnú, ale táto sa rozsvieti po naštartovaní motora a po dvoch sekundách zhasne. myslím, že keby bol nejaký problém tak by svietila stále, nie?

Strana 5 z 6 PrváPrvá ... 3456 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •