Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 15

Téma: Splash 1.0 GC

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Talking Splash 1.0 GC

Trochu som ostal prekvapený, keď som dnes uvidel, že aj táto vykuchaná verzia sa k nám vozí

Zvláštne na čom všetkom sa šetrilo. Okrem airbagov (len predné - zo zákona ) sa šetrilo aj na elektrickom ovládaní okien aj zrkadiel (žiadne, čistý manuál), samozrejme chýba i klíma, autorádio tak isto absentuje. Ale najviac ma fascinovalo otváranie piatych dverí - len kľúčom

A jasnačka, že zrkadla a kľučky sú nelakované.

...trochu mi to pripomína politiku škodovky s jej Fabia Junior
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	29032010336..jpg‎ 
Zobrazení:	159 
Veľkosť:	91,3 KB 
ID:	2792   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	29032010333..jpg‎ 
Zobrazení:	159 
Veľkosť:	87,8 KB 
ID:	2793   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	29032010332..jpg‎ 
Zobrazení:	156 
Veľkosť:	93,6 KB 
ID:	2794   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	29032010334..jpg‎ 
Zobrazení:	169 
Veľkosť:	86,5 KB 
ID:	2796   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	29032010338..jpg‎ 
Zobrazení:	169 
Veľkosť:	90,0 KB 
ID:	2797  

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	29032010339..jpg‎ 
Zobrazení:	156 
Veľkosť:	87,1 KB 
ID:	2798   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	29032010337..jpg‎ 
Zobrazení:	167 
Veľkosť:	92,6 KB 
ID:	2799  

Predvolené Re: Splash 1.0 GC

Ja by som z toho az taku tragediu nerobil, skor naopak. Keby som menil Corsu za nieco ine, tak nic viac tam ani nepotrebujem, vlastne central, lebo ten tam asi nieje.
    Ta cena 7490,- by mala byt standardna za tento model, potom by to aj malo zmysel.
    Naposledy upravil profiter; 29-03-2010 o 14:08

Lokalita
    Praha CZ

Tomu se říká cena již od....

Když jsem před časem obhlížel Škodu Roomster v základu, tak mi připadalo, že se vrátili o 30 let zpátky. Pak jsem pochopi jak vypadá holý "žebřiňák". Plně vybavená SX4 mi pak připadala jako Rols-Royce a rozdíl v ceně zase nebyl tak propastný.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal profiter Zobraziť príspevok
    Ja by som z toho az taku tragediu nerobil, skor naopak. Keby som menil Corsu za nieco ine, tak nic viac tam ani nepotrebujem, vlastne central, lebo ten tam asi nieje.
    Ta cena 7490,- by mala byt standardna za tento model, potom by to aj malo zmysel.
    To myslíš ako vážne, že by si si v 21. storočí kúpil auto bez klímy, bez elektrického ovládania okien a bez rádia?

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Myslim, ze je to lepsie ako stare zigulaky, warburgy, trabanty a skodovky na cestach... Pre starsich dochodcov idealna "bezzapachova" doprava do mesta ci do zahradky...
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    To myslíš ako vážne, že by si si v 21. storočí kúpil auto bez klímy, bez elektrického ovládania okien a bez rádia?
    teraz sa v takom vozim po meste, tak preco nie a kupil som ho v 21. storoci (2006). A ked porovnam ze vtedy som dal za take auto 320 litrov a dnes je cena podobneho auta niekde medzi 200-250 litrov, tak nie je o com.
    Na tych 2-3km trasach mi klima aj tak nic neuchladi, tu sa mi zda lepsie riesenie deflektor a otvorene okno, okrem toho su ludia co si klimu nezapinaju, lebo im nerobi dobre. Radio si kupis ake chces a el. okna sa mi nezdaju az take potrebne. Obycajne ich zabudnem vzdy zavret, takze musim znovu zapnut zapalovanie aby som ich zavrel.
    Splash je auto do mesta, takze v 21. storoci by taketo auto malo plnit funkciu druheho auta v rodine a tam sa mi tie naroky zdaju zbytocne. Tomu modelu chyba akurat central a aj ten by som ozelel v pripade 3-dveroveho auta, v ktorom by som sa vozil iba ja.

7. Predvolené Re: Splash 1.0 GC

Ked uz, tak potom skôr 1,2 GS ktory maju teraz za 9999 E. Je to sice rozdiel v cene ale urcite je to bezpecnejsie a komfortnejsie auticko oproti GC. Ma to este aj ESP co nedavali (neviem ci stale nedavaju) ani do podstatne drahsich SX4.
    Octavia combi II 1,6 MPi , Suzuki SX4 sedan alias káčer

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal tomasi Zobraziť príspevok
    Ked uz, tak potom skôr 1,2 GS ktory maju teraz za 9999 E. Je to sice rozdiel v cene ale urcite je to bezpecnejsie a komfortnejsie auticko oproti GC. Ma to este aj ESP co nedavali (neviem ci stale nedavaju) ani do podstatne drahsich SX4.
    Do SX4 se ESP již samozřejmě též dává, ale ESP je softwarová nadstavba ABS a s výrobní cenou má jen málo společného. Přesněji řečeno výrobce to nestojí navíc vůbec nic.
    "horský sokol"

Lokalita
    Stará Turá

Príspevky od Beaumonta si vždy rád prečítam, väčšinou s ním súhlasím ale v tomto sa Pražák mýli. ESP je nielen softvérová nadstavba ABS. Je tam toho viac od elektronickej škrtiacej klapky až po snímač natočenia uhla volantu, snímače preklzu kolies, snímač zrýchlenia a aj tá" krabička" v motorovom priestore je úplne iná aj ked nie zvonka ale vnútro je úplne ináč riešené sú tam 4 piesty od každého piestu je rozvod na každé koleso a každý piest potom pribrzduje jedno určené koleso, takže tých 1000Eur navyše za ESP nie je len za softvér.

10. Predvolené Re: Splash 1.0 GC

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Do SX4 se ESP již samozřejmě též dává, ale ESP je softwarová nadstavba ABS a s výrobní cenou má jen málo společného. Přesněji řečeno výrobce to nestojí navíc vůbec nic.
    Nie je to samozrejmé že sa dáva. U nas je len vo vybave GS a v Čechách je len v diesle 4x4. V benzinovej štvorkolke najvyššej vybave za priplatok 15 tis.
    Octavia combi II 1,6 MPi , Suzuki SX4 sedan alias káčer

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •