Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 15 z 15

Téma: Splash 1.0 GC

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Exclamation Re: Splash 1.0 GC

Citácia Pôvodne odoslal tomasi Zobraziť príspevok
    Nie je to samozrejmé že sa dáva. U nas je len vo vybave GS a v Čechách je len v diesle 4x4. V benzinovej štvorkolke najvyššej vybave za priplatok 15 tis.
    By som vás páni nasmeroval do témy ESP systém v SX4 kde sa už o tom nejakú tu dobu vedie diskusia nech sa to tu nespamuje

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Predvolené Re: Splash 1.0 GC

Tema je 1.0 GC, ale ak uz zmienujete aj 1.2 GS, tak vedzte, ze 9999.-EUR je prehnana cena, zaujimava a aktualna uz pred rokom. Kosicky dealer momentalne predava prekrasny biely 1.2 GS za 8999.- EUR. Aj tak na svoj 1.0 SE (9340.- EUR s metalizou, lakt. oprierkou.....atd) nedam dopustit

3. Predvolené Re: Splash 1.0 GC

Citácia Pôvodne odoslal lorenzlubos Zobraziť príspevok
    Tema je 1.0 GC, ale ak uz zmienujete aj 1.2 GS, tak vedzte, ze 9999.-EUR je prehnana cena, zaujimava a aktualna uz pred rokom. Kosicky dealer momentalne predava prekrasny biely 1.2 GS za 8999.- EUR. Aj tak na svoj 1.0 SE (9340.- EUR s metalizou, lakt. oprierkou.....atd) nedam dopustit
    Suhlasim, ten biely GS je krasny. Dobru cenu hlbsie pod 10 tisic maju aj v Michalovciach, tam ho maju v ciernej metalize.
    P.S. Je potrebne otvorit temu zvlast Splash 1,2?

Moje Suzuki
    Suzuki Splash 1.0 SE (2009; Galactic grey)

Ten cierny som tiez videl, no ja som na tu bielu zatazeny. Povodne som chcel biely, lebo sa mi hrozne paci a ta farba je zadarmo, no kedze iny nebol a siva metaliza patrila k 3 do uvahy pripadajucim farbam, navyse mi ju davali gratis, nezavahal som. A biela je kraaaasna (ked je cista )...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Zamykám túto tému, lebo vidím, že sa to zvrháva na diskusiu o všetkom možnom, len nie o Splashi 1,0 GC.

K farbám je téma Farby Splash

Čo sa týka samostantnej témy k Splashu 1,2 - ako vidíš, nemá zmysel zakladať takéto všeobecné témy, lebo je z toho za chvíľu neprehľadná diskusia o všetkom. Ku konkrétnym záležitostiam je tu už kopa tém, a ak k nejakému konkrétnemu špecifickému problému nie, potom treba založiť.

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •