Strana 5 z 8 PrváPrvá ... 34567 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 79

Téma: Kizashi koncept

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Kizashi koncept

Vpredu trochu SX4-ky ale inak velmi pekne Fajn sedan vyrabany v Japonsku dalsie +. Skoda ze stredovy tunel je osvetleny na cerveno a budiky na modro. (Samozrejme modra je 100x krajsia ) Uz len pockat na oficialny predaj a cenu v SR.

Trochu OT: Rockford fosgate mame v Outlanderi a museli sme ho reklamovat. Sam od seba preladoval radia a pritom neprijemne chrcal. Vymena radia za novy kus. Prijem signalu nic moc, kvalita zvuku nic moc. Ale ked tam date CD wav/mp3 potom sa zacne koncert ako sa patri. To iste kamosov otec kupili Outlander a po 2 dnoch siel na reklamaciu radia....
    Naposledy upravil Duch; 31-07-2009 o 11:20
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Mě se teda moc nelíbí. Jak napsal suuzuukii - nafouknutá SX4 sedan. Je to takový "tátoš", zapadající mezi spoustu tvarově podobných vozů. Čekal jsem víc sportovnější a dravější vzhled.
    Škoda, že z toho konceptu zůstalo tak málo. Jako obvykle u všech automobilek.
    U mě vede GV.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

K tomu Rockford Fosgate - kým bude stále analógové vysielanie rádií, tak to nemôže mať nikdy kvality CD reprodukcie.... asi aj preto amíci majú možnosť doobjednania autorádia so satelitným príjmom už aj v SX4.

Scorpio13: Všetko je otázka ceny. V aute za cca 25 tisíc (čo odhadujem že bude Kizashi niekde začínať) nemôžeš čakať, že bude aparatúra v hodnote 5.000.- Tobôž nie v nejakej SX4 za 13 litrov

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

to suuzuuki: Ved jasne, to od toho ani necakam Skor ma zaujima pomer cena/vykon. Lebo ak si vypytaju 1500euro za 4 repraciky a jeden malinky subwoofer...tak je to docela prestrelene . A pritom kvalitou a hlasitostou je to len o nieco lepsie ako mas v aute ty.

Ale vies ako...pokial to mas na odpocet...tak take veci netreba riesit .

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

No, keďže sa má vyrábať vo fabrike v Japan, tak predpokladám (dúfam ) že rozdiel medzi USA/JP a EU verziou nebude taký obrovský, ako to je napr. v prípade SX4 a tým pádom, by tá výbava a aj audio už mohlo za niečo stáť

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Kto má chuť a 40 minút času (od 29-tej minúty to naj) nech sa páči, predstavenie Kizashi:

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Uvidime. Bolo by fajn . To by potom chcelo vybavit predvadzacku na nejakom dalsom zraze Suzuki.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

No, ak mi ho stihnú do ďalšieho zrazu dodať, tak nie je problém, povozím vás

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

No, ale ale Práve som si prečítal článok na Auto.cz a v ňom túto záverečnú vetu:
    V USA bude prodej zahájen na přelomu roku, o dovozu Kizashi do EU zatím podle oficiálního vyjádření automobilky nebylo rozhodnuto.

V čase krízy dosť kacírske myšlienky

Lokalita
    Šaštín - Stráže
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3VVT

Mne sa to auto páči. Mať ho ako rodinné pre seba by bolo fajn a GV pre ženu. Takto by som to bral. Ignis potom len rozobrať a porobiť na bláznenie.
    JAPAN POWER ------ Gallery ------ YouTube video

Strana 5 z 8 PrváPrvá ... 34567 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •