Zobrazenie výsledkov ankety: Čo je pre vás dôležité pri kúpe nového auta?

Hlasujúcich
26. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Značka a jej renomé

9 34,62%
  • Bezpečnosť podľa testov EURO NCAP

8 30,77%
  • Spoľahlivosť

20 76,92%
  • Úroveň/vyspelosť použitých technológií

12 46,15%
  • Dizajn

13 50,00%
  • Spotreba

15 57,69%
  • Výkon pohonnej jednotky

10 38,46%
  • Úroveň lokálneho dílera/servisu

7 26,92%
Anketa s početnými voľbami.
Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 21

Téma: Čo je pre vás dôležité pri kúpe nového auta?

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Predvolené Re: Čo je pre vás dôležité pri kúpe nového auta?

Citácia Pôvodne odoslal ROSI45 Zobraziť príspevok
    ...já bych navíc předpokládal, že lidé v tomhle klubu - jsou nejvíce z tzv. střední třídy - (mimo pár výjimek), tudíž nebudu řešit cenu výše vzpomínaných značek.
    Jen ještě malá poznámka - ne vždy cena značkového zboží - vč.aut - koresponduje s technickou dokonalostí a spolehlivostí. Ale to určitě všichni dobře víte. Stačí se podívat na tabulky z tech.kontrol.
    ....a nejsem ortodoxní suzukista....
    Presne tak, súhlasim s ROSIm. Posledné roky to v podstate platí o všetkom. Nie všetko čo je drahé je aj patrične kvalitné.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal scorpio13 Zobraziť príspevok
    Presne tak, súhlasim s ROSIm. Posledné roky to v podstate platí o všetkom. Nie všetko čo je drahé je aj patrične kvalitné.
    Tak tak, presne tak

Napríklad chlapik, čo ma BMW 120d, r.v. 2007 - za prvých 50 tisíc km mu už vymenili prevodovku, uloženie motora, turbo, tlmič kmitov motora, ložiská (asi na kľukovke). Proste paráda
    LINK pre viac info ak niekoho zaujíma

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Tak tak, presne tak

Napríklad chlapik, čo ma BMW 120d, r.v. 2007 - za prvých 50 tisíc km mu už vymenili prevodovku, uloženie motora, turbo, tlmič kmitov motora, ložiská (asi na kľukovke). Proste paráda
    LINK pre viac info ak niekoho zaujíma
    Nakolko sa bavime o kupe NOVEHO vozidla, nie jazdeneho /Scorpiov pokus ma rozosmial/ tak opakujem este raz: na zadanu vseobecnu otazku som odpovedala priamo, a to jednou rozvinutou vetou bez toho, aby som anonymne klikala akekolvek podotazky. Tak neviem, preco tie emocie...
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal nadineh Zobraziť príspevok
    Nakolko sa bavime o kupe NOVEHO vozidla, nie jazdeneho /Scorpiov pokus ma rozosmial/ tak opakujem este raz: na zadanu vseobecnu otazku som odpovedala priamo, a to jednou rozvinutou vetou bez toho, aby som anonymne klikala akekolvek podotazky. Tak neviem, preco tie emocie...
    Tak ono to spolu veľmi súvisí, každé nové časom bude jazdené a vtedy sa prejaví celková kvalita vozidla. A tvrdiť o BMW a Audi, že človek nemusí riešiť ani jeden zo zadaných parametrov je docela povýšenecké. NEEXISTUJE auto, ktoré by bolo dokonalé po všetkých stránkach. Čo potom taký Lexus...s ním sa BMW ani Audi nemôže podľa môjho názoru ani porovnávať. A to, že po cestách bežne vídať je fakt. Stačí sa len trochu pozerať. Len keď idem do školy (20 minút cesty pešo) tak prejdem min. okolo 5-6 kusov. Už aj môj známy bez strednej školy sa vozí v Audine (podotýkam, že to auto má len 5 rokov) Navyše rozdiel v kvalite NOVÉHO Audi a BMW kúpeného na Slovensku a Nemecku je diametrálne odlišná. Takže tak...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Osobne si myslím, že najväčší prepad, pokles v spoľahlivosti a kvalite mali v poslednej dobe práve prémiové-luxusné-drahé značky a modely. Už ani ten MB a BMW nie je to, čo to bolo kedysi, čo sa týka spoľahlivosti.

Tie priemerné a tuctové značky naopak začali dosahovať oproti minulosti slušné výsledky.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Presne tak. V podstate častokrát ťažia hlavne z renomé značky. Aj keď sa bavím s majiteľmi týchto áut, tak sami priznávajú, že modely vyrobené po roku 2000 už nie sú také kvalitné ako tie vyrábané v 90. rokoch. Jeden známy dokonca predal 1,5 ročného Mercedesa a kúpil si staršieho (1999), pretože ho nebavilo chodiť každých 3000km do servisu s nejakou vadou. Novšie BMW zase majú problémy s elektrikou a ževraj sa ho neoplatí držať viac ako 5 rokov od kúpy. Či to niekomu stojí za tie peniaze už musí zistiť sám.

Lokalita
    Praha CZ

Při posouzení všech těchto kritérií bych to zkusil zvážit opačně. Co je pro mně nejméně důležité při koupi nového auta. Při zvážení všech okolností je pro mně nejméně důležitá spotřeba. V momentě, kdy cena nové převodovky je totéž co benzín za dobu životnosti auta, není co řešit.
    "horský sokol"

Lokalita
    Zlín - cz
    Moje Suzuki
    Burgman/ 650 EX- K8/SX 4 - 2008

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Při posouzení všech těchto kritérií bych to zkusil zvážit opačně. Co je pro mně nejméně důležité při koupi nového auta.
    Š105L,Peugeot 309XS,Suzuki Ignis-totálka,Suzuki Burgman AN125(prodáno),Kymco Downtown 300i ABS( prodáno), Suzuki Burgman 650 EX. K8- Zlobivec, SX 4 2008 Japan

9. Predvolené Re: Čo je pre vás dôležité pri kúpe nového auta?

Technické riešenie - podvozku, motora..... Pomer váha/výkon (krútiaci moment). Bezpečnostné veci - počet airbagov, ESP, ABS, atď. No a to všetko zastrešené cenou. Ak by to nebol dôležitý faktor tak by sa nebolo treba nad tým zamýšľať. Aston, Lexus, Infinity, Mustang ....by to poriešili

Lokalita
    Šaľa
    Moje Suzuki
    suzuki SX4 -1,5 , suzuki gsr 600

v prvom rade dizajn a spolahlivosť za rozumnu cenu

Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •