Zobrazenie výsledkov ankety: Tuning - áno či nie?

Hlasujúcich
74. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • Nie

1 1,35%
  • Áno - interiér

13 17,57%
  • Áno - exteriér

24 32,43%
  • Áno - motor a podvozok

14 18,92%
  • Do 10 tisíc

9 12,16%
  • Do 20 tisíc

8 10,81%
  • Do 50 tisíc

1 1,35%
  • Viac ako 50 tisíc

4 5,41%
Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 19

Téma: Tuning - áno či nie?

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Tuning - áno či nie?

Investovali by ste do tuningových dielov na svoje vozidlo?
    Ak áno, do ktorých častí, interiér, exteriér alebo motor a podvozok?
    Aká by bola pre vás maximálna suma, ktorú by ste boli ochotní obetovať?

Predvolené Re: Tuning - áno či nie?

Investoval by som v pripade poistnej udalosti, t.z. ak by som mal napr. na odpis kolesa, uvazoval by som nad inymi ako su original.
    Ak tuning, tak ladenie motora, saci - vyfukovy system, mozno sviecky, xenon a hudba.
    V pripede 1,6 VVT nie je co moc ladit, za max. 10%tne zvysenie vykonu to nestoji. Myslim ze je rozumne ponechat SX4-ku v povodnom stave.
    Skoda ze sa v europe neda kupit 2.0l
    Urcite nie prehnane bodykit-y , farebne upravy karoserie.
    Muselo by to byt decentne.
    Ale kludne aj 50tis.
    Vsak jedno nove koleso aj s plastom bez problemov 10tis..
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

3. Predvolené Re: Tuning - áno či nie?

Citácia Pôvodne odoslal robertdecsi
    Investoval by som v pripade poistnej udalosti, t.z. ak by som mal napr. na odpis kolesa, uvazoval by som nad inymi ako su original.
    Ak tuning, tak ladenie motora, saci - vyfukovy system, mozno sviecky, xenon a hudba.
    V pripede 1,6 VVT nie je co moc ladit, za max. 10%tne zvysenie vykonu to nestoji. Myslim ze je rozumne ponechat SX4-ku v povodnom stave.
    Skoda ze sa v europe neda kupit 2.0l
    Urcite nie prehnane bodykit-y , farebne upravy karoserie.
    Muselo by to byt decentne.
    Ale kludne aj 50tis.
    Vsak jedno nove koleso aj s plastom bez problemov 10tis..
    Teraz musím suhlasiť ja s tebou a tiež som toho názoru keď tunning tak len taký jemný, a SX4 vyzerá aj bez toho dobre.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Rozhodne ano ale zalezi aj od auta. Nie vsetky auta su na to predurcene. Moje prve suzuki bol madarsky ignis 5 dver. Upravy okolo 100 tisic. Sportovy podvozok, vyfuk, sanie, sport sedacka, 4 bod pasy, elektrony, zamracena kapota, vsetky cierne plasty aj spataky do farby, ina maska nez povodna vela veci. Teraz mam Ignisa Sport (japonsky 3 dver). Este ho nemam ani pol roka a uz tam mam podvozok, sanie, chip, rozpera, brzdy, elektrony, 4 bod pasy. Tiez okolo 70 tisic ale podvozok je ten isty co som mal na predchadzajucom Ignise. Hranicu nemam urcenu. Pokial budu peniaze tak sa bude upravovat stale, stale je co zlepsovat Vobec nie som zastancom plastov, naraznikov, hudby atd. Jazdim amaterske slalomy takze tomu podriadujem aj upravy.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Duch
    Rozhodne ano ale zalezi aj od auta. Nie vsetky auta su na to predurcene. Moje prve suzuki bol madarsky ignis 5 dver. Upravy okolo 100 tisic. Sportovy podvozok, vyfuk, sanie, sport sedacka, 4 bod pasy, elektrony, zamracena kapota, vsetky cierne plasty aj spataky do farby, ina maska nez povodna vela veci. Teraz mam Ignisa Sport (japonsky 3 dver). Este ho nemam ani pol roka a uz tam mam podvozok, sanie, chip, rozpera, brzdy, elektrony, 4 bod pasy. Tiez okolo 70 tisic ale podvozok je ten isty co som mal na predchadzajucom Ignise. Hranicu nemam urcenu. Pokial budu peniaze tak sa bude upravovat stale, stale je co zlepsovat Vobec nie som zastancom plastov, naraznikov, hudby atd. Jazdim amaterske slalomy takze tomu podriadujem aj upravy.
    Eeeejha, tak to už musíš byť iný nadšenec Môžeš hodiť nejaké fotky?

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Zalubili sa mi Ignisi ako som mal toho prveho 5 dveroveho som ho zacal upravovat potom jazdit slalomy a uz to slo ako po masle a nemienim sa toho vzdat Suzuki ako znacka sa mi paci som spokojny. Na to ze ten 5 dver Ignis je 1.3 93 koni velmi zive auto a co vsetko zvladlo, ake upravy, same preteky a jedine co sa mi nelubilo je to ze mi uz hrkotalo asi cele auto, pristrojovka komplet. Tvrdy podvozok, nic moc plasty ale ved co nic nie je dokonale a uz vobec nie za tu cenu takze dobra kupa a preto som chcel znova Ignisa ale uz Sport a to je uz uplne o niecom inom. Kvalita spracovania vynikajuca a hlavne je ze to auto je urcene na to naco ho pouzivam

Fotky oboch Ignisov su TU

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Duch
    Fotky oboch Ignisov su TU
    Pekné, pekné

Lokalita
    Rajecké Teplice

Keď sa úprava hodí, tak určite áno, ale niektorí majstri sa vyšantia riadne a potom to nestojí za nič! Ja preferujem skôr úpravy exterieru, keď športové auto, tak nie upravovať ale rovno kúpiť!
    Suzuki Splash 1,2 GS AC SUNLIGHT COPPER

Duch: klobúk dole pred tvojimi Ignismi.

Citácia Pôvodne odoslal Chamo
    Keď sa úprava hodí, tak určite áno, ale niektorí majstri sa vyšantia riadne a potom to nestojí za nič! Ja preferujem skôr úpravy exterieru, keď športové auto, tak nie upravovať ale rovno kúpiť!
    To hej, ale potom už nemôže byť reč o tuningu.
    Tuning znamená niečo ako ladenie.
    To, že ak si v súčastnosti niekto auto oplastuje, oneonuje atd. a nazýva to tuning je vec jedna, ale v skutočnosti to tak dakedy nebolo.
    Smejem sa keď vidim také autá s prehnanými ext. úpravami , prípadne vzadu čo najväčší komín - to už patrí do kategórie tuzing.
    Jak som sa dakde dočítal, slovo tuning, tuner pochádza z oblasti fuel management system( chip tuning ), čo je ektronické nastavovanie napr. riadiacich jednotiek.
    A preto pre mňa, tuningové auto v prvom rade znamená auto s motorovými úpravami.
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Presne tak. Ale bezní ludia si to zle vysvetluju a to urcite kvoli takym filmom ako Rychlo a Zbesilo alebo hram Need For Speed atd. Niekto uvidi oplastovane auto a povie waaa to je super auto take chcem mat Kazdy vidime auto trocha inak. Pre mna ma hodnotu ked sa s nim dokazem zabavit na slalome

Tuning - ladenie jazdnych vlastnosti
    Styling . uprava exterieru
    Tuzing - uprava cohokolvek nevkusneho spatneho a zleho

robertdecsi: Dakujem

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •