Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 37

Téma: Ladený výfuk

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Predvolené Ladený výfuk

Pozeral som trošku po nete a našiel som výfuk Sebring na Suzuki Ignis. Akurát, že je na 1.5....čo by sa stalo keby že sa namontuje na 1.3?

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Re: Ladený výfuk

Kedze to je na iny objem tak asi by to nespolupracovalo moc dobre. A uz som ti vravel ze za tu cenu su ovela lepsie moznosti
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Už sme to poriešili

Duchacek, nemas celkom pravdu. Vyfuk ma aj swift pre 1.3 a 1.5 uplne rovnaky. Nie je v nich ziaden rozdiel. Takze predpokladam ze u ignisa to bude rovnake. No ta cena vyse 500e je strasne prehnana. Za to si vies dat spravit na mieru sportovy ladeny vyfuk napriklad v Modre. Tam Ta to dokonca vyjde nieco okolo 300e.

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 2WD, M13A, 2006

... cena je prehnaná. Spraviť na mieru výfuk nie je problém. Problém však nastane na TK, EK, alebo pri policajnej kontrole, keďže k tomu nebude žiaden certifikát. Aj ja som už nad tým rozmýšľal
    Suzuki Ignis 1.3, 2WD, 2006
    LPG Stag

Citácia Pôvodne odoslal Deezel Zobraziť príspevok
    ... cena je prehnaná. Spraviť na mieru výfuk nie je problém. Problém však nastane na TK, EK, alebo pri policajnej kontrole, keďže k tomu nebude žiaden certifikát. Aj ja som už nad tým rozmýšľal
    Mal som ignis 1,3vvt sportovy vyfuk som kupil v Madarsku, cena bola cca 100 euro aj s CE a na STK a EM som nemal ziadne problemy.
    link: http://www.paragikipufogo.hu/exhaust-drum_tipdrum.html

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 2WD, M13A, 2006

.. no keď to kúpiš aj s "papiermi" tak nie je problém. Ja som hovoril o vyrobenom výfuku.
    Suzuki Ignis 1.3, 2WD, 2006
    LPG Stag

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Citácia Pôvodne odoslal petersx4 Zobraziť príspevok
    Mal som ignis 1,3vvt sportovy vyfuk som kupil v Madarsku, cena bola cca 100 euro aj s CE a na STK a EM som nemal ziadne problemy.
    link: http://www.paragikipufogo.hu/exhaust-drum_tipdrum.html
    tak to je pekná cena...a cítiť ho na tom aute? a o koľko viac hlučí oproti originálu?

Citácia Pôvodne odoslal scorpio13 Zobraziť príspevok
    tak to je pekná cena...a cítiť ho na tom aute? a o koľko viac hlučí oproti originálu?
    zvuk je dost dobry, nie je to ani vela ani malo tak akurat. Ak by sa vyhodil katalyzator tak by to bolo este lepsie.

Ono pozeral som tie vyfuky co sem hodil niekto link nizsie.. No za 100eciek to bude podla mna aj taka kvalita.. Uz ked som nato pozrel tak vidim ze to nieje ani nerezovy vyfuk ale len klasicky plechovy natrety zinkovou farbou. Zivotnost tomu davam tak 3zimy a moze sa menit znova. Co sa tyka vyhodenia katalyzatoru, niekedy to moze byt skor na skodu nez na osoh. K tomu by som radil precitat si clanok na linku nizsie, konkretne cast katalyzator. Ale oplati sa precitat cele.
    Športové výfuky zo Slovenska
    Tam sa dozviete cosi o sportovych vyfukoch na mieru a ze to nieje len kupit nejaky tlmic a bachnut ho na auto. To moze tiez priniest skor znizenie vykonu ako efektivny narast.
    Ja som si nechal robit vyfuk na mieru v A-m-A v spominanej Modre. Poviete si svoju poziadavku ako by mal vyzerat, aka hlucnost, koncovka,... a za 2 dni to mate hotove z kvalitnej nereze a prepocitane na konkretny typ motora. Pri celom vyfukovom systeme dokonca rucia za narast vykonu a zaplatia aj meranie na brzde.
    Nejake foto z mojho vyfuku najdete na linku nizsie..
    Kulinecko Gallery

Strana 1 z 4 123 ... PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •