Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 37

Téma: Ladený výfuk

Predvolené Re: Ladený výfuk

Citácia Pôvodne odoslal Kulinecko Zobraziť príspevok
    Ono pozeral som tie vyfuky co sem hodil niekto link nizsie.. No za 100eciek to bude podla mna aj taka kvalita.. Uz ked som nato pozrel tak vidim ze to nieje ani nerezovy vyfuk ale len klasicky plechovy natrety zinkovou farbou. Zivotnost tomu davam tak 3zimy a moze sa menit znova. Co sa tyka vyhodenia katalyzatoru, niekedy to moze byt skor na skodu nez na osoh. K tomu by som radil precitat si clanok na linku nizsie, konkretne cast katalyzator. Ale oplati sa precitat cele.
    Športové výfuky zo Slovenska
    Tam sa dozviete cosi o sportovych vyfukoch na mieru a ze to nieje len kupit nejaky tlmic a bachnut ho na auto. To moze tiez priniest skor znizenie vykonu ako efektivny narast.
    Ja som si nechal robit vyfuk na mieru v A-m-A v spominanej Modre. Poviete si svoju poziadavku ako by mal vyzerat, aka hlucnost, koncovka,... a za 2 dni to mate hotove z kvalitnej nereze a prepocitane na konkretny typ motora. Pri celom vyfukovom systeme dokonca rucia za narast vykonu a zaplatia aj meranie na brzde.
    Nejake foto z mojho vyfuku najdete na linku nizsie..
    Kulinecko Gallery
    Ja som ho mal styri roky na ignise a ked som bol na STK-ziadna hrdza. Takze mozno vyzeraju len tak obycajne ale kvalita je dobra-inac robia aj nerez len sa treba dohodnut. Co sa tyka vykonu daval som tu asi tak pred dvoma rokmi vysledok z motorovej brzdy co som bol v Blave.

A na tej brzde si ako dopadol? Ono moze byt ze zrovna tieto mozu byt ok, no v porovnani s nerezovym asi bude ta zivotnost kratsia. Mna by este ale zaujimalo, to aky certifikat Ti k tomu dali? niekto spomina ze by to trebalo aj do TP zapisat a neviem co.. Ale som v zivote nevidel zeby sa nieco take malo zapisovat..

Citácia Pôvodne odoslal Kulinecko Zobraziť príspevok
    A na tej brzde si ako dopadol? Ono moze byt ze zrovna tieto mozu byt ok, no v porovnani s nerezovym asi bude ta zivotnost kratsia. Mna by este ale zaujimalo, to aky certifikat Ti k tomu dali? niekto spomina ze by to trebalo aj do TP zapisat a neviem co.. Ale som v zivote nevidel zeby sa nieco take malo zapisovat..
    Na brzde dobre, lebo som dal asi ako jediny dat precipovat benzinovy ignis - narast bol cca 8percent. certifikat bol ze vyfuk je od vyrobcu na ignis s CE.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Takže nakoniec som sa rozhodol namiesto koncovky pre celý výfukový systém na mieru od AMA z Modry. Čiže zvody, športový katalyzátor, stredný a koncový tlmič. Chalani to zvládli ozaj perfektne, čistá práca a super výsledok. Ešte som síce nebol na brzde ale garantoval mi, že cez 100 koní sa dostali. Čo sa jazdy týka, tak auto citeľne posilnilo v nízkych otáčkach a na rýchlosti cez 100km/h sa dostanem tiež rýchlejšie, než bývalo No a zvukovo je auto tiež niekde úplne inde než bolo

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	SAM_0543.jpg 
Zobrazení:	230 
Veľkosť:	95,9 KB 
ID:	5300 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	SAM_0542.jpg 
Zobrazení:	236 
Veľkosť:	84,3 KB 
ID:	5301 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	SAM_0541.jpg 
Zobrazení:	271 
Veľkosť:	86,1 KB 
ID:	5302 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	SAM_0545.jpg 
Zobrazení:	212 
Veľkosť:	91,8 KB 
ID:	5303 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	SAM_0540.jpg 
Zobrazení:	241 
Veľkosť:	93,1 KB 
ID:	5304

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Podla fotiek to vyzera na kvalitnu peknu pracu. Nech to sluzi ako ma, v Trencine otestujeme
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

Vďaka, na test sa teším aj ja

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Question Re: Ladený výfuk

Citácia Pôvodne odoslal scorpio13 Zobraziť príspevok
    ....Čiže zvody, športový katalyzátor, stredný a koncový tlmič.....
    Aký je rozdiel medzi normálnym a športovým katalyzátorom?

mne robili tiez koncovy tlmic s dvojkoncovkou, maximalna spokojnost.. vidno ze v tom maju prax.
    zaujimalo by ma kolko si platil za komplet, pripadne ak mas na fakture rozpis, co stal stredovy diel s tym katalyzatorom? nad tym totiz este uvazujem, stred mam este povodny a kat nemam.

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Aký je rozdiel medzi normálnym a športovým katalyzátorom?

Katalyzator je najvacsia brzda vo vyfukovom systeme. Samozrejme lebo je to Ekologicke , ked vyberies kat tak sice nemas brzdu ale auto ti smrdi a nie je to prillis ekologicke heh a potom este nastavit lambda sondy ak mas dve aby ti nesvietili emisie na pristrojovej doske. Sportovy katalyzator ti riesi to ze mas emisie v poriadku, ziadny smrad a predsa mas lepsiu priepustnost vyfukovych plynov vo vyfuku cize to nebrzdi plyny = vykon.
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Strana 2 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •