Strana 1 z 8 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 77

Téma: Kúpa novej Grand Vitary

Predvolené Kúpa novej Grand Vitary

Ahojte, som tu nový a preto by som Vás hneď poprosil o radu.
    Môj problém spočíva v tom, že sa neviem presne rozhodnúť pri kúpe novej Grand Vitary ročník 2010.
    Môj pohľad je zameraný jedine na dieslový motor.
    Cena max. do 25 000 eur.
    Pretože nemám s ňou skúsenosti tak by som bol rád keby napíšte nejakú vhodnú motorizáciu + rady a tipy pri kúpe nového auta.
    S pozdravom Mio...
    Vopred Ďakujem...

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Kúpa novej Grand Vitary

Keď si prečítaš už existujúce témy, tak sa dozvieš asi všetko, čo ťa zaujíma, napr.:

Grand Vitara 1.9 diesel po 70.000 km
    Čo sa oplatí? Diesel alebo benzín
    Grand Vitara - terénne schopnosti atď.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Thumbs up Re: Kúpa novej Grand Vitary

Zrejme rozmyslas o variante 5-dverovej GV bez ESP... Pri kupe akehokolvek auta tazko poradit. Ide o to, co chces ty a o to, kde to auto budes pouzivat. Grandka je dobra do terenu i na cesty, dieselova je na dialnici trochu hlucnejsia a motor by mohol byt silnejsi. Ale ak si precitas cele vlakno diskusie o GV zistis, ze je to velmi dobre auto.

Ja sa priznam: GV mi ucarovala uz na autosalone 2007 v Nitre, kde som si do nej sadla a uz nechcela vystupit... Asi polroka som sice prechadzala vsetky autosalony a skusala a vyradovala zo zoznamu a porovnavala co maju jednotlive znacky a co nie. Zaver bol jednoznacny: moderny "klasicky" exterier - /je totiz uplne niekde inde ako "sikmo strihani korejci"/, "dospela" japonska technologia staleho pohonu 4x4, vybava a hlavne cena! A tak som sa v lete 2008 stala majitelkou dieslovej verzie GV aj ja.

Prajem stastnu ruku pri vybere...
    Naposledy upravil nadineh; 16-02-2010 o 00:26
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Presne ako hovorí nadineh:
    Citácia Pôvodne odoslal nadineh Zobraziť príspevok
    Pri kupe akehokolvek auta tazko poradit. Ide o to, co chces ty a o to, kde to auto budes pouzivat.
    Objektívne sa dá takto "poradiť" jedine spoľahlivosť, slabé a silné stránky po technickej stránke.

Hlavne sa na tom aute odvez, statická ukážka nič nepovie.

Ešte ti možno pomôže Test Suzuki Grand Vitara 1,9 DDIS JLX-EL

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    ...
    Hlavne sa na tom aute odvez, statická ukážka nič nepovie.
    ...
    Presne tak!
    Taketo auta treba odskusat a najlepsie v terene.
    Len neviem, ci ti to predajcovia umoznia...
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

6. Predvolené Re: Kúpa novej Grand Vitary

Moj nazor je ze zabudni na dizla kup benzin daj to prerobit na LPG. Ked som bol s mojou Grandkou v servise prva vec co sa servisak pozrel ci to je benzin a z jeho ust zaznelo este ze tak lebo tie dizlove tu mame stale furt sa s..u. A ked chces kupit novu tak si kup 2,4 benzin ta presla inovaciou vychytali na nej tie veci co neboli bohvie ake u tych starsich hlavne ma to uplne novy silnejsi a tichucky motor uplne inac postaveny ako dvojlitre

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Rado 24 Zobraziť príspevok
    ....Ked som bol s mojou Grandkou v servise prva vec co sa servisak pozrel ci to je benzin a z jeho ust zaznelo este ze tak lebo tie dizlove tu mame stale furt sa s..u. ....
    To sú také ...... Neviem aké už len problémy s tými dízlami môžu mať. Tie motory sú v podstate bezporuchové a ostatná technika je identická s benzínmi, takže pán mechanik asi vypráva ani sám nevie čo.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Keď čokoľvek kúpiš, skôr či neskôr - ale určite vždy skončíš v servise s nejakou poruchou. Ide o to, aby bol voz ešte v záruke - inak smola.
    Ale klídek! Keby sa niečo na motore "dohužvilo", tak nie preto, že je to dízel alebo benzín, ale preto, že práve ten motor bol vadný. Takže je to lotéria...
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    Bratislava

Momentalne mam uz 75tis. KM a na diesli... Ziaden problem co sa tyka motoru, problem, len nezodpovedne servisne prehliadky, ze nieco zabudli a nezodpovedne jazdenie... Zaruka je do 100tis, takze nieje problem
    Grand Vitara 2008

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2,4

Citácia Pôvodne odoslal Mio Zobraziť príspevok
    Ahojte, som tu nový a preto by som Vás hneď poprosil o radu.
    Môj problém spočíva v tom, že sa neviem presne rozhodnúť pri kúpe novej Grand Vitary ročník 2010.
    Môj pohľad je zameraný jedine na dieslový motor.
    Cena max. do 25 000 eur.
    Pretože nemám s ňou skúsenosti tak by som bol rád keby napíšte nejakú vhodnú motorizáciu + rady a tipy pri kúpe nového auta.
    S pozdravom Mio...
    Vopred Ďakujem...

Ja som sa tiez rozhodoval ci benzin alebo diesel. Po uvazeni kolko km rocne najazdim jednoznacne vyhral benzin. A nelutujem.

Strana 1 z 8 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •