Strana 6 z 8 PrváPrvá ... 45678 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 77

Téma: Kúpa novej Grand Vitary

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS

Predvolené Re: Kúpa novej Grand Vitary

Citácia Pôvodne odoslal durell Zobraziť príspevok
    3100 € sú len garančky pre 105 000 km za 3 roky jazdenia.

Ono sa to zdá, ale to sa uzbiera. Samozrejme na firmu to mám o 20 % lacnejšie, ale to nemá každý.

A v neautorizovanom servise platím neporovnateľne menej a materiál si určím sám. Pri 75 a 150 kKm to mám cca za polovicu ako pri garančke v suzuki. a už sa netrasem o záruku, lebo z autom zaobchádzam ako s koňom, dám mu ovsa, cukru, starám sa oň s láskou a on sa mi odmení dobrou prácou. Jednému gazdovi zdochne skôr a druhému ešte ťahá, lebo má viac ovsa a cukru ako biča. Plný potenciál auta využijem vtedy keď to naozaj treba a nie na každej križovatke. Na ceste jazdím s pocitom, že stačí len chcieť - výkon tam je.

Potom auto vydrží a nepýta servis na rozbité diely. Na rozbíjanie má UVAZ - kde na opravu stačí kladivo a základovka.
    Ak si najazdil za tri roky 105 000 km tak to beriem... Nevedela som, kolko mala GV najazdene, ked si ju kupil. Mna rozvody este len cakaju.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal melo Zobraziť príspevok
    to nadineh:
    aj ty si platila za garancky podobne ako aj durel, akurat ten ich nazval nakladmi za servis, takze na tom nie si lepsie. zatial stale vedie durell, pretoze v loterii s nazvom 'kupa terennej jazdenky', vyhral
    Som na tom lepsie, mam menej nabehanych kilometrov a k 105 000 sa priblizi uz novy majitel...

Citácia Pôvodne odoslal melo Zobraziť príspevok
    ale ja aj tak zvazujem radsej kupu novej. cena novych klesla, cize ten cenovy rozdiel oproti jazdenke je znacne mensi. potom sa asi nemozem spoliehat na zazobanych dochodcov, ktori by mi radi predali svoje zanovne tretie auto v rodine a este mam tak zlu skusenost s jazdenkami (jazda s vypnutym autoradiom, pretoze som uz musel pocuvat, co sa s tym autom deje), ze mi ten pocit, ze ma to s vysokou pravdepodobnostou nikde nenecha a ze mi to nebude stat po servisoch a ze prvykrat som do sedacky prdol ja, za to stoji. obzvlast ak plati ten moj vypocet, ktory som tu prezentoval a ku ktoremu nikto nenapisal, ze by som niekde spravil zasadnu chybu.
    Tvoja zasadna chyba je to, ze radsej MELO uz "nemel", zacni az ked kupis.

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

Ročne spravým 35 Kkm +/- 5000 Takže tie servisné náklady naskakujú. Preto je u mňa na prvom mieste spolahlivosť a (ús****osť).

Za tie rozvody môžeš v SUZUKI zaplatiť od 800 až do 1800 € podľa servisu. A všetky diely sa dajú zohnať okrem jednej kladky na drážkovaný remeň. Meniť napínač za 450 € SUZUKI je blbosť, na ktorú Vás budú nahovárať.

Ja som celý 75 000 km servis spáchal za nejakých 550 € inak by ma to stálo min 1 000 €.

Takže preto vravím že predlžovanie záruky za poplatok je zlodejina ktorú zaplatím ešte aj na garančkách.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Nemas pravdu, ze predlzenie zaruky je zlodejina. Ja som to uz vyskusala vo Fiate a vyplatilo sa. V Suzuki som uz potom nezavahala. Treba si vsak dobre precitat zmluvu a podmienky. Ale toto uz patri do inej temy.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Keďže na budúci rok sa chystá prísť na trh úplne nový koncept GV, tak kto má záujem o zatiaľ posledný vyrabaný typ GV - neváhajte a kupujte!

Ďalšia verzia totiž bude už len vydizajnovaná leštenka, ktorá nebude mať so súčasnou GV (snáď okrem názvu) zrejme už nič spoločné.

Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal fotograf Zobraziť príspevok
    Keďže na budúci rok sa chystá prísť na trh úplne nový koncept GV, tak kto má záujem o zatiaľ posledný vyrabaný typ GV - neváhajte a kupujte!

Ďalšia verzia totiž bude už len vydizajnovaná leštenka, ktorá nebude mať so súčasnou GV (snáď okrem názvu) zrejme už nič spoločné.

Nestraš, v kuloároch sa hovorí, že na náš trh príde až v roku 2014-2015. Bude väčšia, preto tá 7-miestna verzia. Či to bude len leštenka, to uvidíme, nechajme sa prekvapiť...

Lokalita
    Bratislava/Žilina
    Moje Suzuki
    Suzuki swift 2011 1,2 VVT GS AAC

Rozmýšľam teraz či mám kúpiť novú GV tú ktorá sa momentálne predáva alebo ojazdenu do 60 000 km... bojím sa že prvý majiteľ na nej jazdil po tatrách, jamách, skalách a tak

Lokalita
    Matuškovo
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6DDIS 2016 Elelgance +

Treba vyčíhať dobrú jazdenku ako som kupoval ja v r.2010. Ročník 2009 najazdených 6000km serv.knižka kupované v SR rozdiel ceny oproti novej 7000€
    Š.Favorit 1.3 1992, Š.Felicia 1.3 2000, Š.Octavia 1.6 LPG 2005, Suzuki GV 1.9DDIS 2009, Peugeot 207 1.4HDI 2010, Peugeot 208 1.6 eHDI 2013, BMW X1 18d 2015, Suzuki Vitara 1.6DDIS 2016 Eleg.plus

Lokalita
    PB
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1,9 DDiS 2007

Godo dobre radí.

Ja som išiel tiež touto cestou 2,5 roka 53kkm a 1/2 ceny novej - slovenský pôvod. Treba len počkať a byť rýchly v jednaní.

Ak si pozreš priemerku v BC budeš mať obraz ako jazdil predchádzajúci majiteľ. Ak by si kúpil na priamo od majiteľa tak od toho zistíš a vydedukuješ najlepšie.
    Naposledy upravil durell; 19-07-2012 o 11:42
    Dobrú strojarinu, môže pokaziť len elektrika.

Lokalita
    Bratislava/Žilina
    Moje Suzuki
    Suzuki swift 2011 1,2 VVT GS AAC

Citácia Pôvodne odoslal godo Zobraziť príspevok
    Treba vyčíhať dobrú jazdenku ako som kupoval ja v r.2010. Ročník 2009 najazdených 6000km serv.knižka kupované v SR rozdiel ceny oproti novej 7000€
    Si ju vyčíhal na nejakom autobazare alebo od súkromníka?

Strana 6 z 8 PrváPrvá ... 45678 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •