Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 15

Téma: Slabá ručná brzda

1. Predvolené Slabá ručná brzda

No Auto som si kupil presne takto pred mesiacom no ale už on začiatku mi drží slabo ručná brzda ak stojím vo vačšom kopci a nemám zaradenú rýchlosť auto by mi zutekalo. Neviete či to možem reklamovať v hociktorej predajni alebo len v predajni kde som auto kúpil. alebo to nechať tak a nechat si to odstrániť až pri servisnej prehľiadke ??? A vobec či možem takúto vadu reklamovať??? DIK za odpovede.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,6 GS AAC/AT

Predvolené Re: Slabá ručná brzda

Na kolkom zube ti ručná zastaví? Malo by to byť na 3-5 zub a auto musí ostať stáť aj v kopci.
    Ak máš pocit, že účinok brzdy je slaby, podľa mňa môžeš ísť do ktoréhokoľvek autorizáku Suzuki, záruka je celoeurópska, nie len tam kde si auto kúpil.

Ináč kdesi som čítal, že na prvé ročníky SX4 boli aj zvolávačky kvoli nejakým vadným lanovodom ručnej brzdy.
    Suzuki Swift 1,3 GLX (1998-2003), Suzuki Ignis 1.3 GS AC (2004-2009), Honda Jazz 1,4 Comfort (2009-2013), Suzuki SX4 1,6 GS AAC/AT (2013-...)

3. Predvolené Re: Slabá ručná brzda

No ale ja mám výrobu 2008 a horko ťažko drží hádam na posledných zuboch a to nestačí taký 20° uhol kopca veľmi slabé. No musím sa opýtať najprv u mojho predajcu a potom by som skočil do predajne v ZA.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal TRUDO
    No ale ja mám výrobu 2008 a horko ťažko drží hádam na posledných zuboch a to nestačí taký 20° uhol kopca veľmi slabé. No musím sa opýtať najprv u mojho predajcu a potom by som skočil do predajne v ZA.
    Tak to by som isiel urcite reklamovať. Predpokladam, že to bude stačiť nastaviť. Ako napisal green-ignis, brzda by mala ostať "stáť" maximálne na 5-tom zube.

5. Predvolené Re: Slabá ručná brzda

OK tak ste ma presvedčili dám si to reklamovať no ale dnes už nie prišiel som z práce a treba ist aj spať a navyše už pijem 3 pifko.

Ahoj vsetkym priaznivcom Suzuki

Tiež mám rovnaký problém s ručnou brzdou !
    Keď bude auto v servise, poviem nech sa na to mrknú..
    2003-2007 Citroen C2 VTR; 2007 - SX4 4x4 GS benzin

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS

Trudo, no čo, bol si s tou ručnou už v servise? Urobili to v rámci záruky grátis?

8. Predvolené Re: Slabá ručná brzda

Nie ešte som nebol akosi nemám čas, ale písal som si zo servisom v MT tak to spravia grátis, v ZA mi radšej nedali ani odpoveď.

Lokalita
    Hlohovec
    Moje Suzuki
    SX4,1,5,GLX,Special edition Urban Line,P,M5

Kto poradí, zabera mi vysoko ručná brzda, kto ju uznastavoval? ako sa dostanem k nastavovacim skrutkam?

Lokalita
    Praha CZ

Sundat (strhnout) plastový výlisek, drží pomocí plastových nýtů. Pomocí dvou matic na lanovodu seřídit chod tak aby na pátém zubu bylo nutno působit na páku parkovací brzdy silou 200 kN (20 kg), změřit lze pomocí tzv. mincíře (závěsné váhy).
    Správný chod je v rozmezí 4-9 zubu vztaženo na tuto sílu.
    "horský sokol"

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •